Skocz do zawartości

Battlefield 4 - trailer i 17 minut rozgrywki


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaka była pierwsza część Bad Company (nie mam konsoli), ale w drugiej nie brakowało mi swobody - mapy były wystarczająco otwarte. Co do luzu i poważności - też była na idealnym poziomie - zabawnie, ale jednocześnie z umiarem (w końcu to dorośli ludzie/żołnierze, a nie grupa nastolatków).

Cała ta dyskusja jednak nie ma trochę sensu (z mojego punktu widzenia), bo single to tylko mały dodatek do multi. Jeżeli w tym aspekcie utrzyma się forma BF3, to jakikolwiek by singleplayer nie był to i tak nie ma to znaczenia (dla kampanii tej gry nie kupię).

 

Rzeczywiście chyba w złe drzwi uderzam. Dobrze, że BF jest MP focused i niech tak lepiej zostanie.

 

Cała ta dyskusja jednak nie ma trochę sensu bo single to tylko mały dodatek do multi.

 

Nie atakowałem :)

 

Zgadzam się że nie powinno się czepiać singla w BF3 czy 4. Tylko nie da się ukryć że sporo energii w niego wkładają. Produkcyjnie kampania w BF3 była wzorowo wykonana. Sporo akcji, różne środowiska walki itp. To co zadecydowało o jego

słabej wartości był tunelowy i spłaszczony gameplay.

 

Nie wiem jaka była pierwsza część Bad Company (nie mam konsoli)

 

Wiem że typowe jest gloryfikowanie pierwowzorów na rzecz sequeli. Bad Company 2 było super. Dużo destrukcji i pomimo w miarę linearnych mapek, miały otwarty przebieg. Ale jednak w stosunku do pierwowzoru, było już widać proces upraszczania. Rozumiem decyzje, podobny dylemat jak przy nowym Elder Scrolls.

 

Co do fabuły w 2, to jednak już spora odskocznia od baaardzo luźnego klimatu jedynki. Ale wychodzi też powód dlaczego idą w taką a nie inną stronę. Tworząc produkt chcą zadowolić ciebie i mnie.

 

Mimo wszystko jednak, wolę dostawać kolejne BF i być może bardziej poważne BC, niż nie dostawać nic :)

 

Nerd rage off.

Edytowane przez michax56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj przepraszam, że wytknąłem niedoskonałości temu cudownemu osiągnięciu cywilizacyjnemu i pionierom gamedevu, którzy raczą tu nas z dobrej woli swoimi wynalazkami, i bezkresną wyobraźnią, zapewniając wspaniałą rozrywkę najwyższych lotów. ;) ;) ;)

 

 

A jednak rozczaruje cie on strzela przez otwarte drzwi i chowajac sie zamyka je .:P Nie widac tego ale mozna sie domyslic . Napewno widzac ze drzwi sa otwarte podczas strzalu.

Dla mnie i tak jest to mniej idiotyczne niz powiedzmy w caly film o bondzie. Ktory byl glupi ze ja jebie . A to w koncu byl film od ktorego wymaga sie dobrej fabuly . Byl tak glupi ze po 20 min wylaczylem go.

Motyw ze uszkodzonym smiglowcem ktory chce wirnikem skosci bohatera zerzniety 1:1 z terminatora 4 ktory dla mnie byl spoko filmem .

Nie kumam skad taki zawod akurat tym trailerem skoro w filmach od dawna juz takie kwiatki byly i nikt jakos specjalnie rozszczulal

sie nad tym .

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skąd ;) taki miałem akurat humor. Poprostu irytuje mnie czasem taki wszechotaczający zachwyt nad pierdołami, a może zwiększają mi się wymagania, starzeje się, dziadzieje, nie wiem.., przechodzę na złą strone mocy i hejtu ;)

 

Masz racje koles otwierał te drzwi, to wszystko zmienia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam absolutnie nic przeciwko genialnie wygladajacym grom. Tylko niech to nie beda wylacznie strzelanki - moze byc nawet gra o zbieraniu grzybow byle tylko nie trzeba znowu ratowac swiata zabijajac szwadrony wrogow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego battlefeild na siłę chce mieć durnego singla z CoD'a Siła BF'a zawsze było to że nie istotne czy singiel czy multi łaziłem wszędzie i robiłem co chciałem w singlu były po prostu boty i tyle. I na BF2 to się nie stety skończyło. nie wiem po co zajmują się robieniem singla robienie singla i tak dalej zajmuję masę czasu lepiej jakby poświęcili ten czas na nowych pojazdach. broniach, mapach optymalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie dzieci zagadka...

Ile gameplay-u jest w 17min gameplay-u SP BF-a4?

_____

Nawet mam pomysł na grę o grzybach to będzie hit następnej dekady!

 

Ciekawe czy dałoby się połączyć świat rzeczywisty z wirtualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widzę panowie że Was mocno tu poniosło ;), ja tam lubię sobie pokampić w wolnym czasie. A co do pseudo fabuły tak jak to sobie od kilku lat obserwuję, wszystko można by zwalić na fakt, iż lepiej sprzedają się pseudo imitacje konfliktów zbrojnych. Nie wiem czy ktoś z Was pamięta Seal Team'a ;). Czy nieśmiertelnego DukeNuken'a.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności