Skocz do zawartości

Battlefield 4 - trailer i 17 minut rozgrywki


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

EA Games zaprezentowało wczoraj materiały z najnowszej odsłony gry z serii Battlefield. Zbudowana na silniku Frostbite 3 czwarta część docenionego na świecie FPSa trafi do sprzedaży jesienią tego reku.

 

2013-03-27-104304_news.jpg

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2841

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W tej chwili trudno powiedzieć, czy to gameplay z jakiejś wczesnej bety czy po prostu film na silniku gry, notabene zajedwabistym :)

 

PC - ok, odpowiednio mocny piec to uciągnie. Ale PS3 albo X360? Na pewnoe nie będzie to tak efekciarskie.

 

A faktycznie ryje beret :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postarali się nawet... btw. Czy ten model zniszczeń dotyczy tylko konkretnych ścianek możliwych do rozwalenia, czy można niszczyć wszystko?

 

Ale soundtrack w tym trailerze chyba jakiś fan disco komponował..gdzie do gry wojennej taki zawodzący głosik?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pif paf! ratatatata! chce mi sie śmiać :D jak pomyślę, że dziadek3d zrobił 30 minut o drzewie :D, a tu raz helikopterem gonisz, raz przed nim uciekasz, raz dwa helikoptery próbują cie śmigłem sięgnąć, raz boisz się na helikopter spaść, raz boisz się, że spadnie na ciebie, raz helikopter goni cie w samochodzie, potem trochę strzelasz do niego z góry trochę z dołu i z boku z różnych broni, a potem on do ciebie.

Helikoptofetysz :) no i to sie nazywa kreatywność i exploracja tematu ;).

W międzyczasie ucinam koledze nogę scyzorykiem i czuję okrucieństwo wojny. Ososm...

...tylko ta muzyka trochę bolą mnie już uszy od tego samego pierdzenia w 4 części :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta seria, zreszta jak i inne cody/mohy. To duzo skoncentrowanej i bardzo dynamicznej akcji w stosunkowo niewielkim przedziale czasowym okraszona bardzo dobra grafika. deal with it, zawsze jest alternatywa w postaci sapera z windy,,.. o albo nawet warcaby, ale do tego potrzeba modemu przynajmniej 54kbit/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta seria, zreszta jak i inne cody/mohy. To duzo skoncentrowanej i bardzo dynamicznej akcji w stosunkowo niewielkim przedziale czasowym okraszona bardzo dobra grafika. deal with it, zawsze jest alternatywa w postaci sapera z windy,,.. o albo nawet warcaby, ale do tego potrzeba modemu przynajmniej 54kbit/s

 

Rozumiem.. jako konsument muszę przystawać na amputację swojej inteligencji, jeżeli decyduję się na nowoczesną rozrywkę, okraszoną(piękne słowo) bardzo dobrą grafiką :D. No lubię ładną grafikę, ale wybiorę szachy ;), bo szanuję swój czas i rozrywkę,

modem nie jest potrzebny ;), ale rozumiem, że większe wykorzystanie łącza jest przedłużeniem czegoś? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie zastanawiam czego wymacie od fpsa ? jakiejs historyjki ala byc albo nie byc? Gry nie sa od tego a szegolnie fpsy.

Wogule to sikam na fabule w grach, liczy sie tylko gameplay. Zreszta nie takie kwiatki odchodza w multi. Kiedys widzialem filmik

jak koles lecial pionowo mysliwcem potem wyskoczyl na spadochronie i w locie rozwalil z rpg goniacy go mysliwiec. I co z tego ? I nic .To jest

tylko gra .Kiedys wrzucalo sie monete do automatu mialo sie 3 zycia i rozwalalo sie setki mysliwcow,czolgow, zolnierzykow itp .I nikt

tego tak nierozstrzasal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok LUBIE TO! na pewno zagram ;)

Swoją drogą ciekawe, że krytyka głupoty jakiegoś produktu komercyjnego jest dla niektórych odbierana osobiście.

n-pigeon: ja tylko wyrażam swoje spostrzeżenia, na temat trailera, nie potrzebuje się tu dowartościowywać ;)

Jacenty: masz rację, ale mnie bawi po prostu takie infantylne budowanie emocji w grach i będę sobie to krytykował, bo marzy mi się, żeby ta rozrywka była kiedyś ambitna, a za nowoczesną technologią i pracą wykwalifikowanych specjalistów(do których sam należę) stała też jakaś wartość dla odbiorcy. Ja też jestem konsumentem i będę hejtował to co uważam za słabe i chwalił to co uważam za fajne.

Myślisz że nikt nigdy nie skrytykował gry z automatu? Moje obśmianie tej wspaniałej i wartościowej produkcji nie ma żadnego znaczenia. :) Roztrząsaniem to nazwałbym całą tą maszynkę marketingową, która stoi za takimi produkcjami.

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj, ok... ale widzisz, ja i pewnie zdacydowana wiekszosc(sadzac po komentach) zanim kliknalem w newsa wiedzialem czego sie spodziewac, a Ty wpadasz tu jak Alicja do krainy czarow i zaskoczeniem odkrywasz, ze "power rangers sa malo zyciowi, a w glupich strzelankach sie strzela" normalnie brawo sherlocku ta gra jest glupia, bo taka ma byc. jak szukasz czegos ambitnego to pomyliles dzaialy. Moze w przygodowkach... moze

Edytowane przez KoMic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej nurtuje jaki sprzet bedzie do tego potrzebny, bo nie wydaje mi sie aby EA wierzyla w to ze ludzi stac na 3x690 albo cos w ten desen, to musi byc dzialajace na dzisiejszych GPU

Wydaje mi się, że wymagania wcale nie będą dużo wyższe od BF3, bo tak naprawdę to nie ma tu nic rewolucyjnego. Sam fakt, że wychodzi to na X360 i PS powoduje, że komputery, które bardzo dobrze sobie radzą z BF3 (powyżesz 50 FPS z maksymalnymi detalami) poradzą sobię i z BF4.

Pokazany kawałek singla jest idiotyczny, ale efektowny - tyle, że i tak nie ma to znaczenia, bo w BF'ie liczy się tylko i wyłącznie multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic: Zgadza się, ta gra jest głupia i taka ma być, ale usiłuje być ambitna przez jakieś patetyczne scenki i mam pełne prawo się z tego ponabijać, a nie spuszczać się po raz kolejny jak co roku jaką to wyśmienitą grafikę nam przygotowano.

Spoko znam branżę i wiem dobrze czym się ludzie kierują przy takich produkcjach i w pełni świadomie jeżdżę po tej głupotce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet bym poparł tu WWWoj'a , ale od innego kąta ( a może tego samego ) . Nie chodzi, że strzelanka , jeśli w ogóle coś lubię z gier AAA to strzelanki. Lubię grać i umiem grać i mi głupota nie przeszkadza. Przeszkadza mi jak się ją sprzedaje jako głebię. No te scenki niby mające nabijać emocje, grane przez gumowe ludki, te dylematy w tonącym samochodzie, ta amputacja kozikiem to jest sorry czysty kabaret w zestawieniu z całą akcyjną rozpierduchą dookoła. Klimatu w tym za grosz. To jest w ogóle problem większy dla takich growych dinozaurów jak ja. Nie mam nic przeciwko durnym grom, i waleniu do wszystkiego co się rusza, ale osłabia mnie jak podbija się "realizm" emocjonalnymi scenkami niby z pola walki, a jednocześnie żołnierze spencazu walczą tu jak cipy i właża pod celownik dokładnie tak, żeby ich było łatwiej trafić. Hej, to Specnaz.

Ja wiem, że to jest konwencja, ok? Ale po co się udaje, że to jest coś więcej niż jest? W głębokiej przygodówce dla dorosłych tego aż tak nie czuję, to się może sprawdzić, ale w tych wszystkich klonach CoD to aż kora mózgowa boli od takich zabiegów.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ciekaw jestem jak wedlug was powinna wygladac fabula w takim fps ? Jezeli trzymac sie realizmu to ponoc podczas 2 wojny swiatowej ponad polowa zolnierzy nie oddala nawet jednego wystrzalu w bitwie. A statystycznie na zabicie jednego zolnierza zmarnowano kilka tysiecy pociskow . I tak dalej tak dalej mozna by wymieniac .Grom i filmom akcji daleko do realizmu i nigdy takie nie beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Bagginsem pod tym kątem, ale utrzymuję też, że nawet strzelanki mogły by być ambitniejszymi produkcjami niosącymi jakiekolwiek wartości(może chociaż edukacyjne) Fajnie by było jakby po przejściu gry, która dzieje się np. w Afganistanie, mieć jakieś pojecie o kulturze i historii tego kraju.

 

No, ale gry też nie muszą udawać, że są czymś więcej niż są. Zdecydowanie wolę podejście z przymrużeniem oka do gracza, Niedopowiedzenie w starych grach, które wynikało pewnie często z tego, że się nie dało, dawało w mojej opinii lepsze efekty. Jeżeli chodzi o strzelanki to wolę fabułę Quake 1, albo Contra na Pegazusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało w tym samochodzie, ze nie moze sie koles wydostac ? druga noga utkwila mu tym razem pod siedzeniem ? Czemu drugiej mu nie odetna ?

Bo główny bohater wyrzucił już przecież kozik w scenie obcinania pierwszej nogi ;) Weź już nie hejtuj i się nie doszukuj ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, to Battlefield... to gra, która w swoich początkach nie miała nawet SP, a teraz go ma, bo ma. Kiedy jeszcze grałem w BF3 widziałem masę ludzi, którzy mieli setki godzin na multi i nawet nie odpalili singla (zresztą chyba słusznie). Jak widać DICE nie ma talentu do kreowania historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po muzyce z trailera jasno widać że target tej produkcji to 16 letni chłopcy którzy lubią rihane.

Osobiście zrezygnowałem z takich gier gdzie przez połowę rozgrywki moja postać porusza się (czołga, przeskakuje), sama bo tak jest bardziej dramatyczny efekt, całkowicei wybija to z rytmu rozgrywki.

Nie obejrzałem całości ale profesjonalny żołnierz, który nie wie że, aby wydostać się z pojazdu trzeba otworzy okno i poczekać aż napełni się woda i wtedy otworzyć drzwi to żenada i właśnie sztuczne nabijanie klimatu i emocji.

Żeby nie hejtować: to nie jest symulator tylko zwykła nawalna z filmowym klimatem bo to się najlepiej teraz sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po czym wy historie oceniacie w tej grze /? rozumiem ze po wyrywkach z trailera ?

Baggins taki sam kabaret jest przeciez w kinach... nie rozumiem co bys chcial w takiej grze online zobaczyc/

To nie jest nowy Heavy Rain czy inna gra przygodowa tylko gra online z dodanym singlem dla ludzi ktorzy np netu nia maja albo chca sobie odpoczac od multi i przejsc singla by zobaczyc rozne rzeczy jakie te silinik potrafi.

Napakowane to jest akcjami jak z Transformers czy filmow M Baya bo chyba o efekciarstwo tu chodzi a nie o nude.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby wydostać się z pojazdu trzeba otworzy okno i poczekać aż napełni się woda i wtedy otworzyć drzwi

Ej, ale oni mieli otwarte okno tuż przed wpadnięciem do wody, tylko ta nie zechciała wlać się do tonącego samochodu ;)

To pewnie wina silnika gry, no chyba że gościu szybko zamknął w locie do wody, tuż po zestrzeleniu przez nie helikoptera, który to strzelając do nich na pewno ani razu nie trafił i nie podziurawił auta.

Podoba mi się też scena jak koleś wchodzi przez okno na drugie piętro :D no, ale wiem wiem... prawda ekranu ;) ważne, że pokazują ten dramatyzm i nieszczęście, które niesie wojna :) nikt z nikogo głupka nie robi przecież :)

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej gownianej muzy nie mogli dobrac do tego trailera - tego sie sluchac nie da. Brzmi jak umierajacy kot. Tfu - do piekla z ta nowoczesna, popowa papka.

Na początku myslałem, że chodzi Ci o Bonnie Tyler z gameplay'a, ale potem przypomiałem sobie, że jest jeszcze reklama telewizyjna i pewnie o to cały szum (reklamy nie widziałem, bo po co miałbym oglądać jak jest gameplay). Faktycznie mogli dać coś lepszego niż Rihanna, ale jak bardzo byśmy tego faktu nie lubili, to jest ona popularna (dlatego marketingowcy ją wykorzystują). Jeżeli tylko podobne utwory nie będą przygrywać w trakcie gry, to mi to osobiscie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj brawo znalazles blad matrixa .Teraz masz przechlapane agenci EA juz cie namierzaja i ida po ciebie. Uciekaj..:)

Oj przepraszam, że wytknąłem niedoskonałości temu cudownemu osiągnięciu cywilizacyjnemu i pionierom gamedevu, którzy raczą tu nas z dobrej woli swoimi wynalazkami, i bezkresną wyobraźnią, zapewniając wspaniałą rozrywkę najwyższych lotów. ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto gra w singla regnar? No daj spokój :D

Przyznam, ze pół zycia gralem online zazwyczaj i jak nie mam zbyt wiele czasu to chcialbym usiasc, wychillowac sie i przejsc singla z ciekawa historia i jeszcze lepszym wykonaniem + klimat. Ostatnio non stop singleplayer u mnie... Chociaz bardzo spodobal mi sie multiplayer w God of war Ascension i to chyba jedyna moja gra online w chwili obecnej.

Nawet nie gralem w BF3 MP. Tylko w singla, ktory po paru godzinach mnie znudzil i nawet nie skonczylem gry. Oby tym razem bylo inaczej ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części rozumiem hate ludzi na EA z powodu wydawanych DLC do Battlefielda...z drugiej strony dlc były robione od pierwszej części tej odsłony! Jakoś wtedy nikt na to nie zwracał uwagę tylko się cieszył z możliwości przedłużenia grywalności na maksa :D Ja i tak pewnie zakupię wersję premium aby mieć wszystkie dodatki opłacone z góry tak jak przy BF3, moim zdaniem warto a zabawy jest na lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macksy beta II, mam ją w pamięci;)

Jak ktoś chce więcej realizmu niech gra w Arme itp. ja zostaje przy BF. Single jest jak oglądanie filmu w stylu Niezniszczalni, da się obejrzeć nawet znajdzie się powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picky - tylko właśnie nawet "Niezniszczalni" mają lepsze dialogi, lepsze aktorstwo ( tak, tak, obiektywnie rzecz biorąc ) i do tego, co najważniejsze sporo dystansu do siebie. Ja w tej zajawce wyczułem tylko ostrą pompę, napinkę, zero autoironii i tylko to tak naprawdę mi przeszkadza. Cała reszta przecież jest gites.

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest więcej niż fatalny. Tragicznie się to oglądało. Większego kiczu dawno nie widziałem. Gameplay natomiast mnie zmiażdżył. Chyba najlepsza grafika w grze, wygląda to niesamowicie. Zapewne taką grafę ujrzymy na PS4 i hi-endowych PC, bo nie wyobrażam sobie takiej grafy na 1 karcie graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picky - tylko właśnie nawet "Niezniszczalni" mają lepsze dialogi, lepsze aktorstwo ( tak, tak, obiektywnie rzecz biorąc ) i do tego, co najważniejsze sporo dystansu do siebie. Ja w tej zajawce wyczułem tylko ostrą pompę, napinkę, zero autoironii i tylko to tak naprawdę mi przeszkadza. Cała reszta przecież jest gites.

 

salut

Masz racje - dlatego szkoda, że w przypadku kampanii singleplayer nie zrobili kolejnego Bad Company.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje - dlatego szkoda, że w przypadku kampanii singleplayer nie zrobili kolejnego Bad Company.

 

Kurde, myślę że EA przydał by się kolejny fackup podobny do simcity i może spróbowali by wrócić do sponsorowania wcześniejszych IP DICE, najlepiej Bad Company 1.

Gra miała świetne postacie i fabułę. Przy tym gameplay z sporymi, otwartymi mapami. Dodatkowo nigdy nie brała "siebie" na poważnie. W 2 już zrezygnowali z tego aspektu niestety :/

 

Z drugiej strony rozumiem dlaczego się to kręci w taką a nie inną stronę. Póki co ludzie głosują kasą na tak (niestety jestem w tym gronie), więc pewnie jeszcze trochę będziemy mieli klony moha/codmw (singleplayer).

 

Na poprawę nastroju jednak wpadają sequele perełki, jak Bioshock Infinity, który wgniata w fotel :)

Edytowane przez michax56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, myślę że EA przydał by się kolejny fackup podobny do simcity i może spróbowali by wrócić do sponsorowania wcześniejszych IP DICE, najlepiej Bad Company 1.

Gra miała świetne postacie i fabułę. Przy tym gameplay z sporymi, otwartymi mapami. Dodatkowo nigdy nie brała "siebie" na poważnie. W 2 już zrezygnowali z tego aspektu niestety :/

 

Z drugiej strony rozumiem dlaczego się to kręci w taką a nie inną stronę. Póki co ludzie głosują kasą na tak (niestety jestem w ty gronie), więc pewnie jeszcze trochę będziemy mieli klony moha/codmw (singleplayer).

 

Na poprawę nastroju jednak wpadają sequele perełki, jak Bioshock Infinity, który wgniata w fotel :)

Nie wiem jaka była pierwsza część Bad Company (nie mam konsoli), ale w drugiej nie brakowało mi swobody - mapy były wystarczająco otwarte. Co do luzu i poważności - też była na idealnym poziomie - zabawnie, ale jednocześnie z umiarem (w końcu to dorośli ludzie/żołnierze, a nie grupa nastolatków).

Cała ta dyskusja jednak nie ma trochę sensu (z mojego punktu widzenia), bo single to tylko mały dodatek do multi. Jeżeli w tym aspekcie utrzyma się forma BF3, to jakikolwiek by singleplayer nie był to i tak nie ma to znaczenia (dla kampanii tej gry nie kupię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności