Skocz do zawartości

Pacific Rim - WonderCon


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzilla vs Mechagodzilla

 

Robot Jox vs Godzilla ;) Wygląda też na to, że Idris Elba wygłosi mowę zagrzewającą do boju, na miarę mowy Billa Pullmana z Independece Day :P A to wszystko skąpane w psychodelicznych kolorach... Trzeba to będzie zobaczyć na największym możliwym ekranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajne ale jakos tak nie zrywa mi gaci trailer. Fajne fx'y, kolorowe itp. ale brak mi w tym tego czegos. Co prawda to tylko trailer i moge byc w olbrzymim bledzie ale cos czuje ze to ten typ filmu sf ktore sie teraz robi. Fx'y fx'y fx'y fx'y akcja kolorowo i i.. i koniec.

Bardzo tesknie za takimi filmami jak np. Event Horizon. Moze pewnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i podobać się chłopcom w wieku, w którym jeszcze dziewczyny nie wydają się fajne. c'mon! Wielkie roboty walczą z wielkimi potworami a do tego powiewa heroicznie amerykańska flaga.

 

Czarnoskóry dowódca: Gentelmen, you orders is to protect 2-milion people city.

Potępieni bohaterowie (twarde kozackie chłopaki): let's go fishing!

Potem Amerykańskie Jastrzębie nie chcą słuchać geeka, który wie jak pokonać potwory, i dla tego ludzkość dostaje wpierdziel i na koniec mowa ku pokrzepieniu serc: We are canceling the apocalipse!

dzięki które ludzkość... e znaczy się, USA znowu wygra.

 

Też bym potrzebował alkoholu z rohypnolem żeby wytrzymać seans.

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie macie wrazenia, ze gigantyczne walczace roboty, ktore przy okazji rujnuja wielkie metropolie to juz..... ciepła cola? Come on:) Zdaje sobie z tego sprawe, iz jest to kino rozrywkowe, w ktorym wylacza sie myslenie, no ale ile razy mozna ogladac ta sama kalke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Ehhh czasami tez lubie odmozdzacza sobie obejrzec i nie twierdze ze ten film jest zly w gronie odmozdzaczy. Poprostu brakuje mi wyboru. Jak ja bardzo chcialbym pojsc do kina jakies dobre sf z mocnym scenariuszem... Nie moge bo takiego niema a takie odmozdzace co troche wychodza... Powiem tak. Mozna lubiec sok pomidorowy i go codziennie pic. Jednak pewnego dnia mimo iz sok pomidorowy sie lubie to chcialoby sie wypic cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy którzy narzekają, ze teraz robi się syf przypominają mi tych biednych gimnazjalistów wysiadających przy pytaniach bez odpowiedzi A,B,C. Jest wiele niezlych rzeczy ale postawa otwartej gęby i czekania aż ktoś nakarmi daje takie właśnie efekty.

O książkach sf nie wspominam, bo są za drogie, a antykwariaty też trzeba sobie znaleźć poza galeriami handlowymi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

my nie dyskutujemy o ksiazkach tylko o tym konkretnym trailerze. Ksiazki niemaja tego problemu bo jest w czym wybierac. Problem jest z filmami. Nie chcialbys olaf miec troche wiecej dobrych filmow sf? Osobiscie bym bardzo chcial. Natomiast produkcje takie jak ta niech sobie dalej beda. Poki mam wybor to mi to nie przeszkadza. Jednak jak moj wybor sprowadza sie do obejrzec/nie obejrzec zamiast do obejrzec to/obejrzec tamto to sie robi czerstwo :) Oczywiscie mozna ponazekac i nazwac mnie haterem itp. I don't care :)

 

Fx'y zajebiste to fakt, ladnie wyglada i pewnie wiele osob bedzie zadowolonych. To nie jest film dla mnie.

 

YO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mamy masę filmów - np. japońskie SF - jest tego tyle, że nie przerobisz. Niskobudżetowe SF klimatem bardziej w THC albo Moon tez można znaleźć w pokaźnej liczbie. To i tak po miesiącu będzie na freetv albo netflixie więc nie ma spiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zebrać się w kilku, gdy tylko toto wejdzie do kin i... C'MON na niego. :D

...I tak, wiem, ze dobrze prawię, możecie mi polać tej ciepłej coli, bo zapchałem odmóżdżoną głowę Big Macem i muszę rozcieńczyć ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności