Skocz do zawartości

Postać 3d: Pani podróżnik, Daring Do.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja troche ponarzekam. Niby jest fajnie, bo to ladny obrazek, szczegolowy i na pierwszy rzut oka nawet mi sie podobal, ale...

Przeszkadza mi fakt, ze ta postac jest taka zwyczajna. Wyglada jak polaczenie kilku ikonicznych postaci, ktore zlaly sie w niewybijajca sie niczym mase.

Jest wszystko czego oczekujemy od "podrozniczki": brazowe spodnie, ubrudzona biala koszula podkreslajaca biust, trapery, branzoletka z rzemykow, zmierzwione ciemne wlosy i zadrapania na twarzy o lekkich meskich rysach. A jednoczesnie nie ma nic co by nadalo jakis indywidualny rys tej postaci. Nic nie wskazuje skad pochodzi, gdzie byla, co lubi itp.. Nawet nie wiem jakich ramach czasowych ja umiescic, bo spokojnie moglaby pochodzic z polowy XX wieku jak i byc nam terazniejsza.

 

Wiec to bardziej zarzuty do samego pomyslu postaci niz do wykonania. Po prostu nie widze jej jako glownej postaci w wysokobudzetowym filmie, bardziej pasuje na drugoplanowa pania archeolog w filmie klasy B.

 

Jest tez troche detali, ktore moglbyby byc lepiej rozwiazane: dziwny ksztalt piersi, faldy na kolanach, sztywny material koszuli, malo logicznie rozlozony brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

ładna panna, troszkę taka porcelanowa, ale... do zakochania jeden krok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indian no no ;) gratuluje! Ładna postać, widać skill rośnie.

Poprawił bym koszulę z przodu, dziwnie odstaje, jakby pod spodem był jakiś stelaż, nieforemnie.

Paluszki zbyt szczupłe względem dłoni.

Czekam na kolejne modele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za miłe słowa, cieszy mnie to że ta pracka się wam spodobała, w mniejszym bądź większym stopniu :)

 

plutko dzięki bardzo zią za komenta :D fajnie jak wpadnie jakiś pros do wątku :)

 

Ogólnie chciałem zrobić laskę która nie będzie brzydka,nauczyć się robić LP,układać UV dla charactersów, wypalać mapki, wkuć Modo, skminić renderowanie postaci, i podexpić w postpro :D kilka z tych punktów się chyba udało :D

 

Co do modelu to rzeczywiście jesto on dosyć biedny, chciałem zrobić jeszcze jakąś torbę czy kijek :) ale zabrakło mi chęci :) Zgadzam się z tobą w prawie wszystkim co podałeś, zapamiętam uwagi i poprawię się w kolejnych prackach :)

Wpadaj częściej bro :D

 

Chrupek3D porcelanowa ... hmmm :D no muszę podćwiczyć się w tym sss w modo jeszcze :D

 

floo siema zią, gdzieś ty się podziewał, teczka pusta, nie ma cię na forum, albo to mnie nie ma na forum... hmmm :D nadrobię to :)

 

Teraz jak na to patrzę to też poprawił bym milion rzeczy, anyway, następny będzie lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna sylwetka,a włosy wyglądają jak tania niedopasowana peruka, tkaniny masakra, mówię to jako 2 wymiarowiec, ale boli mnie patrzenie na nią. Sorry za krytykę, ale po to też jest to forum. Wyobrażam sobie, że zrobienie ładnej kobiety to najtrudniejszy kawałek chleba w 3d, więc szacun za podjęcie tematu i może następnym razem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pani podróżnik:) Widzę dużą inspirację renderami Lizy z FC3:] Właśnie tam ona miała jeszcze apaszkę i torbę, co sprawiało, że więcej się dzieje na modelu. Jestem przekonany, że z czasem zaczniesz bawić się w coraz to większe detale - bo to z czasem człowiek w sobie wyrabia. Najpierw chce jak najszybciej dokończyć postać i ma gdzieś większy detal, a później zaczyna więcej czasu na to poświęcać:]

Co do samej laseczki, polecałbym w ZB zrobić więcej mocnych fałdek na koszuli, bo przy takim kolorze i materiale potrafią zanikać w finalnym renderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Camilla

Zgadzam się z plutko, że postać sama w sobie z pomysłu mało ciekawa. Myślę, że wiele dałaby zmiana fryzury, bo twarz jest ładna. Wykonanie bardzo, bardzo mi się podoba. Sama tak nie umiem... jestem daleko za Murzynami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności