Skocz do zawartości

Myosis - Short od Gobelins


Monio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super. Chętnie bym na dłużej się zanurzył w tej historii. Niektóre sekwencje trwały ciut za krótko, żebym mógł je poczuć. Jak scena marszu tłumu idącego na jeden rytm itp. Super pomysł, super realizacja.. ale ciut ciut za mocno goniona dla mnie. Tak czy siak - poziom mistrzowski. Z ogromną przyjemnością obejrzę jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tym razem stylistyka wyjątkowo dobrze dobrana do tematu. Najs.

 

Rozumiem, ze facetowi się po prostu nie chciało iść do pracy? ;)

Nie. Facetowi nie chciało się iść do pracy w której jest obdzierany z indywidualności i w której oczekuje się do niego, że będzie klonem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna dynamika, bardzo podobało mi się również pokazanie tej pasji, tęsknoty za ukochaną osobą, jest tu niewątpliwie dużo emocji, świetna technika twórców też pozwoliła je odpowiednio wyrazić. Tematycznie miałem wrażenie deja vu, widziałem już filmiki zbuntowanych jednostek stanowiących część jakiejś bezmyślnej masy, ale jak napisałem w innym poście - na projekt studencki jest to doskonałe. Widać absolwenci poza talentem mają coś dość ciekawego do opowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie chyba za dużo głębi w tym zobaczyliście. Gość sobie w nocy zabalował z panną i rano nie ma siły iść do roboty, bo ma po prostu kaca, ewentualnie w najlepszym wypadku balowali w łóżku do późna - na to wskazują jego czerwone oczy. Widzieliście żeby gdzieś sobie we wspomnieniach chodził po parku, czy miał dobrą zabawę z pluskania się w morzu? - Nie, więc to dalekie od prawdziwej miłości - po prostu zwykły esencjonalny seks ... BAAARDZO głębokie - wolę "pobzykać" niż iść do roboty - ja tak widzę "głębię" tego filmu. Obejrzyjcie go bez muzyki - tylko muza daje jakikolwiek symbol romantyczności w tym filmie. A te takie gluty podczas filmy to sorry, ale mi się tylko z nasieniem kojarzy.

 

ps. Ale stylistyka faktycznie zarąbista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik - nie przynudza przez 30 minut. Nie wiem czemu Beny z taka fiksacja nasienna tu wyskoczyl - moze nigdy nie byl zakochany, jego sprawa.

Osobiscie nie musialem "balowac" ani tesknic do kobiety zeby czuc sie w pracy w ten sposob. Miedzy innymi dlatego patrze z politowaniem na tych mlodziakow co to chca pracowac w korporacjach, na wlasne zyczenie stac sie wymienialnym trybikiem w maszynie tylko po to by powiedziec ze pracowali przy jakiejs mega produkcji. Kogo to obchodzi tak na prawde? Jedyny zysk z tego to referencje zeby zostac zatrudnionym przy nastepnej megaprodukcji. Ale znowu - moze komus to pasuje.

Swietna scena jak wyrywa sie z tego calego syfu - kapitalna dynamika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności