Skocz do zawartości

Tomasz Gr


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zobacz, ja robilem cos takiego

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11800307_432949830223005_1511804540668540858_n.jpg?oh=6f1e31f08c1bf39284ab8c2a59eb3dfb&oe=5653201B

najpierw najwazniejsze kształty sobie "psikalem" a potem odcinalem od tego twardą gumką to co niepotrzebne. to pomoglo mi zrozumiec, kiedy krawędz nie musi byc ostra i pomoglo bardziej zlewac ze sobą elementy. no i u ciebie wszystko jest namalowane tak samo twardo, ogolnie pomaluj troche wiecej miekkim pedzlem zeby oko sie moglo skupiac tylko na kilku elementach pracy yoyyoyo ;ddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zły. Heh, nie ma nagrody publiczności. Konkurs już się skończył. Wygrała inna praca, nawet fajna. Ja nic nie wygrałem.

Ale ostatnio wygrałem w totka. Trafiłem 5 liczb, a gdyby szósta zamiast 31 była 32 to bym wygrał 12 baniek. Masakra.

MoXDLj5.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Husarie bez typo to bym nawet nosił. Kiedyś Wini ze Stoprocent wypuścił fajna bluze z emblematem małego powstańca, ostatnio szukałem w jego sklepie ale niestety chyba juz jej nie mają.

 

faktycznie zabrakło jednej liczby, to życzę Ci byś w następnym losowaniu trafił jeden numer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dużo fajnych ćwiczeń, widać, że jak nie odpuścisz to będzie pełen wypas, czekam na jakaś dopieszczoną na maksa rzecz. Z ostatnich to 1 martwa wgląda lepiej jak ją podkadrować i wyciąć kawał góry i lewej strony, ogólnie też poziom wyżej gdyby troszkę czerń na nich mniej pochłaniała światło i użyć np. lassa do kształtów i dopiero potem skorygować ostrość. Muszę samemu złapać chwilę czasu na martwe żeby sprawdzić czy to co pisze ma sens ; ). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kubek imo jest dobrze oddany - jak cos jest gladkie to jest gladkie i nie ma sensu na sile pakowac tam "odwaznych pociagniec pedzla" dla samych pociagniec. Niemniej faktycznie masz problem z kolorem, przeczerniasz i malujesz na zasadzie - jasna/ciemna/srednia zolc a za malo szukasz w tej zolci innych kolorow. No i krawedzie i rozwalanie bryly pedzlem - ale to moze byc kwestia praktyki samego narzedzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu tą czarną szmate robiłem zbyt jasną. Powinna mieć w najjaśniejszych miejscach kilkanaście procent. Wcześniej robiłem z 30 ;p więc cytryna i cała reszta też wychodziły za jasna. Ale tak ogólnie to jest inna cytryna. Tamta poszła do herbaty. Ale wiadomo, wszystkie są dosyć podobne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności