Skocz do zawartości

Star Wars: Rouge One Teaser Trailer


Gith

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odkąd szefem lucasfilm została Kathleen Kennedy odtąd starwarsy zamieniły się nieodwracalnie w feministyczną propagandę o "silnych niezależnych kobietach" dobrze że nigdy nie lubiłem star warsów to mi tam rybka, nieważne kto by tam grał to i tak pewnie bym nie obejrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche taka serialowościa zalatuje, tu norden ma rację. Brakuje mi tutaj jakiegoś spojenia z główną serią. Wystarczyłoby np Luka Skywalkera czy harrisona forda jakoś wpleść. Pokazać ze dwa razy miecz świetlny bo ani tu jedi czy sithów nie widać. Trochę zalatuje Igrzyskami śmierci czy zniezgodną których totalnie nie trawię. W roli głównej Felicity Jones, kojarzę i tyle. Szkoda że Emily Blunt nie zatrudnili przynajmniej byłaby chociaż jedna duża "gwiazda". Jakoś się tym za bardzo nie jaram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rice>//

Mi sie podoba bo w tym przypadku CHOCIAZ troooooche musieli usiasc i wysilic sie na cos chooociaz troche oryginalnego. Inna historia etc etc. Oczywiscie wykorzystuja ten sam design etc ale nie bedzie to kopia poprzednich filmow jeden do jeden. Pokaza po prostu inny fragment historii. Tylko ten element sprawia ze juz wiem ze bedzie to film lepszy od The Force Awakens.

 

Widac tez ze chcieli dodac cos od siebie i wrzucili jakies spec komando/ oddzialy specjalne szturmowcow. To akurat jest spoko pomysl.

 

A to ze nie ma jedi... no trudno. Jeden siedzi w dziupli na Tatooine. Drugi jedi siedzi w dziupli na Degobah. Vadera pewnie zobaczymy i byc moze imperatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ze nie ma jedi... no trudno. Jeden siedzi w dziupli na Tatooine. Drugi jedi siedzi w dziupli na Degobah. Vadera pewnie zobaczymy i byc moze imperatora.

 

oryginalnie też nie było JEDI... jedi moc to zawsze była lelgenda i dobrze że tak jest. bo kiedy się wkońcu pojawiają to jest WOOOAAAH. a w wojnie klonów było takie meeeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgrywa w sensowna calosc. Ta mloda pani to z cala pewnoscia Leia, która wykradnie plany gwiazdy śmierci a następnie ukryje je (na początku IV części w pamieci R2D2). Wmontowac Luka i Hana solo? Nie sadze, Hana poznajemy dopiero potem w IV części, tak samo jak Luka który jest tam totalnym laikiem mieszkającym na odludziu. Tutaj z tego co widać akcja będzie się działa miedzy III a IV epizodem. Vader będzie na 100%, jako, że po kradziezy dokumentów, na początku IV części sciga Leie by owe papiery nie dotarly w rece rebeliantow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakze mysle, ze akcja będzie się działa pomiędzy III, a IV epizodem, zwłaszcza, ze bohaterka ma wykraść plany gwiazdy śmierci który to motyw jest kontynuowany na początku IV części. Jeżeli nie jest to Leia, to sama Leia może nadzorować ta akcje. Jeżeli ten epizod jest nastepca wydarzen poprzedniego filmu to srednim pomysłem jest ponowne budowanie kolejnej gwiazdy śmierci i ponowne ożywianie tematu kradzieży planow. To już by była zbyt duza pętla. Poza tym nie wiem czy ktoś zauwazyl, ale stormtropperzy maja takie same chelmy jak w pierwotnych częściach serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor.

Przeciez to oczywiste ze akcja jest pomiedzy episode III an IV : )

Po bitwie o Yavin rebelianci opuscili baze na ksiezycu poniewaz po zniszczeniu gwiazdy smierci zwalilo sie tam pol floty imperium z calej galaktyki, a w teaserze pojawia sie jednak to samo pomieszczenie widoczne w episode IV znajdujace sie na Yavin 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskobudzetowy robiony przez fanow? Jaki fan ma tyle hajsu chociażby na sama scenografie, rekwizyty i stroje, nie mowiac o jakości obrazu i uzytych tam obiektywach anamorficznych oraz postprodukcji na takim poziomie:)

 

Kadrowanie, montaż, sound design, aktorstwo wygląda po prostu słabo. Mi to wygląda na amatorską robotę otoczoną niezłą scenografią i VFX (ale i tak nic więcej niż niezłą). Ja po prostu oczekuję czegoś więcej. Dla mnie to nie wygląda wystarczająco PRO, a dźwięk jest po prostu fatalny. Już pominę to, że z trailera prawie nic nie wiadomo. Wszystko wydaje się totalnie przypadkowe. Przypadkowe = amatorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj zgadne... Jeszcze wieksza gwiazda smierci? :D

 

Wszystkie czesci tera sie beda krecic wokol gwiazdy smierci i jej wariacji. Gwiazda smierci w kropki, szescienna gwiazda smierci, gwiazda smierci z orderem...

 

No tak. Bo w orynalnych zrobili super-madafaka-weapon i nie da sie teraz tego nijak przebic. Chyba ze wymysla jeszcze gwiazde smierci ktora nie tylko niszczy planety ale cale galaktyki, czy moze nawet i caly kosmos.

 

I tak tez moze zakoncza calosc: otoz zbuduja wielka madafaka-gwiazde ktora zniszczy wszystko co dobre. I wtedy rebelianci ja wysadza, w wyniku czego kosmos sie cofnie o 300 lat wstecz :)

Edytowane przez Juzwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten trailer też tak wygląda jakby cały był RAW.. bez żadnego Color G.

 

I dobrze. Juz mi sie rzygac chce tym calym color gradingiem. To ze ktos ma caly film niebiesko pomaranczowy albo zielonkawy nie oznacza ze jest PRO :D

 

Osobiscie nie lubie tej histerii SW. Podobalo mi sie kilka motywow z pierwszych trzech filmow ale bylem wtedy dzieciakiem. Z pozostalych widzialem tylko jedna czesc. ALE - to co tu widze mnie zacheca. Nie ma tony CG potworkow i coraz bardziej wykreconych mieczy laserowych (moze teraz laserowe, smiercionosne i mrrrrroczne hula-hop?). Spoko aktorzy (Diego Luna, Whitaker..). Mam ochote sobie to obejrzec. Ot tak, na luzie - mam gdzies czy to Gwiazda Smierci, Gwiazda Matka, Gwiazda Ciotka... I czy to bylo zanim Lukowi sie sypnely wasy czy tez zaraz po tym jak Leia dostala pierwszej miesiaczki. Zostawiam to znawcom tematu udajacym, ze rozmawiaja w jezyku z innej planety i przebierajacym sie za Jedi na konwentach.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności