Skocz do zawartości

Pojazd 3D: pzkpfw V PANTHER


kliment woroszyłow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Matchias: taka dokladnosc jest wazna :D... Mozna potem prezentowac model bez gosienic itp, ogolnie fajne rzeczy...

Kliment: Zapewne na segmencie gasienicy mozna wiele zaoszczedzic, np. zbudowac go z kilku obiektow. (nie wiem jak teraz jest zrobiony) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Segmencik z T-34, moze to da Ci do myslenia, ma okolo 860 faces :

http://img428.imageshack.us/img428/7145/segment6zx.jpg

tutaj jak sie prezentuje: http://img36.imageshack.us/img36/1917/300720054post24uy.jpg

 

I pozwolilem sobie zabawic sie z Twoim renderem, nie gniewaj sie ;) :

http://img417.imageshack.us/img417/5363/panther016kr.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malefatal> tak...fakt....dawac czysty render bez podciagnięcia w PS to nie po Bożemu :D poprawie sie. Co do ogniwka to powysle moze istotnie to jest metoda...dorwałem wczoraj nowe referki i mam rysunki ogniwek bardzo dokładne..zobacze jak mi wyjdzie "chudziej" w kazdym razie to i owo w modelu sie moze jeszcze zmienic..w miare wgryzania sie w referki i setki zdjęc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj najlepszy uczen :D

 

hehe

 

ale powaznie, jak juz Ci mowilem na gg bardzo fajnie Ci wychodzi, ostro pojechales z detalami a to jeszcze nawet nie polowa czolgu..., szczerze (jak zawsze;) ) to ciagle czekam az pokazesz klase z materialami/renderingiem i postprodukcja ;).

 

@Matchias, pan kliment nie musial sie specjalnie przygotowywac bo jest maniakiem militariow i samych referek pantery ma od groma, zreszta i bez nich zrobilby taki sam detal z glowy hehe ;).

 

czekam na nowe updaty :)

 

serdecznosci

...i pozdrow Carmen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kliment że się dobrze przygotowałeś do projektu, normalnie szacunek.

Zdradź mi jeszcze jedno, na jakim sprzęcie to robisz, bo patrząc na szczegóły to prócz sprzętu musisz mieć anielską cierpliwość.

AMD barton mobile 2500 + przekrecony na jakieś 3200, 1GB ram-u Geila....a cierpliwości ci u mnie dostatek:D

 

Pionier - yes my master! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie z takim sprzetem to nie dziwie sie ze takie "cuda" nam tu pokazujesz. Chyle czola i podziwiam. Cieszy mnie to ze Kolega z Kielc taki poziom prezentuje. Czekam na wiecej i wiecej. Byl taki moment na forum ze nasz 3 prace (militaria) czyli Seba711 Twoj i skromny moj byly na pierwszym miejscu ;P, gdzie stale ktos zagladal :D. Pozdrawiam i zycze dalszych update(ów);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment woroszylow, a testowales kiedykolwiek vraylight ustawiony na dome ? efekt skylight'u jak w brazilu.

A jezeli chodzi o ladny skylight tworzony przez GI to polecam Mental raya, jest szybszy od brazila ;).. jakbys chcial moge rzucic ustawienia ;) ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem ostatni render i przeżyłem szok! czyzby Kliment zrobił koła nie od tego czołgu? ale obejrzałem poprzednie rendery i jednak są dobre, ufff to tylko ustawienie ostatniego rendera sprawiło ze koła wydają sie płaskie. a juz sie wystraszyłem ;)

bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności