Skocz do zawartości

Arti chce podystkutowac (zapraszam)


Temporal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A nic :D No ale jak ktos koniecznie musi mnie podreczyc to ma jeden watek ktory nikomu nie wadzi. Nie robi chlewu z wipow czy z finisha. Tam zawsze ktos i tak nagle zacznie offtopa robic a tak tutaj na legalu jest. Ktos ma depreche to sie moze wyzyc. Jak nie ma to tez moze xD.

 

No i czekam na samego artiego taka czul potrezba zeby dyskutowac. Zabronil nawet zamkniecie watku w wipie tak jakby to on decydowal. Lezy mu co na sercu to niech tutaj sobie napisze. BTW jak ktos inny chcial rozciagnac watek z wipa gadajac nie na temat o tym ze z kogos zakipilem itp to tez niech tu wali. Chciecie kiliometrowy watek to bedziecie mieli :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic :D No ale jak ktos koniecznie musi mnie podreczyc to ma jeden watek ktory nikomu nie wadzi. Nie robi chlewu z wipow czy z finisha. Tam zawsze ktos i tak nagle zacznie offtopa robic a tak tutaj na legalu jest. Ktos ma depreche to sie moze wyzyc. Jak nie ma to tez moze xD.

 

No i czekam na samego artiego taka czul potrezba zeby dyskutowac. Zabronil nawet zamkniecie watku w wipie tak jakby to on decydowal. Lezy mu co na sercu to niech tutaj sobie napisze. BTW jak ktos inny chcial rozciagnac watek z wipa gadajac nie na temat o tym ze z kogos zakipilem itp to tez niech tu wali. Chciecie kiliometrowy watek to bedziecie mieli :P.

 

Takie sprawy załatwia się na PM,

to nie jest forum zbuntowanych nastolatków o ich problemach.

Miej chłopie honor i się nie pogrążaj

 

mała podpowiedź: edytuj 1 post i tam masz takie coś jak kasuj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobo ale czemu sie niby pograzam? Bo Ty tak myslisz? No i troche to jest smieszne ze piszesz w tym topicu przeciez wynika z tego ze tak samo jestes glupi jak ja wtedy. No i chyba jak ktos zauwazyl to wlasnie ten topic jest dla "was". A to "was" to sa te osobki ktore niby ze mnie robia debila ktory niby zaklada bezsensowne topici a przeciez sami w nich uczestniczycie. To chyba wam zalezy by to ciagnac dalej. Skonczylem juz w wipie ale arti chcial wiecej no to ma. Widocznie nie tylko arti jest glodny bo rzucilo tu sie tez pare innych osob. Wiec tobo nie jestes wcale lepszy odemnie. Czemu nie mogles napisac mi tego na pw? Ja mam niby problemy ale wlasnie wiekszosc osob tutaj to te ktore tak nielubia tempa ze musza napisac ze jest glupi ze ma problemy. Zwykly czlek jesli naprawde mialby mnie gdzies i nie czul potrzeby obrazanie mnie to by zignorowal ten watek albo by raz napisal cos kulturalnie i tyle a nie wciaz pisal jaki to jest niezwornowazony ten temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobo ale czemu sie niby pograzam? Bo Ty tak myslisz? No i troche to jest smieszne ze piszesz w tym topicu przeciez wynika z tego ze tak samo jestes glupi jak ja wtedy. No i chyba jak ktos zauwazyl to wlasnie ten topic jest dla "was". A to "was" to sa te osobki ktore niby ze mnie robia debila ktory niby zaklada bezsensowne topici a przeciez sami w nich uczestniczycie. To chyba wam zalezy by to ciagnac dalej. Skonczylem juz w wipie ale arti chcial wiecej no to ma. Widocznie nie tylko arti jest glodny bo rzucilo tu sie tez pare innych osob. Wiec tobo nie jestes wcale lepszy odemnie. Czemu nie mogles napisac mi tego na pw? Ja mam niby problemy ale wlasnie wiekszosc osob tutaj to te ktore tak nielubia tempa ze musza napisac ze jest glupi ze ma problemy. Zwykly czlek jesli naprawde mialby mnie gdzies i nie czul potrzeby obrazanie mnie to by zignorowal ten watek albo by raz napisal cos kulturalnie i tyle a nie wciaz pisal jaki to jest niezwornowazony ten temp.

po 1. nie tobo, tylko tob01, czy ja ci przekrecam nick?

po 2. Gdybym byl tak samo głupi jak ty (jak to sam nazwałeś), to zalozylbym nowy topic w ktorym poprosilbym cie o usuniecie tego tematu i nie pogrążanie się, a nie napisał posta w Twoim.

po 3. Masz jakąś osobistą sprawę do Artiego, więc napisz mu PM i wyjaśnijcie to sobie tam.

 

Z mojej strony to wszystko. Teraz jak chcesz mi jeszcze coś wyznać zapraszam na pogawędkę na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer Bajer. Uraczyła mnie twoja ostatnia praca. zbieram takie perełki na dysk :D

 

Temporal-> Może powinieneś popatrzeć na siebie z dystansu. Na siebie w otaczającym cię świecie. Czasami warto jednak zostać w szarej strefie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze się odniosę do wątku miłość i przeszłość.

Dajcie już sobie spokój dobrzy ludzie z odgadywaniem przesłania tejże pracy bo żadnego przesłania ona nie niesie. Nie sama praca, zamiast tego obrazka mogło by być cokolwiek, oczywiście na równie beznadziejnym poziomie. Jedyne co można wywnioskować z tego tematu to to że autor ma jakieś problemy emocjonalne i próbuje nam udowodnić że wszyscy się przeciw niemu zmówili a on jako jedyny walczy o jakieś wyimaginowane ideały. Czytając twoje posty panie temporal można dojść do wniosku

że zawsze coś ci się nie podoba a skoro tak to po co wchodzić na to forum. Może poszukaj forum dla zrzęd.

Pozwoliłem sobie przeanalizować wcześniejsze wątki które zakładałeś i nie znalazłem żadnej pracy nawet na poziomie początkującego w twoim wykonaniu. Widać że jesteś jak by nie patrzeć słabym grafikiem więc próbujesz zwrócić na siebie uwagę w inny sposób.

A teraz skończ waść i wstydu sobie oszczędź a nam irytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"3) Pamiętaj o tym żeby Twoja praca spełniała wymogi JAKOŚCIOWE Gallery finshed works, nie wrzucaj tu :

- Prostych brył jak : boxy, sphery itp.

- Testów!

- Niedokończonych modeli od tego jest dział W.I.P

- Jeżeli jesteś początkujący zastanów się kilka razy zanim wrzucisz coś czego, w przyszłości będziesz się wstydził!

 

MODERATOR decyduje czy Twoja praca nadaje się do Gallery Finished Works, jeżeli nie będzie spełniała wymogów JAKOŚCIOWYCH, Twój wątek zostanie usunięty, lub przeniesiony do działu W.I.P"

 

A WIP IMHO jest od tego żeby w nim robić prace, a nie pokazywać nieskończone lub takie które do finisha się nie nadają ;)

 

A jak przypomnę sobie jakieś RZale to Ci napisze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek w sam raz przed Świętami... :/

Tamponal.. zaniżasz poziom tylko poszukiwaniem dziury w całym...

nie widziałem Twoich prac, więc o nich nie mówię...

 

Chodzi o prowokowanie do publicznej kłutni/wymiany zdań...

 

Poradzę Ci coś... - zostań z nami na Forum, ale przez pół roku tylko czytaj.. nie pisz.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to jeszcze raz. Mam dystans do siebie tylko teraz prosze by pewne osoby nie patrzyly przez pryzmat nicku konkretnej osoby tylko pewnych zachowan. Czemu jesli jedna osoba zrobi to samo co druga to nie okresli sie ich rowno ze to obaja debile lub obaj geniusze lub cos w tym stylu tylko jeden bedzie ten zly drugi bedzie ten dobry. Jesli jedna wezmiemy dwie niedopracowane prace to jedna bedzie i tak uznana ze jest godna finisha druga nie. Jesli jeden da w wipie cos czego nie bedzie poprawial to bedzie git ale jesli inna osoba zrobi to samo to juz trzaba zmuszac do up'ow itp. Wiec troche konsekwencji prosze. Jesli ktos chce mnie np zbanowac to niech zbanuje ale konsekwentie niech ukarze inne osoby ktore dokonalo sie podobnych czynnow co ja.

 

Zostalem mianowany super prowokatorem ale w takim razie widze ze tych prowokatorow jest wiecej ale jakos tylko wybiorczo kierowane sa rozne oskarzenie oceny itp. No i ja zanizam poziom tak? No to czemu reszta tez zniza sie do poziomu obelg sugerowania ze ktos ma problemy itp. Nie mowie ze wszyscy ale czesc osob ktore tutaj cos napisaly maja pewne problemy zyciowe i sa niedowartosciowani. Jednak widze ze ten temat pozwolil im zebrac sie w grupie (a jak wiadomo w grupie kozakow zawsze lepiej) i publicznie sie wyzyc. Czemu pewne osoby nie napisza mi tego co mysla na PW? Nie bo wtedy nie pokazalyby ze sa razem z reszta i nie popieraja tej nagonki.

 

Tak czy siak chyba bylo warto poswiec swoja reputacje przynajmniej niektorzy wyciagna wnioski gdy postanowia losowo wybierac ktory topic zamknac, usnac czy przeniesc. Bo naprawde to smieszne ze ktos mi tu cytuje regulamin a w praktyce jest stosowany losowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze by pewne osoby nie patrzyly przez pryzmat nicku konkretnej osoby tylko pewnych zachowan. Czemu jesli jedna osoba zrobi to samo co druga to nie okresli sie ich rowno ze to obaja debile lub obaj geniusze lub cos w tym stylu tylko jeden bedzie ten zly drugi bedzie ten dobry. Jesli jedna wezmiemy dwie niedopracowane prace to jedna bedzie i tak uznana ze jest godna finisha druga nie. Jesli jeden da w wipie cos czego nie bedzie poprawial to bedzie git ale jesli inna osoba zrobi to samo to juz trzaba zmuszac do up'ow itp. Wiec troche konsekwencji prosze.

 

Nie wiem o co chodzi w tym całym zamieszaniu bo nie sledzilem za bardzo forum. Ale z powyższym wycinkiem wypowiedzi zgadzam sie w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jesli jedna osoba zrobi to samo co druga to nie okresli sie ich rowno ze to obaja debile lub obaj geniusze lub cos w tym stylu tylko jeden bedzie ten zly drugi bedzie ten dobry.

 

Chyba dlatego że To nie Ta sama osoba. Człowiek to nie komputer identyfikujący dane... dla nas przecież liczy się też Kontekst, gdyby nie to jak moglibyśmy sprawnie żyć i poruszać się wśród tylu niuansów. Nie potrafilibyśmy ocenić czy Słowo wypowiedziane, takie bez możliwości weryfikacji, jest Kłamstwiem czy Prawdą. A Kontekst i Fakt Kto to mówi, pozwala nam zdecydować, z dużym prawdopodobieństwem.

 

pozdrawiam.

 

P.S. mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal -> ale o so cho? Jest GG, jest PM, jest mail itd. Chociaż jakbyście ustawkę robili na żywo to dajcie znać, z chęcią popatrzę ;)

 

IMHO wątek plasuje się gdzieś w pierwszej dziesiątce "Wątków dziwnych" (jeśli taką listę by zrobić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to jeszcze raz. Mam dystans do siebie tylko teraz prosze by pewne osoby nie patrzyly przez pryzmat nicku konkretnej osoby tylko pewnych zachowan. Czemu jesli jedna osoba zrobi to samo co druga to nie okresli sie ich rowno ze to obaja debile lub obaj geniusze lub cos w tym stylu tylko jeden bedzie ten zly drugi bedzie ten dobry. Jesli jedna wezmiemy dwie niedopracowane prace to jedna bedzie i tak uznana ze jest godna finisha druga nie. Jesli jeden da w wipie cos czego nie bedzie poprawial to bedzie git ale jesli inna osoba zrobi to samo to juz trzaba zmuszac do up'ow itp. Wiec troche konsekwencji prosze. Jesli ktos chce mnie np zbanowac to niech zbanuje ale konsekwentie niech ukarze inne osoby ktore dokonalo sie podobnych czynnow co ja.

Bo ty misiaczku na forum jesteś od dłuższego czasu (a na pewno od dłużej od osobnika, którego zostawiam w domyśle) i wiemy, że stać cię na coś więcej, niż tą płytką prowokację...

Zostalem mianowany super prowokatorem ale w takim razie widze ze tych prowokatorow jest wiecej ale jakos tylko wybiorczo kierowane sa rozne oskarzenie oceny itp. No i ja zanizam poziom tak? No to czemu reszta tez zniza sie do poziomu obelg sugerowania ze ktos ma problemy itp. Nie mowie ze wszyscy ale czesc osob ktore tutaj cos napisaly maja pewne problemy zyciowe i sa niedowartosciowani. Jednak widze ze ten temat pozwolil im zebrac sie w grupie (a jak wiadomo w grupie kozakow zawsze lepiej) i publicznie sie wyzyc. Czemu pewne osoby nie napisza mi tego co mysla na PW? Nie bo wtedy nie pokazalyby ze sa razem z reszta i nie popieraja tej nagonki.

Przypominam, że to ty zacząłeś wątek, a teraz próbujesz się ustawić w roli kozła ofiarnego. Zadaj jeszcze raz pytanie 'kto tu ma problemy ?' i szczerze sobie na nie odpowiedz

Tak czy siak chyba bylo warto poswiec swoja reputacje przynajmniej niektorzy wyciagna wnioski gdy postanowia losowo wybierac ktory topic zamknac, usnac czy przeniesc. Bo naprawde to smieszne ze ktos mi tu cytuje regulamin a w praktyce jest stosowany losowo.

I git, ode mnie masz pozytywa (tak na poprawe humoru :) )

...:::EDIT:::...

d**a, nie moge :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam widzac po ilosci postow widac ze komus jest on potrzebny :P Rozumiem jakbym pisal sam do siebie to moze bylby bezsens ale widac ze kazdy z niego korzysta :).

Ludziom jest potrzebny seks, ale to nie znaczy, ze trzeba stawiac burdel na kazdej ulicy. Nie uleganie wielu potrzebom czyni nas lepszymi, ale nie wiem czemu mam sie uszlachetniać i walczyc z potrzebą sledzenia afer rodem z pudelka czy onetu na forum graficznym.

 

Zamykam watek bo najwyrazniej Arti nie chce dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności