Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

To co intro Wiedzmina tez nie powinno sie tam znalezc tak bo dotyczy gry a raczej trailery nie powinny sie znajdowac na głownej stronie?

 

Czasami mi sie smiac chce jak czytam posty co niektorych. Przeczytaj sobie post chvetiego i daj na luz. Jak nie chcesz updatow na głownej stronie forum to tylko powiedz - bo jakos chyba nikt tego nie docenia a wszyscy krytykuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Monkey ale to przeciez nie chodzi o newsy, do nic nie mam, maja zwiazek z grafika i git, ale tematy typu moje piekne samochody, kto za kim glosuje czyli polityka, ze ktos tam sie zegna i odchodzi z forum bo w miejsce gdzie sie przeprowadza nie ma internetu, co dzisiaj mi mama na obiad ugotowala, czego zapomnialem dzis do szkoly... o to chodzi poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bezsensu dawac gre jako news

kiedys dalem jako "wasze newsy" newsa o Call of Juarez techalndu to dostal same negatywy gdyz to byla gra a teraz pokazujecie gre

nie robcie z tego serwisu ogolno informacyjnego bo pojawia sie coraz wiecej newsow (nawet w poczekalni) nie zwiazanych za grafika

i tak sie max3d.pl rozwina gdyz otworzyl dzial o fotografi

sa przeciez watki o grach w wolnych dyskusjach tam umieszczajcie info o nowej gdzie jest tez przeciez watek w game arcie to samo odnosnie filmow (nie animowanych)

pozdro

 

edit:

Hindus--> doceniamy, doceniamy ale zauwaz ze to jest wkoncu strona o grafice a nie o grach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto.

 

Monkey ale to przeciez nie chodzi o newsy, do nic nie mam, maja zwiazek z grafika i git, ale tematy typu moje piekne samochody, kto za kim glosuje czyli polityka, ze ktos tam sie zegna i odchodzi z forum bo w miejsce gdzie sie przeprowadza nie ma internetu, co dzisiaj mi mama na obiad ugotowala, czego zapomnialem dzis do szkoly... o to chodzi poprostu

 

ale czy cos takiego było ? pomiedzy kotletem a gra ktora jest warta zwrocenia uwagi choc by na silnik jest wielka roznica.

 

jak dla mnie bezsensu dawac gre jako news

kiedys dalem jako "wasze newsy" newsa o Call of Juarez techalndu to dostal same negatywy gdyz to byla gra a teraz pokazujecie gre

nie robcie z tego serwisu ogolno informacyjnego bo pojawia sie coraz wiecej newsow (nawet w poczekalni) nie zwiazanych za grafika

i tak sie max3d.pl rozwina gdyz otworzyl dzial o fotografi

sa przeciez watki o grach w wolnych dyskusjach tam umieszczajcie info o nowej gdzie jest tez przeciez watek w game arcie to samo odnosnie filmow (nie animowanych)

pozdro

 

edit:

Hindus--> doceniamy, doceniamy ale zauwaz ze to jest wkoncu strona o grafice a nie o grach :)

 

Dobra w takim razie sami sobie szukajcie ciekawych newsów bo mi czasami ręce opadają...

 

oj doceniaja doceniaja ;)

 

no własnie widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kaprysić, zniechęcicie ludzi poświęcających swój czas prywatny, za darmo (tak tak, jest paru userów przekonanych że moderatorzy maja stałą pensję)

a potem bedzie narzekanie w drugą stronę, że nic się nie dzieje, że nie ma newsów i że forum stoi w miejscu. Ble ble ble, modelować/rysować a nie marudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kaprysić, zniechęcicie ludzi poświęcających swój czas prywatny, za darmo (tak tak, jest paru userów przekonanych że moderatorzy maja stałą pensję)

a potem bedzie narzekanie w drugą stronę, że nic się nie dzieje, że nie ma newsów i że forum stoi w miejscu. Ble ble ble, modelować/rysować a nie marudzić

ale dawanie rzeczy nie zwiazanych z serwisem jest imo dziwne

po za tym krytyka zawsze jest potrzebna

wiemy ze poswiecaja swoj prywatny czas i chwala im za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu uważacie że news z crysisem jest niezwiązany z grafiką ? oj, ależ jak najbardziej jest związany, ilość technologii renderowania grafiki w czasie rzeczywistym zastosowanych w tej grze i efektów wszelakich jest tak duż że można kilka tematów w dziale game art na to poświęcić. Dodatkowo dochodzi jeszcze edytor map, który to raczej z graniem za wiele wspólnego nie ma a właśnie z tworzeniem contentu do gry. To jest news jak najbardziej w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu uważacie że news z crysisem jest niezwiązany z grafiką ? oj, ależ jak najbardziej jest związany, ilość technologii renderowania grafiki w czasie rzeczywistym zastosowanych w tej grze i efektów wszelakich jest tak duż że można kilka tematów w dziale game art na to poświęcić. Dodatkowo dochodzi jeszcze edytor map, który to raczej z graniem za wiele wspólnego nie ma a właśnie z tworzeniem contentu do gry. To jest news jak najbardziej w temacie :)

 

OK ale news jest na temat dema gry czyli nie chodzi tutaj o grafike czy cos z nia zwiazanego a o sama gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam... czepiasz się nielot ;) lajtuj zią ;)

 

Crysis wielu z nas interesuje nie dlatego, że lubimy grać czy dlatego, że ktoś sie chwali przejściem 5564454455212233 levelu tej gry. poczytajcie komentarze jakie padły do tego newsa. czy jest tam mowa o tym jak się w nią gra? nie jest mowa o technikaliach graficznych, o AI wrogów, o wymogach sprzętowych etc. jeśli więc mamy wywalić takie newsy to od razu kasuję forum Game Artu. to jest dokładnie to samo ;]

 

btw: wyluzujcie panowie trochę z tymi pretensjami czy żalami. Hindus odwala kawał dobrej roboty z newsami, xeav tak samo. jeśli macie coś ciekawego do pokazania, coś co chcecie walnąć na główną, zapostujecie w mam newsa albo wyślijcie pma do moderatorów. a tak jak sa newsy to źle bo nie w temacie, jak ich nie ma to źle no bo główna stoi w miejscu... ale na znalezienie dobrego newsa, zrobienia banera i opisania go to już nie macie czasu...

 

więc zamiast truć pupska proszę o dostarczanie na PM kompletnych newsów. wymogi: tekst min 3-4 zdania, grafika w formie buttona takiego jak na głównej. tekst poprawny gramatycznie i stylistycznie ofcoz. ciekaw jestem ilu z Was zrobi takiego newsa i ilu go wyśle do mnie na PM :] no i oczywiście ilu z Was będzie to robić powiedzmy raz na tydzień :] łatwo krytykować, gorzej wziąć się do roboty...

 

Pozdrawiam i więcej luzu panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że robią (robicie) coś dobrego dla całej społeczności max3d, nie oznacza, że są (jesteście) poza wszelką krytyką.

 

Zwróćcie uwagę, że nie jest to złośliwe czepialstwo, a jedynie zwykłe zwrócenie uwagi.

EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrusiu i fajnie, że jest krytyka, ale prawda jest taka, że czasami mam wrażenie, że takie rzeczy to już nie krytyka a zwykłe czepialstwo. Zwłaszcza teraz kiedy nie zawsze ma się czas na prowadzenie serwisu i nie zawsze zdąży się wyczaić coś fajnego na sieci.

 

Ale lajt. Staramy się jak możemy tylko nie zawsze możemy dogodzić każdemu ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie zamykanie wątkow to najgłupsza rzecz jaka wprowadzono na cgtalku.

 

Komentarz jest komentarzem, bez względu czy pół roku pozniej.

 

Odnosnie Custom user title wypowiedzielismy sie juz klika razy i nie przeginajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żarty żartami, ale 'nie przeginajcie' to chyba trochę za ostro. Gróźb nam na forum nie potrzeba.

 

kwestia podejscia, i to nie groźba tylko stwierdzenie że czasami ręce opadają - ile razy można o to pytac ?

 

Skoro temat wciąż wraca to może znaczy, że na ten 'ficzer' jest zapotrzebowanie?

 

Nie wiem czy mozna to nazwac zapotrzebowaniem, zapotrzebowanie to może byc na np 'nowy dział'

 

Nawet jesli jest to cos co sie komus podoba to znacie nasze stanowisko w tej sprawie. Po co w takim razie pytac na kazdym kroku ? jesli będzie wam dane dostac ta opcje napewno sie o tym dowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ankietę, skoro ludzie sie domagają. Przecież to forum tworzą userzy, moderacja trzyma to w kupie, ale nie wiem czy zdanie kilku/ kilkunastu moderatorów powinna brać góre nad dziesiątkami/setkami userów. Ot, taka moja propozycja.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nieważne, bo ta dyskusja i tak donikąd nie prowadzi. Zresztą, nie miałem na celu rozpoczynania nowej dyskusji o Custom User Title, zażartowałem sobie tylko z posta illego który gdzieś zniknął (post, nie illy).

 

Z drugiej strony, czasami mam wrażenie, że forum nie jest dla użytkowników, tylko moderatorów. Ale zapewne się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że należy ulegać użytkownikom w każdej sprawie, nie o to chodzi. Do powyższego wniosku doszedłem czytając posty moderatorów, ot co. I nie mówię o ostatnim okresie, takie wrażenie mam już od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby Twój powyższy post #430. W debatach na temat forum zdarzają się wypowiedzi moderatów w stylu 'my mamy rację, bo Ty nie wiesz o co chodzi'.

 

Wnioskując z Twojej wypowiedzi, w ogóle nie wziąłeś pod uwagę możliwości dyskusji na temat który poruszyłem, tylko od razu mnie skreśliłeś stwierdzeniem 'mylisz się'.

 

Mam wrażenie, że moderatorzy traktują użytkowników nieco z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby Twój powyższy post #430. W debatach na temat forum zdarzają się wypowiedzi moderatów w stylu 'my mamy rację, bo Ty nie wiesz o co chodzi'.

 

Wnioskując z Twojej wypowiedzi, w ogóle nie wziąłeś pod uwagę możliwości dyskusji na temat który poruszyłem, tylko od razu mnie skreśliłeś stwierdzeniem 'mylisz się'.

 

Mam wrażenie, że moderatorzy traktują użytkowników nieco z góry.

 

Piksar spoko po to jest board :)

 

Nie pisze ze my mamy rację, nigdy tego tak nie odbierałem, zresztą nawet nie czuje sie jak mod, bo raczej zalezy mi na prowadzeniu głownej strony serwisu - napewno bardziej niz forum.

 

Poprostu była juz nie raz o tym rozmowa (CUT) i nic to nie zmieniło w tej kwestii, ale mozemy o tym porozmawiac skoro jestes ciekaw.

 

Poprostu Cut moze wprowadzic duze zamieszanie, koniecznoc pilnowania podpisow pod avatarkiem przy obecnym składzie nie jest akurat na obecna chwile nam potrzebna, nie twierdzimy ze nie będzie to wprowadzone w pszyszłosci ale jak narazie chcielibysmy aby było to domeną moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - illy coś pisał o jakimś casto..., kustom..., custom coś tam, o co chodziło? ;)

Cenzura zadzialala ;]

JEstem ostatnim (i pierwszym) bojownikiem o CUT na tym forum :)

Proponuje ankietę, skoro ludzie sie domagają. Przecież to forum tworzą userzy, moderacja trzyma to w kupie, ale nie wiem czy zdanie kilku/ kilkunastu moderatorów powinna brać góre nad dziesiątkami/setkami userów. Ot, taka moja propozycja.

Pozdrawiam :)

REFERENDUM!

zażartowałem sobie tylko z posta illego który gdzieś zniknął (post, nie illy).
CIii, wladza patrzy, zrobia mnie jak tego ruskiego co do anglii wyemigrowal:)

Temat powraca jak boomerang, ale myślę że wyłącznie w celach

rozrywkowych.

Absolutnie nie. Siedze na tym forum dlugo i po prostu chcialbym opcje ktorej tu brakuje. wg. mnie

Poprostu Cut moze wprowadzic duze zamieszanie, koniecznoc pilnowania podpisow pod avatarkiem przy obecnym składzie nie jest akurat na obecna chwile nam potrzebna, nie twierdzimy ze nie będzie to wprowadzone w pszyszłosci ale jak narazie chcielibysmy aby było to domeną moderatorów.
JAkie zamieszanie i jakie pilnowanie? To tak samo jak Leru chcial pilnowac sygnaturek, zeby mialy 3 linijki dla 1024 oraz nie byly kolorowe i inna czcionka niz standartowa, a widac jak to sie skonczylo (sam chyba masz mniejsza czcionke niz standartowa w podpisie). Wiec nie uwazam zeby bylo wiecej zamieszania niz z sygnaturkami. Zapewne panel do edytowania tego macie pod tym samym klawiszem ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest tak że akurat ja wam go żałuje (CUT'A) ja poprostu wyrażam opinię ogółu - a że zawsze mi przychodzi sie tutaj wypowiadac bo chce byc zżyty z resztą :) to wychodzi na to że po mnie sobie jezdzicie i mnie macie za zsyderce ktory wam żałuje 15 literek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale argument przeciw? Czy to tajne?

Dales argument ze zamieszanie i pilnowanie - odpowiedzialem na niego.

Kolejnym argumentem moze byc (i bedzie zapewne) ze nie bedzie mozna odroznic moda od usera. Kontra: Jak nie?! Maja inne podswietlenie nickow, a mi na tym nie zalezy, chce cut'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie był by moj argument bo planujemy wprowadzic odznaczniki dla modów więc to żaden problem.

 

Ok to moze w inna strone - skontaktuje sie z Adkiem i podstaram sie wyrazic wasze stanowisko ok ? będe robił za negocjatora :) idziesz na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam wrażenie, że moderatorzy traktują użytkowników nieco z góry.

 

Nie przesadzajmy. :)

Panowie, CUT trafi [bądź nie] w wasze łapki wtedy kiedy trafi blog i cała reszta obiecywanych ostatnio ficzerów . Nie ma potrzeby poruszać tego tematu poraz n-ty ...bo nic to nie da w najbliższym czasie.

 

Mi osobiście nie przeszkadza fakt żebyście go dostali...ale są za i przeciw.

Starczy poszukać na forum, dużo argumentów było.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, CUT trafi w wasze łapki wtedy kiedy trafi blog i cała reszta obiecywanych ostatnio ficzerów . Nie ma potrzeby poruszać tego tematu poraz n-ty ...bo nic to nie da w najbliższym czasie.

 

Byłoby fajnie. Co do problemów z CUT'em. Postuję regularnie na czterech forach, poza max3d, na wszystkich CUT (bądź podobny ficzer, jeśli forum nie bazuje na vBulletin) jest włączony. Nie ma z nim żadnych problemów. Więcej, max3d na starym engine też miało coś takiego właczonego. Nie przypominam sobie problemów z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są za i przeciw.

Starczy poszukać na forum, dużo argumentów było.

A poza tymi ktore wymienilem wyzej?

 

Btw, wcielo mi posta?

Ok to moze w inna strone - skontaktuje sie z Adkiem i podstaram sie wyrazic wasze stanowisko ok ? będe robił za negocjatora :) idziesz na to ?
Adek przeciez czesto odwiedza forum, wiec chyba problemu nie ma zeby to osobiscie zanegowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności