Skocz do zawartości

Scena 3d: Korytarz


Gość Isee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Isee

Witam i zapraszam do komentowania

oddaje wam do oceny korytarzyk który zrobiłem jakiś czas temu,

scenka została zakończona pomimo błędów takich jak odwrotny bump , displacement, czerwona skrzynka itd itd

 

corridorpk4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zmieniłbym oswietlenie na bardziej ciekawe, może nocne. Tak sobie myślę, gdzie ja widziałem podobny korytarz, chyba u everów(?)

edit:

Klicek chyba w tym samym czasie pomyśleliśmy o tym samym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty ale przeszkadza mi tylko jedno. Wszystkie modele masz jak nówki tylko zniszczone odpowiednim shaderem. Gdybyś powyginał rury, blachy, połamał deski lub rozerwał futrynę byłoby o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wózko-sedes? hmm będe sobie musiał kiedys sprawic cos takiego,a na serio to poza niektórymi dziwnymi odbiciami ładne i klimatyczne,tylko przyczepie sie do lampy,bo szpital wyglada na jakis stary jak świat,a lampa na jarzeniówki?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Isee

dzięki za komentarze ,

fajnie ze wam się podoba ,po waszych odpowiedziach zaczynam myśleć na wipem, zobaczmy!

 

Innos - robione w 3dsmax ,vray i ps ,ao w mentalu

 

Jonasz_Real- kilka jest w 2048 na ściany, podłogę, a reszta mniejsze

 

polon- jeszcze nie ale po wielkim kryzysie ,kto wie :)

 

tores- zgadzam się z tobą , robiąc ta scenkę nie zwróciłem na to uwagi ale przy następnej lub w wipie napewno się tym zajmę

 

Kusanagi - troszkę powinno być ciemniej to fakt , dużo zależy tez monitora na jakim kto ogląda , pyłki chciałem zrobić ale niestety nie wiem jak to się robi taki efekt jak był np w Arka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkujący jestem i się nie znam, ale poza tym co podali przedmówcy jak depth of field, pyłki itp. Rozświetliłbym trochę bardziej front pracki, krzesło i reszta pierwszego planu zdają się trochę zbyt ciemne. Po za tym jak dla mnie pracka rzeczywiście wypas.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie pomysł i wykonanie. Teraz powiedz który to szpital tak wyglada w Polsce bo niechciałbym przypadkiem tam trafic :P Nieźle wykonane teksturki, modele i sam render, aż miło popatrzec. Pozdrawiam i powodzenia w dalszy prackach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale że aż tak źle w naszych szpitlatach?!

Polon nawet bym powiedział że gorzej inwentaryzowałem kiedyś część szpitala i gorzej to wyglądało niż tutaj przedstawione przez Isee a po za tym jest klimat Isee bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie klimaty, swietna pracka, tekstury i w ogole. Jedynie do czego moglbym sie przyczepic to za ostre swiatlo zza okien w dalszej czesci korytarza jak i w samym korytarzu na dalszym planie, moglobybyc bardziej mrocze. Wg mnie jak najbardziej zasluzony front

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat, mozna sie czepiac szczegolow, ale jako calosc sprawia bardzo dobre wrazenie.

5*

 

Gdybym mial po swojemu zabrac sie za ta scene, to pewnie dodalbym wolumetrycznego oswietlenia. Takie rzeczy czesto widzi sie na fotkach z podobnie opuszczonych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności