Skocz do zawartości

SONDA: Tygodniowy Speedpainting 94: STYKS


DaRoZ

Tygodniowy Speedpainting 94: STYKS  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tygodniowy Speedpainting 94: STYKS

    • predator747
      0
    • -hpx-
      1
    • OmeN2501
      28
    • Thalion
      60
    • resh
      0
    • Beesart
      3
    • serio
      16
    • SBT77
      12
    • Mellon
      0
    • Eden-3d
      1
    • DaRoZ
      14
    • emmilius
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dużo świetnych technicznie prac, ale IMO Omen pozamiatał dynamiką. Może to też kwestia kolejności, jak zobaczyłem jego pracę to nic mnie już nie ruszyło, może oprócz pracy DaRoZa (w sumie to bym oddał głos ex aequo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz wynikła w tej edycji speedpaintingu... Chodzi o tak zwany konflikt obłości z prostymi kształtami i mocno zarysowanymi kątami. Nie da się ukryć że faworytami byli Omen i Thalion ... Od dawna uważałem że obłościami da się tylko "wygrać" wtedy gdy technicznie obraz jest bardzo dopracowany... Jednak ostre kształty i zdecydowane bryły "wygrywają" nawet w mniej dopracowanych pracach co wykorzystuje wielu concept artystów... Sam odałem głos na Daroza tego rodzaju wizja piekła bardziej do mnie przemawia mimo monochromatyzmu...który jednak w tej pracy nei przeszkadza...

pozdrawiam Norden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ABSOLUTJL

Thalion - klimat, serio - przejrzystość i estetyka. Niestety mam tylko jeden głos i oddaje go na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen.

Zaczyna powoli dochodzić do mojej świadomości pewna kwestia, może najłatwiej będzie mi to opisać obrazowo.

Mogę zasugerować potwora w jaskini atmosferą, jarzącymi się oczami, kilkoma konturami itd. Wyobraźnia będzie podpowiadać wiele i sam obraz może się podobać.

Jednak dopiero wtedy kiedy wyciągnę tego potwora z jaskini i będę umiał pokazać go w pełnym świetle, pod dowolnym kątem, z takiego ujęcia i w takiej pozie jaką zechcę - to dopiero wtedy będę mógł szczerze powiedzieć że nad tym potworem panuję.

 

Ech, jest gorąco a ja zmęczony, mam nadzieję że nie bredzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na SBT77 - za kolory i niesamowity klimat obrazka, który jest kompletnie bez detalu a jednak wciąga... naprawdę świetna praca!

 

Do moich ulubionych prac należą prace Omena (klasa sama w sobie), serio (za oryginalny zabawny pomysł) oraz DaRoZa (klimat i ciekawa wizja)

 

kakaku - nie wiem czy speedy nadają się na tapetę, bo brak detali, wiele niedokładności wychodzi na wierzch przy dużych rozmiarach i ogólni cały "czar" speedu wtedy traci moim zdaniem... ale proszę, większa wersja : http://i192.photobucket.com/albums/z139/thalion_art/styks_wallpaper.jpg ... najwyżej nie użyjesz jej jako tapety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos na serio'a za śmiałość i oryginalność. Wchodząc na ten wątek od razu byłem pewien że jak zwykle większośc prac będzie przepelnione mrokiem, strachami i potworami, a tu nagle jeden taki rodzynek co od razu przykuł moją uwagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej spodobała się praca Daroza. Może jestem "prostym" widzem, z powodu tego, że moja niewiedza jest bardzo duża, ale widz to widz, a takich jak ja jest najwięcej. Omen Thalion i SBT zasługują według mnie na jakieś wyróżnienia, ale coś takiego w TSP nie istnieje. Reszta też bardzo przyzwoicie, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności