Skocz do zawartości

co byscie chcieli zmienic w vB Forum | wasze wrazenia


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzilem z poziomu zwyklego membera aby nie powiedziec czlonka ;) no i da sie zmienic temat watku.

cos mi sie przypomina choc moge sie myslic ale w starym vb mozna bylo edytowac wlasne posty z ograniczeniem czasowym. moze to tylko ograniczenie jakiegos konkretnego forum. posprawdzajcie swoje stare watki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

www.techsupportforum.com vBulletin Version 3.0.3

 

Can I edit my own posts?

If you have registered, you will be able to edit and delete your posts. Note that the administrator can disable this ability as he desires. Your ability to edit your posts may also be time-limited, depending on how the administrator has set up the forum.

zauwazylem tez ze np podpis ze post zostal wyedytowany tez pojawia sie dopiero po edycji wykonanej w dluzszym odstepie czasu od napisania watku. po edycji chwile po napisaniu nie pojawia sie `post edited ...`

 

edit: ten dluzszy czas to widocznie kilka minut :)

 

edit_2: hyhy nawet w naszym faqu tez to jest ;) http://www.max3d.pl/forum/faq.php?faq=vb_read_and_post#faq_vb_edit_posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym badz razie mam nadzieje ze da sie to jakos ominąc....albo przy zakladaniu tematu w WIP czy GFW mozna bylo by okreslic rodzaj sceny .... tzn zeby wymagane bylo wpisanie w oddzielne pole typu tematu.....

mogl by byc to objekt . scena . postac . pojazd . vizualizacja . itp .... jais uniwersalne nazwy..... bo tak to raczej by bylo juz bez problemu .... juz dawno o tym pisalem a moim zdaniem bylo by nawet przyjemniej na to patrzec.....

 

a nawet sam rodzaj tematu mogl by byc napisny innym kolorem np. :

 

Scena 3D : Droga przez las

 

bylo by to nawet bardziej czytelne i przyjemniejsze dla oka ....

ale to moje spekulacje .... mam nadzieje ze to przejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale tez jest racji Leandera i Serifa bo:

post moze byc nieprzeczytany

 

lub

 

nie przeczytany jeszcze przez usera

 

Ale dzieki za support :P. Mi jednak to wyglada na post (imieslow przymiotnikowy a nie czasownikowy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanki, z tej strony wg mnie wynika, ze mozemy pisac rozlacznie.

"Możemy pisać je rozdzielnie (możemy to nie znaczy musimy), jeśli chcemy podkreślić czasownikowe znaczenie imiesłowu"

Moim zdaniem tu mamy do czynienia ze znaczeniem czasownikowym.

 

Wpiszcie "nie przeczytanych" i "nieprzeczytanych" w google. Stosunek 5,620 : 804

 

Chyba razem jest poprawnie, a oddzielnie jest dopuszczalne i powszechniejsze. Jak nikogo nie razi to ja bylbym za zostawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy pisać je rozdzielnie (możemy to nie znaczy musimy), jeśli chcemy podkreślić czasownikowe znaczenie imiesłowu
No jezeli chlopaki chca to znaczenie podkreslic to why not :)

Ale z tego co mi wiadomo, odchodzi sie od tego zeby to robic, wlasnie na rzecz nowych zasad, ktore w sumie wiele upraszczaja :)

 

no i nie zmienia to faktu ze tlumaczenia angielskiego softu sa niekompetentne i nie ma co sie w nie zapatrywac :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem posta powyzej to twojego leander jeszcze nie bylo, ale mysle ze i tak pasuje :)

 

i wstaw sobie w google "nie przeczytany" to bedziesz mial o wiele mniej pozycji,

tez kurcze dyskusja sie wywiazala 3 nad ranem :), powodzenia w dalszych poszukiwaniach ide spac, sprawdze rano do czego doszliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) Panowie zaczyna Nam testosteron skakac :P zarowno Leander i Serif maja racje jak i Leru i Sanki. Ja dalej przy swoim obstawiam bo wyraznie jest mowa o postach i nie ma nic o czynnosci odwolujacej sie do wykonawcy czynnosci wiec jest to imieslow przymiotnikowy (zgodnie z zasada ktora podal Nam Sanki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif -> za ikonki sie wzialem :), przeczytalem watek ten o zmianie grafiki i mysle ze polacze tamte pomysly ze szczypta moich oraz dodam smaczku kopert leandera i cos z tego moze wyjdzie :) narazie - ide spac bo mi cmy atakuja monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to juz bylo ale ja propnowalbym aby na dole stronki bylo drzewko nawigacyjne takie jak jest na gorze.

np. max forum > wip > jakis temat

za karzdym razem aby powrocic do wczesneijszej strony trzeba przewijac cala strone. oczywiscie mozna uzyc przycisku "wstecz" ale nie zawsze jest wygodnie go uzywac.

jest jeszcze idz do: ale to trzeba rozwijac i nie przydaje sie gdy chce wrocic o jedna strone do tylu.

to tyle odemnie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze zaznaczona opcje na forum "pamietaj moje logowanie" (czy jakos tak - jest podczas logowania) lub w samym IE masz wybrane cos w stylu loguj automatycznie przy kazdej wizycie... usun pliki cookies i pliki tymczasowe (temporary) potem zmien ustawienia i powinno byc dobrze... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cgtalk w nowej galerii skonczonych prac zrobili fajny bajer ze kolo watku jest miniaturka obrazka zawartego w watku. Jest to wedlug mnie wygodne rozwiazanie gdyz odrazu widac co zawiera watek (jaka prace) i duzo przyjemniej sie oglada taka galerie.

Co wy na to zeby u nas bylo tak samo?? Moze bedziemy coraz bardziej przypominac cgtalk ale co tam nic nam nie zaszkodzi:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cgtalk w nowej galerii skonczonych prac zrobili fajny bajer ze kolo watku jest miniaturka obrazka zawartego w watku. Jest to wedlug mnie wygodne rozwiazanie gdyz odrazu widac co zawiera watek (jaka prace) i duzo przyjemniej sie oglada taka galerie.

Co wy na to zeby u nas bylo tak samo?? Moze bedziemy coraz bardziej przypominac cgtalk ale co tam nic nam nie zaszkodzi:)

 

Pozdro

 

Jestem ZA!!!. Było by bardzo fajnie z takim bajerkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally Posted by blood_brother

Na cgtalk w nowej galerii skonczonych prac zrobili fajny bajer ze kolo watku jest miniaturka obrazka zawartego w watku. Jest to wedlug mnie wygodne rozwiazanie gdyz odrazu widac co zawiera watek (jaka prace) i duzo przyjemniej sie oglada taka galerie.

Co wy na to zeby u nas bylo tak samo?? Moze bedziemy coraz bardziej przypominac cgtalk ale co tam nic nam nie zaszkodzi:)

 

Pozdro

 

 

Jestem ZA!!!. Było by bardzo fajnie z takim bajerkiem

 

jestem również za.

 

poza tym -

 

1. Wiem, że to już było dyskutowane, ale powinniście umozliwić edycję statusu. Tworzy to ciekawy klimat i jest miłą pierdułką, z serii "Małe, a cieszy".

2. Sporo nowych ludzi i coraz dynamiczniejsza ewolucja forum może doprowadzić do małego chaosu. Wnoszę tedy o zwiększenie ilości moderatorów/sprzątaczy.

3. Ludzie mają coraz szybsze łącza... A miejsca na serwerze chyba wam nie brakuje. Postuluje zatem o zwiększenie dostępnej wielkości avatarów do 100x100! Oraz co za tym idzie o delikatne zwiększenie maksymalnego ich rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cgtalk w nowej galerii skonczonych prac zrobili fajny bajer ze kolo watku jest miniaturka obrazka zawartego w watku. Jest to wedlug mnie wygodne rozwiazanie gdyz odrazu widac co zawiera watek (jaka prace) i duzo przyjemniej sie oglada taka galerie.

Co wy na to zeby u nas bylo tak samo?? Moze bedziemy coraz bardziej przypominac cgtalk ale co tam nic nam nie zaszkodzi:)

 

Pozdro

 

Jak najbardziej za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciw. Może się myle, ale nie wydaje mi się, ze Adek ma nadmiar miejsca na serwerze gry-online. Takie thumbnaile wymagają uplodowania na serwer pracki w hi-resie, zmniejszonego obrazka i miniaturki. Wg mnie to będzie niepotrzebne obciązenie serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem również za.

 

1. Wiem, że to już było dyskutowane, ale powinniście umozliwić edycję statusu. Tworzy to ciekawy klimat i jest miłą pierdułką, z serii "Małe, a cieszy".

 

dobrze gada, dać mu wódki, na starym forum był 'nastrój' i było fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności