× nie × nie:  0
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9141516171819
Pokaż wyniki od 181 do 187 z 187

Wątek: Teczka_3D_geni

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Tak wogole to bardzo maly ruch na forum. Dzieki Panowie za komentarze. No w tym wypadku musi byc dziwnie, rece maja ksztalt ostateczny, nie ma tutaj nic co chcialbym poprawic, conajwyzej dodac reszte detalu, bo sporo pracy nawet przy tej widocznej. Przy piersiach owszem jeszcze troche pomajsterkuje ale rece sa kompletne jesli chodzi o forme. Tutaj zgadzam sie z Graftem.
    pozdrawiam

Member

Podziękowania

Domyślnie

Mnie się podoba, ale na anatomii to się nie znam. Co do ruchu na forum, to chyba taki ogólny trend, że coraz mniej ludzi na forach. Na cgsociety też jest podobnie. To chyba trochę wina wszystkich sieci społecznościowych typu facebook, insta, itp. i grup na nich. Niby wszystkiego tam pełno, a jak potrzeba znaleźć coś konkretnego to nic nie ma.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Też zgadzam się z Graftem, że nie to jest najważniejsze. Najważniejsze dla mnie są proporcje, rytm, forma. Tak książkowo.
    Anatomia w tej rzeźbie w wielu miejscach mocno odchodzi od tego co jest w rzeczywistości - chodzi mi teraz o mechanikę ciała. Ale nie czepiam się o to bo nie jestem maniakiem (już od jakiegoś czasu :P)
    tylko o te dziwne zdeformowania na piersach i ramionach. To moje takie tam zdanie.

Ten biust? Postać jest wychudzona. Fajnej było by zrobić cycki jak u starej baby. Ramiona też na tym mogły by skorzystać.
    Nie denerwujcie się na mnie ;)

Lubię rozumieć co się dzieje lub chociaż wierzyć. Tutaj to nie do końca na mnie działa,.
    Wiesz o co mi chodzi? Myślę, że tutaj formę mógłbyś poprawić.

Member

Podziękowania

Domyślnie

@Graft , akurat anatomia u Beksińskiego jest na bardzo wysokim poziomie. Porównaj sobie tego "flecistę" z obrazu i wyrzeźbionego tutaj.

Member

Podziękowania

Domyślnie

@Michalo i to sie bardzo ceni, ze jestes wyczulony na takie rzeczy, szczerze mowiac, nie wydaje mi sie, zebym mial lepsze rzeczy pod wzgledem anatomicznym od Twoich, ztego co widzialem duzo wnikliwiej obserwujesz niz ja, akurat co do Beksinskiego to nie skupiam sie na odwzorowaniu tocka w tocke, patrze tylko na ogolny zamysl a reszte laduje z wyobrazni, rece tej kobiety robie w oparciu o model plastikowy ten z moldingu na ktorym niewiele widac, wole sobei cos powymyslac, na niektorych to dziala, inni sie na to nie lapia. Jesli sam nie widze potrzeby zeby cos poprawic to juz tego nie poprawie. Wiem, wiem, wiec po co to pokazuje i oczekuje wskazowek czy krytyki...sam nie wiem, gdybym to robil w jakims szczytnym celu, pewnie bym sie dostosowal do zalecen a, ze tak nadaremnie bardziej, zeby pokazac, ze cos robie no to jakby sie wstrzymam z sugerowanymi poprawkami. Postac wychudzona, ale mam jeszcze pomysl co do rozwiniecia konceptu wiec mozna sie spodziewac jeszcze dodatkowych elementow, ktore razem jakos zadzialaja, mam nadzieje.
    @Detex, dzieki. No wlasnie smutne to troche jest, no pamietam czasy wzmozonego ruchu na max3da tera stypa taka, ze az strach.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Spoko, nie narzucam swojego zdania tylko je wyrażam. Nie oczekuję, że zaraz przebudujesz wszystko bo się mi coś tam nie podoba ;)

Zresztą wiesz, że cenię twój styl i zdolności. Zawsze śledzę twój wątek.
    Uważam, że świetnie panujesz nad formą i twoje sculpty robią na mnie duże wrażenie.

Fora umierają. Teraz liczy ilość lajków i viewsów jak na artstation lub facebook. Z czego jedno ani drugie nie nadaje się do prowadzenia teczki.
    Każdy chce mieć wszystko w czasie rzeczywistym - feedback, krytykę, nawet render :P

Już dawno nie widziałem porządnego wątku WIP. No chyba, że na Polycount. Tamto forum jakoś się chyba jeszcze trzyma.

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Ja za cienki jestem, żeby coś doradzić z technicznych rzeczy, ale z przyjemnością zaglądam i podziwiam to co tworzysz :) Oczywiście czekam na kolejne wrzutki ;)

A co do małego ruchu na forach, to niestety, ale takie mamy czasy. Obecnie jak sami zauważyliście liczą się tylko lajki i proste, nic nie dające komentarze, mające na celu jedynie podbijanie postów. Z miejsc na necie trzyma się jeszcze całkiem dobrze - wcześniej wspomniany - Polycount. Reszta for graficznych chyba umarła i wszyscy przenieśli się na grupy na fb, czy instagrama.

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9141516171819

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów