Jump to content

Recommended Posts

Ja to bym uprościł ten skafander bo za bardzo odciąga uwagę od tej świetnej buźki ;)

V3VlXAQ.jpg

Dzieki Graft Twoje rozwiazanie proste i genialne ;) Tak wlasnie zrobie podoba mi sie rozwiazanie zarowno z rurami jak i czescia pancerza w centralnej czesci. Super.

a ja własnie lubie takie trochę odczapy okablowanie nie robi się taki nudny, skafander gdzie wszystko jest na powierzchni jest tak jakby bardziej 3D... ma ciekawszą bryłę.. niż po prostu.. maska namalowana na ciele i wyciągnieta kilka razy....

Maciek no tez tak moze byc aczkolwiek myslalem, zeby mu jeszcze lapska dorobic, opcja Grafta pozostawia furtke na taka ewentualnosc i pewnie tak zrobie.

Dzieki Domi, milo Cie widziec w moim watku. Pomysl Grafta jest bardzo fajny bo ,,wertykalizm'' stroju sprowadza uwage na buzke, z etez na to nie wpadlem.

Świetne rzeczy się tu odprawia widzę. Wrzucaj większe obrazki, daj popatrzeć :)

Dzieki za komentarze.

Dorobilem grabie gostkowi i lekko przerobilem kombinezon. Lapsko jeszcze nieskonczone. W sumei to nie mam kompletnie pomyslu na to jak to rozwinac. Korci mnie zeby nawalic mu duzo kabli i rur. Napewno postac ucieta bedzie w pasie tak jak teraz bo jestem leniwy i wiecej nei zrobie. Wszelkei sugestie mile widziane.

gMpVlyU.jpg

wajZ77b.jpg

Miazga jak do tej pory. Myślę, że dodanie kabli o których piszesz doda mu ciekawej formy na całości :)

dzieki chlopaki.

taki prosty making of w sumei nic o czym byscie nei wiedzieli. Ta wartosc w modify oczywiscie wieksza miedzy 5-10 zeby zlagodzic alfe kwadratowa. Wlasciwie zostawiam przewaznie na wartosci zero, sam brush clay buildup zdecydowanie moj ulubiony i podstawowy kon roboczy do budowania formy. Cale lapsko ma ok 900 tys poligonow wiec nie tak duzo. Caly model gostka ok 10 mln wraz ze wszystkim.

gQurMWk.jpg

Y63NrzB.jpg

Edited by genitalius

pozostajac w klimatach ,,Mlota na czarownice''(wydanie oryginalne z 1668r. ostatnio udalo mi sie zdybac tak btw) dwoch jegomosciow, czlonkowie bractwa przenajswitszej trepanacji czaszki. Nie skonczylem jeszcze co prawda bo mam zamiar zrobic ich 9ciu wiec praca w trakcie. Render tez nie jest finalny.

p8mF8uP.jpg

No ładnie, ładnie. Wiedzę nawet naszyjniki odpowiadają kształtem ich fizjonomii ;) Dbałość o szczegóły kluczem do sukcesu!

Malleus maleficarum czytasz ? (Tylko nie mów, że po łacinie :D) Kiedyś również zabierałem się do tej lektury, ale trochę zbyt "czerstwa" się okazała, może jeszcze kiedyś nadrobię. Wracając do samej pracy trochę zbalansuj ten nadmiar czerwonego bo wyglądają chłopaki jak by się ze wstydu spalić mieli :D Chyba, że to podniecenie wywołane torturowaniem biednych czarownic :D

dzieki Graft ;)

Nie no jasne rendery koncowe beda calkiem inne, to jest tymczasowe. Co do Mlota, kolekcjonuje starodruki sprzed 1800 r. glownie okultystyczno-alchemiczne, na ten egzemplarz polowalem juz od dawien dawna. Owszem czytalem Mlot juz neiraz, przeklad staroangielski jak i polski Zabkowica. Mam jeszcze duzo ciekawsze perelki w swojej kolekcji niz Mlot jak i starsze.

Edited by genitalius