Jump to content

Recommended Posts

takie nowe. mam jeszcze wersje czarno-biala ale nie wiem czy wrzucac.

[i77nW3mp.jpg

Edited by genitalius
wygasniecie linkow

Świetna mordka - jeszcze dopracować ciało, pozę i super będzie się prezentować :)

dzieki Panowie za komentarze to jeszcze kolorek wrzucam

http://L7TbDuh.jpg

Edited by genitalius

Ty tak modelujesz z mysla o koncept art? Maloktory model konczysz wiec pytam. Musisz zmienic hosting bo strasznie wyrzuca ci zdjecia. Ja mam konto darmowe na Imgur jak narazie nic nie zniklo.

Swietne prace by the way, ale już dośt tej wazeliny xD.

Dwno mnie cos nie bylo, az mi sie haslo cos przypomniec nei chcialo. Chociaz na 3d nie mam zbytnio czasu bo to nie moja broszka to jednak zwarlem poslady ostatnio i zrobilem nawet tutorial dla cgwisdomna temat robienia popiersia. Calosc ma ok 7 godz z czego skulpt ok 2,5. Reszta poswiecona pobocznym zagadnieniom typu budowanie base meshow, troche na temat anatomii, podstawy blendera i takie tam. Wiecej info na temat tuta rzuce juz za niedlugo.

BpJuD93.jpg

GRchWLW.jpg

IkKMbrq.jpg

pozdrawiaki

kurs tworzenia popiersia dostepny na cgwisdom

Caly proces tworzenia popiersia w stylu rzeby klasycznej. Wszystkie tajniki wiedzy na temat anatomii tworzenia base meshow, wskazowek anatomicznych co do tworzenia twarzy, blenderowskie srodowisko pracy, podstawy keyshota, wyszukiwanie referencji i tworzenie repozytoriow+podstawy zbrusha, rzezba, render w zbrushu/cycles/keyshot. Render w oparciu o moje wlasne studium oswietleniowe i mnostwo pomocy wlasnych udostepnionych na rzecz videotutorialu. Efektem koncowym bedzie taki oto w duzej mierze autorski bust stworzony w czasie rzeczywistym w oparciu o profilowy szkic Da Vinciego.

pozdrawiam

https://cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-zbrush-wykonani--ludzkiego-popiersia.html

13wxWqK.jpg

NHYVsLs.jpg

Edited by genitalius

dzieki Maciek ja mysle, ze dlugo bo za bardzo nie mam czasu na 3d. Wiec od czasu do czasu po godzinach jak tylko jakeis okienko sie trafi to cos tam dziubne tego zbrusha. Mysle, ze tak z 50 godz to napewno rozlozone na ok 3 miesiace.

Ale w meidzyczasie taki duzo szybszy skulpt ok 10 godzinny. Praca bedzie kontynuowana z pewnsocia. Chce pociagnac to cwiczenie i zrobic taki maly wycinek piekla z wieloma postaciami.

pozdrawiam

NHE8hku.jpg

az sie zalogowałem :) zajebisty ten diabełek!

piszesz ze nie masz duzo czasu na 3d, dzialasz wiec w 2d czy calkowicie cos innego zawodowo robisz?

dzieki Panowie za rekomendacje.

dziekuje Krzys i Seba za komentarze. Pracuje jako drukarz offsetowy/branza poligraficzna.

Z bratem jak gadałem co Poligrafii siedzi to u nas drukarze tez ładnie potrafią wycisnąć co drukują na kartonach etc...

No to chyba teraz co pora w 3d podrukowac ;).

nie wiem szczerze powiedziawszy jak to wyglada w polsce, bo zaraz po studiach wyjechalem do anglii i tutaj zaczynalem. Zarobki w anglii w branzy poligraficznej wygladaja mniej wiecej na poziomie:

-printer nr. 1 ok 3,5 -4 tys funtów/miesiac

- printer nr. 2 ok 2,5-3 tys funtow/mies

-asystent printera 1,6- 2,2 tys/miech

na produkcji:

operatorzy 2,1 ok 1,8-3 tys/miech

asystenci 1120-1400 funtow.

agencyjni pracownicy 920-1100

pozdrawiam

Edited by genitalius

Qrde brat mi opowiadal o starych wyjadaczach co ciagnal po 10-20k pln miesiecznie. Tylko jaki to rodzaj druku nie pamietam.