Jump to content
Destroyer

Witcher by Netflix

Recommended Posts

Posted (edited)

Obejrzalem caly sezon, nie znając zupełnie tematu, i musze powiedzieć, ze jestem milo zaskoczony. Wszystko ma ręce i nogi, bardzo fajnie się oglądało, super dobrana obsada, nie wiało nudą, sliczne, nieprzesadzone vfx. Nie rozumiem osob piszących  stwierdzenia, ze  ci którzy nie czytali książek, ani nie grali w gre niczego nie zrozumieją.  Zarzut skakania po chronologii tez nietrafiony, nieliniowość akcji okazal się raczej atutem niż ujma.

Czekam na kolejny sezon. Brawo!

ps. Polski Dubbing to największy potwor całego serialu. Czekam na odcinek w którym Wiedzmin będzie z nim walczyl, gdyż nigdy nie powinien był się urodzić w glowach Netflixow:) Fu...

Edited by Traitor
  • Like 1
  • Confused 1

chyba pomimo ze nam sie jakos super nie podobalo 🙂 to wiesiek to jednak ogromny sukcesik 😄

https://variety.com/2020/digital/news/the-witcher-netflix-biggest-tv-show-premiere-1203474724/

tldr:

The Witcher’ on Track to Be Netflix’s Biggest TV Show Premiere Ever

Netflix said “The Witcher,” the fantasy series starring Henry Cavill, is pacing to be its biggest first-season original TV series ever.

“The Witcher,” which debuted Dec. 20 on Netflix, was watched by 76 million customer households in the first four weeks of release, according to the company.

W dniu 22.01.2020 o 10:21, KLICEK napisał:

chyba pomimo ze nam sie jakos super nie podobalo 🙂 to wiesiek to jednak ogromny sukcesik 😄

https://variety.com/2020/digital/news/the-witcher-netflix-biggest-tv-show-premiere-1203474724/

Tez mnie to bardzo zaskoczyło:) Dla mnie serial jest słaby i ucieszyłem się na wieści, że powstanie nowa pełnometrażowa animacja dla Netflixa - pomyślałem, że może tym razem uda się zrobić dobrego Wiedźmina....do czasu aż się dowiedziałem, że za niego również odpowiada Lauren, showrunnerka serialu 🥴

7 godzin temu, PLS napisał:

Tez mnie to bardzo zaskoczyło:) Dla mnie serial jest słaby i ucieszyłem się na wieści, że powstanie nowa pełnometrażowa animacja dla Netflixa - pomyślałem, że może tym razem uda się zrobić dobrego Wiedźmina....do czasu aż się dowiedziałem, że za niego również odpowiada Lauren, showrunnerka serialu 🥴

raczej te wszystkie wady serialu, których było sporo to nie wina wyłącznie jednej osoby...

Anime może być naprawdę spoko, bo serial był ograniczony budżetowo żeby pokazać jakieś epickie walki/potworki itp. a w anime limitem jest tylko wyobraźnia twórców

Odkurzając temat, bo dopiero teraz miałem okazje obejrzeć całość, mnie jakoś Wiedźmin nie porwał. Nie ma zdrady, może poza pierwszym odcinkiem który był słabiutki (w ogóle te reżyserowane przez Alika Sakharova były słabsze) a momentami beznadziejnie zmontowany. Onże odcinek spowodował zresztą u mnie zapaść i brak chęci na dalszy ciąg oraz dluższą przerwę. Zatem jak rzekłem nie ma zdrady, ale jakoś niespecjalnie czekam na kolejny sezon.

Edited by mrys

1 godzinę temu, mrys napisał:

Odkurzając temat, bo dopiero teraz miałem okazje obejrzeć całość, mnie jakoś Wiedźmin nie porwał. Nie ma zdrady, może poza pierwszym odcinkiem który był słabiutki (w ogóle te reżyserowane przez Alika Sakharova były słabsze) a momentami beznadziejnie zmontowany. Onże odcinek spowodował zresztą u mnie zapaść i brak chęci na dalszy ciąg oraz dluższą przerwę. Zatem jak rzekłem nie ma zdrady, ale jakoś niespecjalnie czekam na kolejny sezon.

Zdrady?