Jump to content

amd 3900x

Recommended Posts

• Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://pclab.pl/news82600.html

Od kilku dni mamy w ofercie i 3960x i mocniejszego 3970x. Choć cena niejest niska a z dostępnoscią bywa ( jak to na początku) róznie  ,  to nie mam wątpliwości że te procesory  to najwydajniejszy a pr

Wytrzymaj Klicek! Jesteśmy z Tobą! Całe forum żyje Twoim kompem 😄

Posted Images

I to jest piękne jak od jakiegoś czasu coś się dzieje w procesorach, po kilku latach stagnacji i karmieniu nas malutką łyżeczką prze intela w końcu rozwój cpu nabrał tempa i teraz to intel goni amd, do czego to doszło 🙂

• Like 1
  • 3 weeks later...

AMD jest teraz jak blender w cg, dzięki niemu w końcu coś zaczęło się dziać w procesorach i warto ich wspierać 🙂 

Ja kupiłem 1950x niecałe dwa lata temu za 4,5, na początku tego roku procek mi padł, kupiłem na szybko drugiego za 3,5, na wymianę gwarancyjną czekałem ponad miesiąc a potem nie mogłem sprzedać tego z wymiany aż w końcu po dwóch miesiącach poszedł za 2500, 1 tys straty na samym procesorze nie wliczając innych zawirowań z pracą i dodatkową płytą i ramem jaki kupiłem bo nie wiedziałem co padło a w serwisach to "tak egzotycznego sprzętu nie mają jak przetestować" najgorsze, że chwilę później na amazonie była wyprzedaż i za 2800 był 2950x.

Intel tak zostaje w tyle, że też zaczął po tylu latach mocno ceny obniżać żeby jego procki 14nm++++ były jakoś konkurencyjne, zaraz będzie premiera Threadripperów 3 i podobno mają mieć nawet 64 rdzenie, 16 rdzeni weszło "pod strzechy" w zwykłych ryzenach 3950x, od bardzo dawna nie było takich zawirowań na rynku CPU, z jednej strony jest się z czego cieszyć ale z drugiej ceny kupionego sprzętu bardzo szybko spadają i mój 1950x bardzo szybko z perełki wydajności i ilości rdzeni zmienił się w starego pierda 🙂 

6 minut temu, Maciek Jutrzenka napisał:

dzisiaj do polski przyszło 40 sztuk twojego procka. więc możliwe że się załapiesz :D!

no wlasnie widzialem twoje komentarze na xkomie 😄 mowie kurde 40 prockow, ja jebix 😄