Skocz do zawartości

Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo @KLICEK to już wiem od kogo żydzić zaproszenie jak coś sprzedasz 😄 

Ja na hurra optimizmie zmintowałem na rarible swoją ponad 10 letnią pracę i dałęm 7 sztuk po 7 ETH i o dziwo się nie sprzedało, ja potrzebuję tych pieniędzy, ja już je wydałem! 😄

Ile kosztowało mintowanie bo tak ludzie pisza że ok 100$ do teog za wyciągnięcie kasy też dodatkowe doalery i 15% dla strony ale potem jak ktoś to sprzeda to też z 10% skapie dla ciebie więc jak tak beeple ktoś to sprzeda za 70mln to będzie można kupić w biedronce więcej niż jedną mrożonkę na raz, rozpusta i pełne rozpasanie 🙂

323909121_Screen25_03.20210000.png.611cfe5f7d03bfee7a80a4e50be01d06.png

 

Swoja drogą jak temat NFT się zaczął to w pierwszej kolejności też pomyślałem o Twoim Hendrixie że ma potencjał 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta to pwraa mint mnie kosztowal 70dolanow i wystawka 60 wszystko sie zmienia w zaleznosci ile kosztuje ETH w danym momencie.

 

Chyba najwiekszy problem mialem z kupnem ETH polskie banki (millenium) elegnacko blokuja takie transakcje karta 😉 

 

No nic, musze ogarnac gdzie to wrzucic zeby troche podpromowac temat 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forwardnąłem Ci tweeta z hastagami, używaj ich i jak masz czas to spamuj w wątkach zbiorczych z nft i daj też posta na instagramie bo masz tam wianuszek adoratorów 🙂 Nie zapomnij też walnąć instastory bo będzie na samej górze i na twittrze to samo zrób.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Destroyer napisał:

Nooo @KLICEK to już wiem od kogo żydzić zaproszenie jak coś sprzedasz 😄 

Ja na hurra optimizmie zmintowałem na rarible swoją ponad 10 letnią pracę i dałęm 7 sztuk po 7 ETH i o dziwo się nie sprzedało, ja potrzebuję tych pieniędzy, ja już je wydałem! 😄

Ile kosztowało mintowanie bo tak ludzie pisza że ok 100$ do teog za wyciągnięcie kasy też dodatkowe doalery i 15% dla strony ale potem jak ktoś to sprzeda to też z 10% skapie dla ciebie więc jak tak beeple ktoś to sprzeda za 70mln to będzie można kupić w biedronce więcej niż jedną mrożonkę na raz, rozpusta i pełne rozpasanie 🙂

323909121_Screen25_03.20210000.png.611cfe5f7d03bfee7a80a4e50be01d06.png

 

Swoja drogą jak temat NFT się zaczął to w pierwszej kolejności też pomyślałem o Twoim Hendrixie że ma potencjał 🙂 

Uuuu a ja myślałem, że tylko prowizję biorą...złodzieje...
NO TO JA JUŻ NIE CHCE

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czajson, dla mnie insta jak masz troche followow to jest mistrzostwo do artu. As przy instsa, nie stoi nawet, tylko lezy. No zainteresuje sie tez twitterem w takim razie. 

Problem mam taki, ze ja nie mam nic ciekawego do powiedzenia, robie modeliki i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic tam mówić ciekawego, jak chcesz promować swoje nft to wrzucaj linka + ewentualnie krótki opis do wątków i kont zbiorczych z nft żeby coś się działo. szukaj takich wątków po hastagach nft, nft collector itd i tyle, potem tylko trochę szczęścia i może siądzie

 

no i możesz pofollowować konta od nft z dużą ilością ludzi, zresztą często trzeba to robić przy wrzucaniu swojej pracy do wątków

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby chociaż wyjść na zero z tymi inwestycjami 🙂 

Może prace nie trafiają w target, daj mozę temu Hendrixowi hełm autronauty na głowę 🙂 
albo np ten ludek trafił po 30tys $ za sztukę 

https://superrare.co/nikitadiakur

albo ta pani odrobinę więcej, ale ona jest ładna i ma wianuszek simpów i dodatkowo popłynęła na fali stop asian hate co ostatnio jest nowym black lives metter 🙂

https://foundation.app/pplpleasr/x-y-k-13623

Może zrobić fakowe konto z kobitą na profilowym i będzie większe zainteresowanie jak ta pani, prace 3d poprzeplatane ze zdjęciami w bieliźnie żeby utrzymać odpowiedni poziom zainteresowania, diversity people, diversity! 😄

https://www.instagram.com/simsimvh/

 

Klicek tutaj jest tutorial dla nas jak sobie poradzić z sytuacją i utrzymać duże i niesłabnące zainteresowane na social media 😄

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają followersów spoza branży mają łatwiej sprzedać. Ty możesz mieć trudniej @KLICEK bo raczej nie działałeś tak w mediach prężnie. Ostatnio coś tchnąłeś życia no ale pytanie, jak szeroko trafiasz.

Tacy co tworzą arty, fan arty, filmiki i budowali sobie publikę mają 100 x łatwiej. Bo wypadli trochę z kółka branżowego. Wiadmo, taki ja nic nie kupi nawet jak ma twojego bożka na półce i składa pod nim ofary z pixeli 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Ci co mają followersów spoza branży mają łatwiej sprzedać. Ty możesz mieć trudniej @KLICEK bo raczej nie działałeś tak w mediach prężnie. Ostatnio coś tchnąłeś życia no ale pytanie, jak szeroko trafiasz.

Tacy co tworzą arty, fan arty, filmiki i budowali sobie publikę mają 100 x łatwiej. Bo wypadli trochę z kółka branżowego. Wiadmo, taki ja nic nie kupi nawet jak ma twojego bożka na półce i składa pod nim ofary z pixeli 😉
Ale taki cyber-gangus, co gra sobie w gry, jara się komiksami mngami, cyber światem i ma swoje furry alter ego pewnie prędzeij wyda hajs na cyber-art.

Edytowane przez michalo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo prawdę rzekłeś, my aż tak nie cenimy wartości pikseli bo jak się uprzemy to teoretycznie sami radę coś zbliżonego zrobić a poza tym jesteśmy biedni 🙂 trzeba trafić do bogatych którzy są zafascynowani obrazkami i nie mają bladego pojęcia jak się je robi, dla nich to magia i może inwestycja na któą wyłożą pieniążki 🙂 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne jasne, generalnie traktuje to tak (bo z tego co zauwazylem to do poki ktos nie da peirwszego bida, to nie straciles ani nie zyskales kasy, aukcja sobie wisi) ze jak nie teraz, to za rok jak, za dwa cos sprzedam 🙂 Pierwszy obrazek bedzie najtrudniej opchnac, mysle ze pozniej bedzie o wiele latwiej  😉 Tak jak wam mowilem, nazwisko ma cene, moje teraz ma gdzies cene rowna 0$ 😉 z kazdym sprzedanym obrazkiem bedzie lepiej 😄

ale tak to prawda, mysle ze potforki bedzie ciezko opchnac. Tez ludzi, ktorzy sie takimi rzeczami jaraja jest praktycznie 0 😉 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z prawami autorskimi?

Rafael Grassetti sprzedaje podobizny znanych osób. Wiadomo, że z tego są dodatkowe $$

Nimlot, pewnie go znacie, wrzucił nft z Nicolasem Cagem

 

Nie mówiąc już o pokemonach i innych licencjonowanych rzeczach.

 

Jak to jest z tą legalnością? Może wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, są ludzie z zwyczajnie kradną czyjeś prace i sprzedają, na części tych serwisów trzeba się jakoś weryfikować ale jak nie ma takiej konieczności to hulaj dusza piekła nie ma. Coś się dobrze sprzedaje na na serwisie z zaproszeniami to pyk bliźniacze konto tam gdzie wrzucać może każdy, zanim to wykryją to może cos się sprzeda 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to prawo jest kilka kroków w tyle, a jak ktoś coś sprzeda to może natychmiast zabrać siano i uciec, więc jest więcej niż jeden banksy w tych kręgach :D. Tak ogólnie to cały ten szum bardzo przypomina ten z 2017, gdy była moda na celebrytów tworzących i sprzedających swoje kryptomonety. Też było dużo fałszywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówię o poważnych grafikach a nie jakiś tam z czeluści piwnic, z ciekawą historią.. przeglądarki 😉

 

Tak jak, nie daj boże ktoś użyje czyjegoś konceptu, zrobi z tego 3d i nie poda creditsów, to jest czasem taka gównoburza, że niszczy czyjąś karierę (noo może przesadzam) a tutaj tak na lajcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie jestem optymista jak chodzi o ten nowy sposob na wzbogacenie sie w weekend, ale powodzenia oczywiscie @KLICEK.

Ja w ramach inwestycji wysle totka.
Szanse na zarobek podobne a nie potrzeba zaproszenia i nie mintowanie losu mniej kosztuje🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

Osobiscie nie jestem optymista jak chodzi o ten nowy sposob na wzbogacenie sie w weekend, ale powodzenia oczywiscie @KLICEK.

Ja w ramach inwestycji wysle totka.
Szanse na zarobek podobne a nie potrzeba zaproszenia i nie mintowanie losu mniej kosztuje🙂

mysle ze marudzisz grubo 🙂 znajomi sprzedaja dosc duzo, wiadomo nie za miliony ale sprzedaja 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, KLICEK said:

mysle ze marudzisz grubo 🙂 znajomi sprzedaja dosc duzo, wiadomo nie za miliony ale sprzedaja 🙂

@KLICEK to załatw zaproszenie 😛 Jeden ludek obiecał mi zaproszenie ale jestem 3 w kolejce a on coś nie może nic sprzedać. Z drugiej strony hype mi już trochę przeszedł, miałbym tak ze 3 stare prace które dałoby się sprzedać ale sam nie wiem, najlepiej by było zagadać do jakiegoś ludka czy chce kupić i czy na pewno i dopiero potem mintować 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłbym ofertę żeby coś się podziało bo czasem jak ludzie widzą że już ktoś licytuje to chętnej na to patrzą ale minimalna kwota to 0.50 ETH czyli jakieś 850$ + ewentualne opłaty i od razu poszłaby aukcja na 24h bo ta wartość pokrywa się z ceną rezerwacji. Nie na moją kieszeń póki co 🙂

Może zrobić wątek nft z ostatnimi postami bo się tutaj zrobiła dyskusja a newsów już nie ma 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, KLICEK said:

mysle ze marudzisz grubo 🙂

Nie sposob sie nie zgodzic 😄 .
Nie mam zaproszenia, nie moge zadnego szescianu krecacego sie mintnac czy cos... Sam bym sprobowal jakbym mial dojscie 😄
Jak juz sie powymieniacie zaproszeniami i wam jakies zostanie to chetnie lykne 😄 Nie spieszy mi sie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KLICEK napisał:

mysle ze potforki bedzie ciezko opchnac. Tez ludzi, ktorzy sie takimi rzeczami jaraja jest praktycznie 0 😉 

@KLICEKrób goliznę! No ewentualnie te obracające się sześciany....

Edytowane przez gryzon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności