Jump to content

Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc

Recommended Posts

• Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

piekne 🙂

Teraz max, houdini i cinema też mają cloth brusha 🙂    

Onlinowa książka poświęcona zagadnieniom kinematografii i oświetlenia przy dużych produkcjach filmowych.   Autor, bardzo doświadczony w temacie zdradza wszystkie tajemnice branży 🙂 Cie

Posted Images

Wygląda bardzo fajnie, dzieciaczki będą miały co oglądać. Przyznać się kto za dzieciaka oglądał tygrysią maskę? Tam chyba nawet w czołówce jeden wrestler wbija drugiemu śrubokręt w oko 😛

• Like 1
33 minuty temu, makak napisał:

No pięknie odjaniepawili. Ta małpka i pingwin kasują. To jest na displacementach wrzucone? Jeszcze nie pobawiłem się podglądem takowych w SP 🙂

@gryzon jak możesz nie wiedzieć to takie wydarzenie, nowy half life po nie wiem 10 latach? 🙂

edit- kurde nie w tym wątku co chciałem  to wkleiłem 🙂

Edited by Destroyer
  • Like 2
W dniu 21.03.2020 o 00:37, Destroyer napisał:

@gryzon jak możesz nie wiedzieć to takie wydarzenie, nowy half life po nie wiem 10 latach? 🙂

edit- kurde nie w tym wątku co chciałem  to wkleiłem 🙂

No kurdebalans coś tam słyszałem ale myślałem że to fani sobie przerabiają i robią jakiegoś moda pod VR. Wygląda fajnie. Jak wymyślą jakiś lepszy system porusznia się tam to na pewno zagram. btw. nie ten wątek @Destroyer !

• 3 weeks later...

Gdyby ktoś koniecznie chciał w houdinim modelować to wyszła kolejna aktualizacja pluginu który to trochę ułatwi, niektóre narzędzia nawet dają radę w porównaniu do innych softów 🙂

• Like 1

No wiadomo, że organiki nikt tak nie będzie poważnie modelował ale hard surface już spokojnie można i do tego jest to mniej lub bardziej proceduralne więc w razie czego powinno się relatywnie łatwo coś zmienić w razie potrzeby lub zrobić kilka wersji. 

• 2 weeks later...

Dziś na to trafiłem i wygląda imponująco. Super plugin do 3dsmaxa - Voxel Remesh. No zupełnie zmienia myślenie o modelowaniu low/high poly w niektórych przypadkach. Wcześniej się pojawił quadremesher coś ala zremesher tylko do maxa a teraz to. Woohooo.

• Thanks 1