Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

u mnie będzie trochę nietypowo i mam nadzieję, że administracja pozwoli mi zostawić ten temat na forum. Ogólnie kiedyś robiłem głównie 3d, ale przez ostatnie lata przesuwam się powoli w stronę fotografii i tak się składa, że staram się łączyć tą nową pasję z grafiką - czy to pod postacią fotomanipulacji wykorzystujących 3d, czy też fotografii cosplayu z jakimiś podmalówkami stocków, czy też wszystkim na raz 😛

Obecnie zacząłem robić większy projekt, którego tematem przewodnim ma być 7 grzechów głównych w konwencji Cyberpunku, a wszystko to pod postacią klubu nocnego wzorowanego na kręgach piekielnych, a prowadzonego przez 7 kobiet, które mają być uosobieniem każdego z grzechów.

Mam już wybranych 7 dziewczyn, które będą pozować. Mam też osobę, która wcześniej dla mnie szyła stroje i która będzie je też szyć pod ten projekt wg przygotowanych konceptów. I tutaj wrzucam dwa pierwsze ciuchy. Ten dla Nieumiarkowania w sumie został już zatwierdzony (tylko będzie mieć potem dużo różnych dodatków, z których część chciałbym wydrukować na drukarce 3d). Problemy mam z tym dla Lenistwa, bo czegoś mi w nim brakuje. Może ktoś byłby w stanie mi coś doradzić?

Po etapie konceptów dla strojów, gdy zacznie je szyć krawcowa, to wtedy siadam do enviro, która ma być zrobione w 3d i potem podłożone pod zdjęcia postaci z sesji.

spacer.png

spacer.png

Edited by Araiel
  • Like 1
11 godzin temu, KLICEK napisał:

ten pierwszy koncepcik wyglada kozacko 🙂

Dzięki 🙂 Jak wspomniałem, pierwszy jest już w trakcie szycia. Nad drugim jeszcze myślę z krawcową tylko właśnie przy lenistwie chciałem, żeby to było takie zwiewne i nawiązywało do koszuli nocnej. Więc nie wiem czy nie zostawię tego tak jak jest, a elementy Cyberpunkowe, czy nawiązujące do sci-fi dodam poprzez makijaż i fryzurę.

W dniu 8.01.2020 o 22:47, Nezumi napisał:

Lenistwo bym zrobil proste, tak jakby mi sie... nie chcialo 😄 Pol zartem, pol serio. Fajne koncepty!

Dzięki 🙂 Nad Lenistwem jeszcze popracowałem.
Właśnie wydawało mi się, że powinno tutaj być mniej elementów więc lekko zmodyfikowałem projekt. Makijaże i fryzury będę jeszcze potem rozrysowywać 😉  

spacer.png

• Like 1
  • 3 weeks later...

Walczę z kolejnymi strojami. Tutaj nie wiem co zrobić z dołem - nie wiem czy tak to zostawić, bo myślałem również o jakimś łączniku majtek z topem albo o czymś na wzór tego rękawa, co by jakoś bardziej wypełniło strój.

spacer.png

• Like 1