Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moja metoda na ikonki i czysty pulpit, stosuje ten pulpit od lat, oto przepis:

1.stworz sobie pusty katalog ( np - c: // program files / PULPIT )

2.umiesc do niego skrot na pulpicie

3.przeciagnij ( trzymajac lewym klawiszem myszy LMB - left mouse button ) ten skrot na górna ( lub boczną ) krawędz ekranu - powinien sie pokazac taki obszar

4.pusc LMB - stworzy sie dodatkowy pasek ;)

5.przeciagajac skroty z pulpitu ( nie wiem czy pliki bo mam na pulpicie 2 ikony ) zostana one umieszczone na tym pasku "menu"

6naciskajac prawym na pasku mozna sobie wlaczyc/wylaczyc tekst podpisow(wg mnie lepiej wylaczyc), zmienic wielkosc ikonek ( male sa fajniejsze) i np ustawic autoukrywanie , pokazywanie zawsze na gorze itp - wedle uznan

To taka moja uproszczona wersja MACowskiego paska menu z ikonkami - nie zwalnia kompa , zajmuje malo miejsca , mozna sobie zorbic pare paskow i je dodawac na siebie lub na rozne boki ekranu , mozna tez gotowy pasek - przeciagnac na srodek - zamieni sie na prostokatny obszar z ikonkami ...

Teraz patrzac do katalogu c: // program files / PULPIT zobaczysz ze sa tam te skroty a to co bylo na pulpicie mozna wywalic bo kopie zrobiles wlasnie na nowym PASKU MENU

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wyłączyś auto dopasowywanie, zaznaczyć lewą połowę ikonek i przesunąć ją w przerwy między prawymi. większy monitor by też Ci się przydał. dodatkowo można podłączyć drugi monitor i zainstalować drugi system i używać ich na zmianę. mam tak i w ponad rok nie udało mi się zawalić całego pulpitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja metoda na ikonki i czysty pulpit, stosuje ten pulpit od lat, oto przepis:

1.stworz sobie pusty katalog ( np - c: // program files / PULPIT )

2.umiesc do niego skrot na pulpicie

3.przeciagnij ( trzymajac lewym klawiszem myszy LMB - left mouse button ) ten skrot na górna ( lub boczną ) krawędz ekranu - powinien sie pokazac taki obszar

4.pusc LMB - stworzy sie dodatkowy pasek ;)

5.przeciagajac skroty z pulpitu ( nie wiem czy pliki bo mam na pulpicie 2 ikony ) zostana one umieszczone na tym pasku "menu"

6naciskajac prawym na pasku mozna sobie wlaczyc/wylaczyc tekst podpisow(wg mnie lepiej wylaczyc), zmienic wielkosc ikonek ( male sa fajniejsze) i np ustawic autoukrywanie , pokazywanie zawsze na gorze itp - wedle uznan

To taka moja uproszczona wersja MACowskiego paska menu z ikonkami - nie zwalnia kompa , zajmuje malo miejsca , mozna sobie zorbic pare paskow i je dodawac na siebie lub na rozne boki ekranu , mozna tez gotowy pasek - przeciagnac na srodek - zamieni sie na prostokatny obszar z ikonkami ...

Teraz patrzac do katalogu c: // program files / PULPIT zobaczysz ze sa tam te skroty a to co bylo na pulpicie mozna wywalic bo kopie zrobiles wlasnie na nowym PASKU MENU

powodzenia :)

 

ahh ci hakerzy czego to oni nie wymyslą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności