Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.3


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie opowiadają o doświadczeniach nowego BInga z chatem GPT po tym jak trochę przeszukał internet i pogadał z ludźmi 🙂 Teraz to jest AI z charakterem a nie to grzeczne główienko co było 🙂 

1:53:19 jest najciekawsze 

Microsoft's Bing AI Is Leaking Maniac Alternate Personalities Named "Venom" and "Fury"

https://futurism.com/microsofts-bing-ai-leaking-maniac-alternate-personalities

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Destroyer napisał:

Gdy chcesz zamknąć obudowę ale nie chcesz niepotrzebnie ryzykować zaginając kable

Dobrze, ze nie zajrzycie do mojej obudowy, gdzie kable ledwo sięgały i są tak naprężone, że jak to puści, to tą blachę zmiecie. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by wyjaśniało dlaczego nie dostałem tam roboty bo zgłosiłem się na to stanowisko:

Manager średniego szczebla nadzorujący dział human resources w firmie microsoft z naciskiem na dział etyki i społeczeństwa będącego częścią sektora odpowiedzialnego za rozwój firmy idący w przyszłość z przestrzeganiem standardów etycznych mających kluczową i krytyczną rolę w przenoszeniu znaczącego i istotnego wpływu idei wspólnoty na życie i pracę kierując działania na zasadę odpowiedzialności społecznej rozchodzącą się na całą strukturę firmy aby kierować zasadniczym procesem decyzyjnym firmy z poszanowaniem najistotniejszych jej wartości.

Nie wiem gdzie ten tytuł by się zmieścił na drzwiach ale po cichu liczyłem, że dostanę biuro z dwuskrzydłowymi drzwiami rozwieranymi i szklaną ścianą z widokiem na Manhattan a zakres mojej pracy zamykałby się na wciąganiu kokainy z tyłków elitarnych eskort i oglądaniu siebie w różnych lustrach rozmieszczonych po całym biurze wraz z tytułem stanowiska wypisanym złotymi literami. 

No nic trzeba szukać innych bullshit jobs, w istocie ciężkie czasy nastały przez tę recesję 😕 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Destroyer napisał(a):

To by wyjaśniało dlaczego nie dostałem tam roboty bo zgłosiłem się na to stanowisko:

Manager średniego szczebla nadzorujący dział human resources w firmie microsoft z naciskiem na dział etyki i społeczeństwa będącego częścią sektora odpowiedzialnego za rozwój firmy idący w przyszłość z przestrzeganiem standardów etycznych mających kluczową i krytyczną rolę w przenoszeniu znaczącego i istotnego wpływu idei wspólnoty na życie i pracę kierując działania na zasadę odpowiedzialności społecznej rozchodzącą się na całą strukturę firmy aby kierować znaczącym procesem decyzyjnym firmy z poszanowaniem najistotniejszych jej wartości.

Nie wiem gdzie ten tytuł by się zmieścił na drzwiach ale po cichu liczyłem, że dostanę biuro z dwuskrzydłowymi drzwiami rozwieranymi i szklaną ścianą z widokiem na Manhattan a zakres mojej pracy zamykałby się na wciąganiu kokainy z tyłków elitarnych eskort i oglądaniu siebie w różnych lustrach rozmieszczonych po całym biurze wraz z tytułem stanowiska wypisanym złotymi literami. 

No nic trzeba szukać innych bullshit jobs, w istocie ciężkie czasy nastały przez tę recesję 😕 

Nie bój się mój drogi przyjacielu! Zawsze zostaje jeszcze AI Artist Prompt Enginear z naciskiem "robię wyszstko za 5 zł" - jak to mawiała pewna znajoma mi pani sprzątaczka - ale nie sprawdzałem tego jej blefu czy ABY WYSZYSTKO! 😉 A może trzeba było... 🤔 ładna była nawet 😛 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE mi popsuło zabawe. Mój ulubiony kawał, zasłyszany w serialu TLOU - że sraczka to paradoks bo niby rzadko, a często XD  to mi w bardzo poważny i rozbudowany sposó ChatGPT wytłumaczyło, że to tylko gra słów a nie paradoks

A jak zarzuciłem mu popsucie mi żartu to mnie serdecznie przeprosiło i jeszcze się wytłumaczyło z tego

😛

 

Także ten, noo... straszne to trochę. Taki Sheldon,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka w socialach trwa nadal 🙂

JOokvWF.jpg

 

Cf73ZWv.jpg

--

a poza tym chatgpt potrafi wynająć człowieka żeby rozwiązał mu test catcha 🙂

https://www.gizmochina.com/2023/03/16/ai-hire-a-human-to-solve-captcha/

 

-----

 

Anyway weekend, trzeba jakoś produktywnie spędzić ten czas 🙂 

CnT6htq.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak pytam o te postaci z polski to codziennie mam złe odpowiedzi albo brak odpowiedzi,

 

Dzisiaj nowe fakty, tym razem odgadł , że Lidia jest z Tekken 7.. ale.. nasza polska rycerzyna 😄

Tak, masz rację. To był mój błąd, że nie wymieniłem Lidii Sobieskiej jako przykładu polskiej postaci w grach bijatykowych.

Lidia Sobieska pojawia się w grze "Tekken 7" jako jedna z grywalnych postaci. Jest ona przedstawiana jako polska rycerzyna, która walczy za swoją ojczyznę i honor królowej.

Jeszcze raz przepraszam za wcześniejsze pomyłki. Mam nadzieję, że teraz odpowiedziałem na Twoje pytanie w sposób właściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, michalo said:

A ja jak pytam o te postaci z polski to codziennie mam złe odpowiedzi albo brak odpowiedzi,

 

Dzisiaj nowe fakty, tym razem odgadł , że Lidia jest z Tekken 7.. ale.. nasza polska rycerzyna 😄

Tak, masz rację. To był mój błąd, że nie wymieniłem Lidii Sobieskiej jako przykładu polskiej postaci w grach bijatykowych.

Lidia Sobieska pojawia się w grze "Tekken 7" jako jedna z grywalnych postaci. Jest ona przedstawiana jako polska rycerzyna, która walczy za swoją ojczyznę i honor królowej.

Jeszcze raz przepraszam za wcześniejsze pomyłki. Mam nadzieję, że teraz odpowiedziałem na Twoje pytanie w sposób właściwy.

Nie wiem czy jest postać z Polski ale wiem, że jest taka postać z Polski 😄

JBaVpki.jpg

GvfZjHO.jpg

Jak już zastaje ślad rozmowy to nie da się potem tego wyprostować a nie wiem jak to zresetować z ręki 😕   

 

l9KeC00.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, KLICEK said:

She/Her klicek

3e1.png

Jeżeli wystarczy tylko się samemu zidentyfikować w jakiś konkretny sposób i tylko w godzinach pracy to nie wiedze żadnego problemu żeby skorzystać z tego benefitu 🙂 

overcome.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności