Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.3


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, Tvaroog said:

 

Wygląda bardzo natrualnie i imponująco. Ja już czekam na takiego niewolnika co pole szpadlem przekopie, pomidorki rozsadzi, domek letniskowy na zgłoszenie zbuduje, zakupy zrobi i obiad ugotuje a jak zasnę przed komputerem to na rękach do łóżka zaniesie, przykryje kołdrą i pocałuje w czółko na dobranoc 😄 

MDrrLSn.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, KLICEK napisał(a):

ale to jest kripi, ja jebie... zawsze jak to ogladam to sobie wyobrazam ze ten ziomek przychodzi ci na chate zrobic porzadek z domownikami xd

Obi-Wan Kenobi, on zawsze jest z nami.

ThePowerOfTheForce-Kenobi-cuts-B1.webp.bfef2ff5a4ecc1319ad7f407a3dfd326.webp

  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Adolf przekręca sie w grobie, gdzieś tam w Argentynie... Aż chce się odpalić jakiś 2 wojenny tytuł i pobiegać ze starym dobrym Garandem celując w przodków tych sodomistów 🙂 

A tak serio niech sie zarżną... i tak za niedługo sami Niemcy w Niemczech będą mniejszością 🙂 więc sami się wykończą. Niestety Hydrze może urosnąć dodatkowa głowa w postaci fundamentalistów ze wschodu.
Fryce to chamy... ale nasze! A to co po nich przyjdzie może być znacznie mniej ciekawsze w pożyciu międzynarodowym. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Mortom said:

Stary Adolf przekręca sie w grobie, gdzieś tam w Argentynie...

Tak nawiasem mowiac to juz od dosc dawna wiadomo co stalo sie ze zwlokami Hitlera. Ta, bo jednak nie uciekl do Argentyny 😮 Choc wielu nazioli tak. Ale truchlo Hitlera mieli ruscy, wozili je przez jakis czas az w koncu zeby nie stalo sie obiektem kultu nazioli zniszczyli je w cholere. W duzym skrocie.

Choc z historia to tak juz jest - nawet ta mega najnowsza - ze kazdy i tak wierzy w co chce 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi Mam nadzieję że nie wyjdę na szura 😄 
Ogólnie nigdy nie interesowałem się na serio co stało z tym postrzeleńcem 😄 Jak dla mnie mógł wrócić do domu na Marsa 👽
Podobno naukowcy z Francji przebadali szczękę wąsika za pozwoleniem ruskich. Ale obydwie nacje mają u mnie kredyt niezaufania  (czy identyczne kolory ich flag to przypadek? NIE SĄDZĘ! 😉) a co do Argentyny to sam Stalin rozsiewał plotki na ten temat 😄 

No a histeria😉 uczy nas tego, że historię pisali zwycięscy... 😄 a jak dalej tak pójdzie to już za parę dziesiątek lat, to nie Niemcy będą złolami.  A Polacy, którzy sami siebie zaatakowali w 39, bezczelnie prowokując tym samym pacyfistycznie nastawionych do świata Ruskich oraz Niemiaszów xD Którzy całkiem przypadkowo podpisali pacyfistyczny pakt o nieagresji na państwa ościenne 😄 
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kontrowerszyn z udzialem parcownika CD Projekt wpadla mi w ... ucho. Juz mialem nadzieje ze to @KLICEKkogos misgendernal czy cos ale chodzi o niejakiego pana Michala Kalisza, ktory smial wyrazic swoja opinie o czarnym samuraju z Ubisoftu na popularnej platformie soszial midia. Piec minut pozniej zrozumial swoj blad i z pistoletem przy skroni przylozonym przez funkcjonariuszy Woke Police przeprosil obiecujac poprawe. Niestety po zmierzeniu poziomu wylanych lez okazalo sie ze nie siega on wymaganego poziomu rozpaczy i konto pana Michala zostalo (czasowo) zamkniete do czasu as pokaja sie przed jakims zielonowlosym aktywiszczem.

Tutaj filmik opisujacy sytuacje.

Panowie ( i panie i niebinarni XD ) w CD Projekt... Eh... Wspolczuje wam. Powaznie. Zle by mi sie zylo bez swojego kregoslupa.

 

 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze tak zapytam z ciekawosci - jak jest?

Bez obawy, nie bede pisal pod filmikiem "zrodla zblizone do CD Projekt, ktore pragna pozostac anonimowe mowia, ze tak nie jest" 😄  Po prostu ciekawym na ile byly naciski zewnetrzne. Bo te przeprosiny nie wygladaja na naturalnie plynace z serca 😉 W ogole moznaby juz zrobic stronke do szablonow przeprosin z miejscem na imie, posegregowane wedlug intersectionality zeby bylo wiadomo kogo przepraszasz w tym tygodniu. I tez zeby byla jasnosc - jak ma koles wygodna prace a ewentualnie mu groza jakos konsekwencjami to sie nie dziwie ze nie chce isc na bezrobotne i przeprasza.

Psycha, ze nie mozna miec swojego zdania. Ale tez z drugiej strony mozna tez je zmienic.

W poscie nabijam, bo tak to wyglada na pierszy rzut oka, ale powiem szczerze ze tez mialem knee-jerk reaction podobna na tego tam czarnego Alibabe a pozniej pomyslalem sobie, ze w sumie to mi az tak nie zalezy i jedyne co ma znaczenie to czy gra bedzie dobra. No a mnie maluczkiego za ktorym nie stoi zadna firma nie naciskano "z gory" a zdanie zmienilem.

Ja bym ogolnie wolal zeby byla to gra, gdzie grasz ninja po prostu klasycznym i tyle. Na to liczylem ale jak widac sie przeliczylem jak zwykle 😄 Ale tak, nie przepraszalbym nikogo, najwyzej wspomnial ze zasadniczo, po przemysleniu sprawy to mam to w dupie czy on jest czarny czy nie i zobacze jak tam gameplay. I tak nie kupie pewnie chyba ze na sale 75% off za rok jak bedzie dobra, wiec szkoda sie angazowac emocjonalnie bo to tylko jeszcze jedna czarna syrenka zeby mozna pokazac jakim sie jest zajebistym postepowcem i szumu narobic.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spodziewałem się Japończyków w Japonii i na ich miejscu czuł bym się wkurwiony a raczej zawiedziony takim bohaterem. AC zrobiło też niezły zwrot bo to chyba pierwszy raz w tej grze bohater jest innej narodowości niż reszta. 

Ciekawe czy w Afryce dali by białasa, który morduje sobie na lewo i prawo murzynów?  

W sumie taka gry o kulturach czarnej afryki były by kozackie. Przecież oni się tak tam też  mordowali nie gorzej niż w europie czy ameryce. Mieli wszystko wymyślone po swojemu. A jakie kozackie były by bronie.  

Czemy ten wokowy shit nie zaproponuje takiej gry a nie wszędzie wciska "różnorodność".

TO tak jak by jeść kebaba, a oni by ci tam wpierdalali śledzia na siłę - bo ma być diversity/ 

 

 

Poczekajmy na zapowiedzi Wieśka 4. Ciekawe jaka gra powstanie w tych wspaniałych czasach wychodzenia z mroku. Jeżeli będzie pełna wokowego shitu to znaczy że świat niedługo umrze.

 

Ciekawy też jestem jaką różnorodność zaserwuje nam dzisiaj Hellblade 2. Microsoft ma takie samo podejście jak inni wokowi psychopaci więc mógł by wpłynąć na zawartość gry.. chyba że wystarczy jak bohaterka ma schizy i że to jest wystarczająco niewykluczające..

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrachując od ziomeczka z cedepu, czy nawet dwóch ;P... że pracując gdzieś nie możesz pisać co myślisz... cóż takie czasy... a max3d to też social, któremu ktoś (Majcin?) sabotuje popularność, żeby mógł chociaż tutaj napisać, że modelik wyszedł cacy pod seksistowską do bólu figurką panienki? 😜 

To, że ktoś się obraża, bo ktoś robi grę nie tak jakby ten ktoś akurat chciał, jest dla mnie zabawne i nie ważne w którą stronę to się dzieje. Ja tam jestem obrażony, że gejsze nie są czarnymi transami...

Ja widzę raczej jakąś histeryczną reakcję ludzików anti-woke, bo zobaczyli czarnego w feudalnej Japonii. A niech zrobią z Sobieskiego i husarii najemny oddział z Namibii. Jak się dobrze gra, to mam to gdzieś. Grał ktoś już?

Naciągnęli historyjkę Yasuke do gierki o mordowaniu desantowym z dachów i rzesze Japończyków (czy raczej białych anti-woke) płaczą i jeszcze panienka podobno żuchwę ma też woke... no caman
Przecież to tylko dla wyświetleń na tubie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostra szczęk1 that's it, pała się przegła 🙂 Czy tylko mi to już wszystko jedno? W gierki nie gram od kilku miesięcy a od ubisoftu od kilku lat. Jak jest jakiś woke film to też nie oglądam, ba zwykłych czasem też nie albo na 2-3 razy w tygodniu bo czasu jakoś nie ma 🙂 

Dramę trzeba rozkręcać bo cześć ludzi chce wypłynąć na byle gównie zamiast zakasać rękawy i coś realnie zrobić pożytecznego 🙂 A skupiając na nich uwagę tylko ich do tego zachęcamy więc fuck them

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Destroyer napisał:

ostra szczęk1 that's it, pała się przegła 🙂 Czy tylko mi to już wszystko jedno? W gierki nie gram od kilku miesięcy a od ubisoftu od kilku lat. Jak jest jakiś woke film to też nie oglądam, ba zwykłych czasem też nie albo na 2-3 razy w tygodniu bo czasu jakoś nie ma 🙂 

Dramę trzeba rozkręcać bo cześć ludzi chce wypłynąć na byle gównie zamiast zakasać rękawy i coś realnie zrobić pożytecznego 🙂 A skupiając na nich uwagę tylko ich do tego zachęcamy więc fuck them

Dokładnie!  Polać mu 

Mi też wszystko jedno. Walić to, niech branża rozrywkowa płonie bo to i tak nic istotnego. Niech sobie robią co chcą, ich kasa ich wybór. Nie trzeba grać ani oglądać ich propagandy bo w sumie ani te gry ani filmy nie są jakoś wybitne ani fajne a człowiek tylko się denerwuje i stresuje niepotrzebnie. 

 

W sumie jeszcze kilka lat w tym syfie i chyba zostanę pustelnikiem-rolnikiem lub nieboszczykiem 😛

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kengi said:

A niech zrobią z Sobieskiego i husarii najemny oddział z Namibii.

Po co? To jest wszystko na co stac teraz "kreatywnych"? Wpierniczyc gdzies czarnego? I tyle? 😄 Ach i cieszyc sie ze sie ludzie wkurzaja, nazwac ich rasistami i szafa gra? Wow, ale kurna oryginalne😄

Po co ta gra w udawanie znowu. Ludzie na calym swiecie lubia samurajow i ninja. Wszyscy fani AC czekali na to az pojawi sie Japonska odslona gry i tak zupelnie bez sensu zostala ta okulawiona bez sensu. Mieli pewny hit a tak to bedzie pierdniecie zamiast grzmotu - na ich wlasne zyczenie. Nie dlatego ze bohater jest czarny tylko dlatego ze wyszukali jedynego czarnego w feudalnej Japonii nie wiedziec po co. Bo ideologia i inclusivity.

Kurna, tak kochaja czarnych to maja historie wojny Zulusow z Anglikami. Moznaby wykrecic genialna gre z czarnym assassinem Zulu walczacym z bialymi, zlymi templariuszami z Anglii. Mogliby dac upust wszystkim swoim fantazjom, zmienic wynik tego starcia (bo jak sie latwo domyslic zuluskie tarcze z krowiej skory slabo dzialaly na kule z broni palnej i sie im przegralo). Zrobic z tego atut - "zmien bieg historii wcielajac sie w legendarnego wojownika Zulu!". Pomyslow na zajebisty gameplay od metra, polowanie na lwy, krokodyle, zbieranie trofeow, skor, zasadzki na Anglikow, nocne rajdy na angielskie obozowiska, stroje ze skor upolowanych zwierzat, bonusy/umiejetnosci zdobywane przy pomocy afrykanskiej magii... Milion rzeczy by mozna zrobic.

To nie - znajdzmy jednego czarnego i wrzucmy go do gry o Japonii. No faktycznie krijejtiw 2.0... Nawet jesli sama gra bedzie miala super gameplay to i tak 99% osob bedzie gralo ta panna 😄 Durnowate to takie, po nic. A bylby pewny hicior.

No ale Ubisoftowi geniusze maja talent do zaprzepaszczania szans na pewne hity. To samo zrobili ze "Skull and Bones". Pewny hit - zrob to samo co bylo w AC - Black Flag tylko rozbuduj. Multiplayer, zwiedzanie wysp, zdobywanie portow, walki statkow, abordaze, mapy do legendarnych skarbow, rozbudowa statku, zbieranie zalogi i rozwijanie jej umiejetnosci dla tych ktorzy przetrwaja kolejne starcia, polowania na morskie stworzenia... To sie tak skupili nad tym zeby polowa zalogi byla zenska a druga polowa czarna ze zrobili gre w ktorej jako pirat podplywasz do brzegu wyspy statkiem i jakos... scinasz drzewa na wyspie stojac na pokladzie..? Nigdy zasadniczo nie walczysz z nikim, zdobywanie fortu to cut scene a statki maja pasek staminy i sie mecza jakos... No ale jest dajwersity!!!!!

Co za stado baranow w tym Ubisofcie, na prawde... Pomyslec ze kiedys moim marzeniem bylo tam pracowac 😄 

A co do gadania o tym no to o czyms trzeba gadac - zawsze mozna wrocic do ejaj. To ze sie o tym gada to nie znaczy ze na przyklad ja tu plone z nienawisci i spac nie moge bo czarnego dali do gry XD Ot mozna sie poznecac troche zanim wyjdzie robot od Muska i sie przewroci na scenie czy cos i bedzie sie mozna z tego posmiac 😄 W AC ostatniego gralem w Black Flag wlasnie. Super giera byla. Potem juz mi sie nie chcialo mimo ze mam tam jeszcze kilka tytulow zebranych na giveawayach 😄 Gierek jest w opor, moga zamknac Ubisoft i nie zauwaze tego i i tak bede mial za duzo gier do grania 😄 
 

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nezumi napisał:

A ze tak zapytam z ciekawosci - jak jest?

Bez obawy, nie bede pisal pod filmikiem "zrodla zblizone do CD Projekt, ktore pragna pozostac anonimowe mowia, ze tak nie jest" 😄  Po prostu ciekawym na ile byly naciski zewnetrzne. Bo te przeprosiny nie wygladaja na naturalnie plynace z serca 😉 W ogole moznaby juz zrobic stronke do szablonow przeprosin z miejscem na imie, posegregowane wedlug intersectionality zeby bylo wiadomo kogo przepraszasz w tym tygodniu. I tez zeby byla jasnosc - jak ma koles wygodna prace a ewentualnie mu groza jakos konsekwencjami to sie nie dziwie ze nie chce isc na bezrobotne i przeprasza.

Psycha, ze nie mozna miec swojego zdania. Ale tez z drugiej strony mozna tez je zmienic.

W poscie nabijam, bo tak to wyglada na pierszy rzut oka, ale powiem szczerze ze tez mialem knee-jerk reaction podobna na tego tam czarnego Alibabe a pozniej pomyslalem sobie, ze w sumie to mi az tak nie zalezy i jedyne co ma znaczenie to czy gra bedzie dobra. No a mnie maluczkiego za ktorym nie stoi zadna firma nie naciskano "z gory" a zdanie zmienilem.

Ja bym ogolnie wolal zeby byla to gra, gdzie grasz ninja po prostu klasycznym i tyle. Na to liczylem ale jak widac sie przeliczylem jak zwykle 😄 Ale tak, nie przepraszalbym nikogo, najwyzej wspomnial ze zasadniczo, po przemysleniu sprawy to mam to w dupie czy on jest czarny czy nie i zobacze jak tam gameplay. I tak nie kupie pewnie chyba ze na sale 75% off za rok jak bedzie dobra, wiec szkoda sie angazowac emocjonalnie bo to tylko jeszcze jedna czarna syrenka zeby mozna pokazac jakim sie jest zajebistym postepowcem i szumu narobic.

cdp nic mu nie kazal, kolega zobaczyl fale hejtu, wyzwisk i zyczen smierci + watki na redicie i postanowil przprosic i zmienic konto na prywatne. Cala historia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi chyba jednak popłynąłeś tymi statkami ze staminą 😜

To raczej nie jest tak, że albo woke, albo dobry gameplay. Albo historycznie akuratne, albo nędza...

Moim zdaniem spokojnie mogli zrobić wszystkich jako czarnych transów w Japonii... jak gejplej jest ok, to nie mam z tym problemu... więc jeżeli nie będzie nędzy z tym, to czemu się czepiać... to że to mało kriejtiw akurat w tej sferze... sorry, ale w grach kriejtiw story to raczej nie słyszałem jeszcze.

Inna sprawa, że gejplej będzie nędzny po prostu i tyle. Z resztą, ja nigdy nie grałem w AC...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, KLICEK said:

cdp nic mu nie kazal, kolega zobaczyl fale hejtu, wyzwisk i zyczen smierci + watki na redicie i postanowil przprosic i zmienic konto na prywatne. Cala historia.

Przyznaje ze przeszlo mi przez mysl ze CDP mogl wplynac na przeprosiny zeby tam wizerunkowo nie bylo niepotrzebnego smrodu bo widomo jak internet moze nakrecic spiralke. Chocby w przypadku Cyberpunka - giera byla bardzo ok na PC ale patrzac na to co ludzie zrobili z niej w necie mozna bylo odniesc wrazenie ze byla niegrywalna. To git ze macie normalna firme.

Szkoda ze facet przepraszal bo jeszcze kurna nie widzialem zeby przepraszanie za nic cos zmienilo - wariaci internetowi tylko szukaja powodu do swoich zalosnych pseudo atakow wirtualnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Przyznaje ze przeszlo mi przez mysl ze CDP mogl wplynac na przeprosiny zeby tam wizerunkowo nie bylo niepotrzebnego smrodu bo widomo jak internet moze nakrecic spiralke. Chocby w przypadku Cyberpunka - giera byla bardzo ok na PC ale patrzac na to co ludzie zrobili z niej w necie mozna bylo odniesc wrazenie ze byla niegrywalna. To git ze macie normalna firme.

Szkoda ze facet przepraszal bo jeszcze kurna nie widzialem zeby przepraszanie za nic cos zmienilo - wariaci internetowi tylko szukaja powodu do swoich zalosnych pseudo atakow wirtualnych.

no niestety, wiesz jak nie zyjesz w necie i nie masz doczyeniania z fala hejtu to po prostu nie wiesz co zrobic... 

Ja osobiscie bym zrobilym prawie to co on.. czyli zablokowal socjalki i przeczekal gownoburze 🙂 az ludzie by zapomnieli czyli gdzies 5-7 dni, a pozniej bym wrocil caly na bialo 🙂 No jedyna roznica to bym nie przerpaszal, bo to tylko woda na mlyn...

No to chyba jedyny plus ogladania patusow na youtubie, ze wiesz jak zareagowac XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, KLICEK napisał:

no niestety, wiesz jak nie zyjesz w necie i nie masz doczyeniania z fala hejtu to po prostu nie wiesz co zrobic... 

zyjesz w necie.. to jest  ból naszych czasów. Jeśli swoje życie opierasz na czymś tak fałszywym i kruchym to już znaczy że masz problem. 
Sorry jeśli urażam twojego kupla ale jeśli coś tak błachego jak opinia obcych ludzi w internecie z czego większość to trolle to współcuję. Na chu.. mu ten twitter czy FB. Robotę ma, portfolio bogate ma.. jeśli czuje potrzebę wyrażania swoich myśli a przy tym na serio chciał by żeby ktoś go wysłuchał to zapraszamy na maxa 😄 a nie jakieś socjalki dla dzieciakó, trolli i ułomów.. i tego promila normalnych ludzi jak np my tutaj

Edytowane przez michalo
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą reklama brzmi jak żart 😄 Forget those ordinary caulks... 😉 

Jak upgrade z cyberpunka 😄 Get high performance hybryd caulk with new trigger flow nozzle. Get Flex cock😄

to z kolei przypomina mi to 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności