Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.3


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nezumi napisał:

A o skali popularnosci Zyzz'a moze swiadczyc to, ze zerowo sie interesuje tymi rzeczami a sporo o nim slyszalem 🙂

Chyba żyje pod kamieniem bo ani razu o jakimś tam Zyzz'ie nie słyszałem. Ale z tego co widzę nic nie przegapiłem. Facet się wykończył w imię czego? Zaistnienia? Sławy? Osobiście nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie wyniszczają się tylko po to aby ktoś o nich usłyszał. I co? Kasa może będzie, MOŻE... a co potem? 

Ale to nie moja droga, nie mój kawałek ciasta 🙂 Oczywiście niech każdy robi co chce, po prostu wg. mnie można być szczęśliwym nie zabijając się po drodze 🙂 A to że nikt o tobie nie usłyszy automatycznie nie mówi że twoje życie było bezwartościowe. Może w mediach lub w książkach nikt nie napisze że ktoś był taki czy zrobił coś tam i już. No ale co z tego? Pomyślcie sobie teraz tak, Ziemia to kawałek skały w mega wielkim kosmosie gdzie takich skał może być tysiące i czy w takiej skali że jakiś tam pan czy pani zrobił coś tam coś tam ma jakiekolwiek znaczenie? No chyba nie... ale już nie filozofuje, carry on guys & ladies 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 23:57, Destroyer napisał:

Prawda, zresztą teraz jest to coraz bardziej popularne, że ludzie już otwarcie mówią jakie środki biorą i brali i jakie akcje z tym mieli np upuszczanie sobie krwi bo było za wysokie cieśnienie i trzeba było się na szybko ratować 🙂 Zablokowanie po braniu testosteronu i trzeba go brać do końca życia, impotencja, pryszcze, wypadające włosy, stany depresyjne, wahania nastroju, myśli samobójcze etc. Lista jest długi w sumie to wygląda jak skutki uczone w co drugim antybiotyku jaki ochoczo przypasuje lekarz już widząc pacjenta w drzwiach 🙂 

Chwilę mnie tu nie było to nawet nie wiedziałem, że tak sportowo się ten wątek rozwinął 😉.
Aż przypomniała mi się śmieszna sytuacja sprzed wieeelu lat, kiedy będąc nastolatkiem, byłem już w zaawansowanym stadium przestania bycia grubym. Dużo jeździłem na rowerze i rolkach, wtedy też już chyba trenowałem kick-boxing więc wyhodowałem sobie naprawdę pokaźne kopyta (z których w sumie zawsze byłem bardzo dumny 🙂). W pewnym momencie poszedłem z matką do ortopedy bo miałem jakieś problemy ze stawami kolanowymi, lekarz patrzy na mnie, potem na moje nogi, potem na moją matkę, potem jeszcze raz na moje nogi i pyta: "czy pani syn coś bierze?". Nie ukrywam, trochę mi to schlebiało, bo akurat nigdy nic nie brałem:P.
Dzisiaj już nikt nie pyta czy coś biorę ale jak czasami chodziłem z kumplem na siłkę porobić nogi to podobno ludzie dziwnie się patrzyli na moje łydki.

Edytowane przez Lucas
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lucas said:

Chwilę mnie tu nie było to nawet nie wiedziałem, że tak sportowo się ten wątek rozwinął 😉.
Aż przypomniała mi się śmieszna sytuacja sprzed wieeelu lat, kiedy będąc nastolatkiem, byłem już w zaawansowanym stadium przestania bycia grubym. Dużo jeździłem na rowerze i rolkach, wtedy też już chyba trenowałem kick-boxing więc wyhodowałem sobie naprawdę pokaźne kopyta (z których w sumie zawsze byłem bardzo dumny 🙂). W pewnym momencie poszedłem z matką do ortopedy bo miałem jakieś problemy ze stawami kolanowymi, lekarz patrzy na mnie, potem na moje nogi, potem na moją matkę, potem jeszcze raz na moje nogi i pyta: "czy pani syn coś bierze?". Nie ukrywam, trochę mi to schlebiało, bo akurat nigdy nic nie brałem:P.
Dzisiaj już nikt nie pyta czy coś biorę ale jak czasami chodziłem z kumplem na siłkę porobić nogi to podobno ludzie dziwnie się patrzyli na moje łydki.

Tak to sobie wyobraziłem 😄

 

A leakrzoju to trzeba było powiedzieć a jebł ktoś panu z półobrotu dzisiaj coś bo mnie aż kopyta swędzom 😄 

Poka zdjęcie tych nóg 🙂 takie buły jak olimpijskiego rowerzysty? 🙂 

https://www.google.com/search?q=olympic+cyclist+legs&sxsrf=ALiCzsZHoUEhsRljPdtozqtOIhikvAjvCA:1653517511956&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwie-Lff2Pv3AhU8SvEDHTeXDgUQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1280&bih=684&dpr=3

Ja teraz jak chudnę to mam coraz bardziej nóżki jak panienka, będzie trzeba dopakować a nie na takich patyczkach chodzić 🙂 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2022 o 00:21, Destroyer napisał:

Poka zdjęcie tych nóg 🙂 takie buły jak olimpijskiego rowerzysty? 🙂

Było, minęło;). Redukcja masy jednak robi swoje, a że już od wielu lat miałem ją stosunkowo niską to jednak najbardziej widać to po nogach.
Jak kolarz olimpijski nigdy nie wyglądałem ale odkąd zacząłem uprawiać wrotkarstwo szybkie to moim idolem stał się Joey Mantia 😉 (https://64.media.tumblr.com/36bf3f474ab335c8f7b4158299284480/tumblr_inline_pimmoiIXT61ssvrb4_1280.jpg)

Ja teraz to raczej skromnie... Ale trzeba wziąć poprawkę na to, że mam tylko jakieś 165cm wzrostu.

IMGP8128.thumb.JPG.d283f651130f3e517b4bb1f303a6bb8d.JPG

P.S. Ziomek to była genialna seria 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Lucas said:

Było, minęło;). Redukcja masy jednak robi swoje, a że już od wielu lat miałem ją stosunkowo niską to jednak najbardziej widać to po nogach.
Jak kolarz olimpijski nigdy nie wyglądałem ale odkąd zacząłem uprawiać wrotkarstwo szybkie to moim idolem stał się Joey Mantia 😉 (https://64.media.tumblr.com/36bf3f474ab335c8f7b4158299284480/tumblr_inline_pimmoiIXT61ssvrb4_1280.jpg)

Ja teraz to raczej skromnie... Ale trzeba wziąć poprawkę na to, że mam tylko jakieś 165cm wzrostu.

IMGP8128.thumb.JPG.d283f651130f3e517b4bb1f303a6bb8d.JPG

P.S. Ziomek to była genialna seria 🙂

Ładnie! 🙂 Fajne zdjęcie z rozciągniętym blurem w ruchu 🙂 

A co do Joey Mantia to dal mnie jużzdecydowanie za dużo 🙂 Tyle to nie 😛

AkvMIbB.jpg

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesiowi zostaje poltorej tysiaka na koncie kazdego miesiaca po tym jak dobrze sobie zyje w Seattle, odklada na emeryture, zre w restauracjach, jakies akcje ma, nowke samochodzik i plakusia jeszcze?
Wkurwilem sie.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/28/2022 at 9:49 PM, Nezumi said:

Kolesiowi zostaje poltorej tysiaka na koncie kazdego miesiaca po tym jak dobrze sobie zyje w Seattle, odklada na emeryture, zre w restauracjach, jakies akcje ma, nowke samochodzik i plakusia jeszcze?
Wkurwilem sie.

Z rok temu jak nie dwa ( upływający czas zmienia się dla mnie w jedną bezkształtną breję wiec ciężko oszacować) gadałem z zagraniczniakiem pracującym w Polsce jako programista, trochę narzekał, że kokosów nie ma bo jak opłacisz mieszkanie, jakieś obiady na mieście to mało zostaje. 

Zarabiał wtedy 17,000zł netto i zgaduję, że umowa o pracę a  nie o dzieło więc blisko 24tys brutto a łączny koszt pracodawcy to blisko 30tys, to stawiało go w górnych 5% polskiego społeczeństwa pod względem zarobków. 

Ale jak się wynajmuje mieszkanie za 4-5 tys, jada w restauracjach i zamawia, dodatkowo prestiżowa siłownia/ crossfit za 500zł miesięcznie, jakiś pub czy bar to 10tys miesięcznie może schodzić ot tak na "zwykłe" życie 🙂Tam jeszcze wspominał że jakby chciał mieć dziecko, to opiekunka, prywatny żłobek, potem szkoła i nie miałby z czego żyć 😄  Jak ma się wizję życia klasy wyższej z filmów amerykańskich to fakt ze 20k trzeba robić miesięcznie żeby jakoś się utrzymać na powierzchni 🙂 Zresztą teraz niedawno czytałem, że w warszawie już się pojawiają oferty wynajęcia kawalerek za 4-4,5 tys zł miesięcznie i jak znam życie to pewnie do tego + opłaty i czynsz dla spółdzielni 🙂 

 

----------------

 

hwAb8Cj.jpg

ja po obejrzeniu kolejnego odcinka Spongeboba i przeczytaniu tego newsa powyżej 🙂

wqFGMEu.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Ukraińcy zjechali do Polski to ilość mieszkań czy pokoi pod wynajem spadła nawet o 70% w niektórych miastach i przez to ceny w górę poszybowały i teraz właściciele sobie odbijają po chudych miesiącach pandemii i wyjazdu studentów. Dodatkowo 14% inflacja z maja i rosnące koszty łącznie z kredytami robią swoje, u mnie renegocjacja warunków bo gdzie ucieknę? do domu rodzinnego, na rynku prawie nie ma w czym wybierać 🙂

Swoją drogą zanim stopy procentowe leciały w górę już się rozglądałem za kredytem i ewentualnym mieszkaniem, na szczęście/ nieszczęście nie zdążyłem ale z drugiej strony jak mam rocznie tracić 14% ot tak to chyba lepiej mają ci co żyją z miesiąca na miesiąc bo nie tracą miesięcznej wypłaty za to, że mają pieniądze oszczędzone 🙂 

I tak się zastanawiam co jakiś czas co ja mam ze życiem zrobić i z tej rozpaczy dzisiaj kupiłem pół kilogramowy chleb i zjadłem na raz, wspaniały aż łzy wzruszenia zeszkliły mi oczy i niemal cały limit kaloryczny wyczerpałem z miejsca 🙂 Ach pieczywko, jeszcze ciepłe było, takie chrupiące już drugi raz w tym roku, gdybym sobie pozwolił to rzuciłbym się na nie i w tydzień +5kg lekką ręką bym zrobił nie tylko bez wysiłku ale z największą przyjemnością 🙂 

A jakie plany życiowe? 

Ktoś ma jakieś dobre pomysły? 😛

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak juz narzekamy na softy nie moze zabraknac NAJLEPSZEGO w KAZDEJ branzy softu 😛.

Na tym memie z trudnym wyborem, w przypadku Blendera te przyciski sa opisane "Zrobic sensownie" a z drugiej strony "zrobic po naszemu".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hggcfaL.jpg

Miałem tak kiedyś zarosłem jak dziad leśny, broda potężna żeby barber miał z czego rzeźbić i mówię żeby zrobić taką kanciastą, zarysowaną, przedłużenie i ostrzenie linii szczęki a chłop tak wyrównywał, tak podcinał ze koniec końców maiłem niemal clean look z brodą jakby miała ze 2-3 tygodnie i jeszcze formowana w łezkę. Nigdy więcej już tam nie wróciłem 🙂 Czułem się jak biblijny Samson który stracił całą swoją siłę wraz z włosami 🙂 

 

hpc4KzX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten łosoś zbuffowany na antybiotykach, pływający w odchodach i padniętych łososiach..

No to może jednak lepszy ten cukier?

 

Dziadek ostatnio kupił gęsi i indyki, z hodowli. One nawet chodzić nie mogły, takie były słabe - chowane w klatkach. U dziadka wolny wybieg to sobie rozchodziły po tygodniu czy dwóch.

To tyczy się większości hodowli i gatunków zwierząt - jak najbardziej to upchać w najmniejszy metraż i utuczyć w jak najkrótszym czasie i jak najtaniej - a jaki to ma wpływ na jakość mięsa i nasze zdrowie wystarczy popatrzeć na co umierają teraz ludzie.

Nie twierdzę, że tam łapówa nie poszła bo wyszystko co jest wyprodukowane w fabrykach dla masy i kasy podejrzewam ma podobną wartość zdrowotną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie można czekać z założonymi rękami, trzeba już teraz przechodzić na deficyt kaloryczny żeby przyzwyczaić się do głodu, jeździć rowerem lub biegać do pracy bo nie będzie wybory i wprowadzić zimne prysznice do codziennej rutyny przygotowując się na następny sezon grzewczy 🙂  Można jeszcze kupić łuk myśliwski i pooglądać kanały z survivalem kiedy jeszcze jest Internet i prąd 🙂 

Idą wspaniałe czasy dla prawdziwych mężczyzn, tzn kto przeżyję będzie miał szanse się takim stać 🙂 

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Zgadzam się po za jednym... zamień łuk na pistolet/karabin ewentualnie flintę i może dożyjesz aby móc wnukom opowiadać, w statku kosmicznym, jak to się na szabry z babcią chodziło i ilu szkopów / czerwonych ustrzeliło 😉 Albo przyłącz się do prepersów i też dacie rady 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mortom napisał:

@Destroyer Zgadzam się po za jednym... zamień łuk na pistolet/karabin ewentualnie flintę i może dożyjesz aby móc wnukom opowiadać, w statku kosmicznym, jak to się na szabry z babcią chodziło i ilu szkopów / czerwonych ustrzeliło 😉 Albo przyłącz się do prepersów i też dacie rady 😄 

Ark jest za free na steamie teraz. Można się merytorycznie przygotować. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bawi, ze w kazdym jednym kraju mysla ze to wina ICH RZADU podczas gdy ceny poszly do gory globalnie. I w kazdym kraju mowia "nie no, wiem ze gdzie indziej tez poszly do gory ALE NIE TYLE CO U NAS BO U NAS TO TEN RZAD..!" 😄
U mnie w ch... droga benzyna (a co za tym idzie wszystko), w "juesej" to samo - pieprzony PiS nawet w Meksyku i w Stanach podniosl ceny! Wezcie juz zmiencie ten rzad bo nie mozna wytrzymac 🤭

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, KLICEK said:

tak dlugi weekendzik  by wjechal 😄 dobrze sie wyspac czasem 😄

To prawda, ja ostatnio to od weekendu do weekendu a nie że impreza tylko ze 14 godzin snu 😄 

Ale ostatnie dni mnie wymęczyły, w sobotę przetrenowałem się na siłowni, potem za dużo ostrego sosu z habanero i minutowy zimny prysznic i mnie wyłączyło. Nowi sąsiedzi obok mają bachora i potrafi już o 5:30 ryczeć, słychać przez ściany patodeveloperki i nie mogę się wyspać ostatnio. A już wczoraj w dzień przed budynkiem chłopek z kosą spalinową sobie popierduje i dzisiaj przed 7 też się zabrał za robotę, a teraz to malutką pilarczeczką przycina gałązki nawet takie które można obciąć nożem. Nosz kur*a, jak dziecko z dzwonkami czy zabawką keyboardem, wkruwia co nie miara, jest początek tygodnia a ja już jestem całkiem w proszku jak w dniu świra 🙂 siedzę teraz z zatyczkami w uszach i słuchawkami na których głośno słucham relaksującej muzyki bo nie wytrzymie.

Muszę odpocząć

odpocząć za wszelką cenę 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach ciągłego słuchania koszenia i piłowania za oknem i płaczu dziecka za ścianą, niewystarczającą ilością snu przypomniałem sobie tę klasykę. Ta pozytywna  i edukacyjna muzyka zawsze mi daje nadzieję na spokojniejsze jutro 🙂

Edit 

Leżę w wannie żeby się zrelaksować i odpocząć a tu słyszę zza ściany płaczącego i wyjącego bachora i jekis dziad gra na gitarze i śpiewa alleluja. Nosz ku*a na takie znęcanie na pewno jest jakiś paragraf, ale patologia się wprowadziła, jak się nie uspokoją to wydarzy się jakaś tragedia 🙂

 

 

 

 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nezumi napisał:

Podoba mi sie jak polaczyli choroby weneryczne z teczowa flaga 😄 Za chwile beda przepraszac mowiac "ze to nie tak jak myslisz" albo ze tak na prawde "to byla akcja mlodziezy wszechpolskiej" czy cos tam 😄

Może targetem kampanii jest wspólnota bugchaser'ów, że się tak wyrażę korpomową.

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci producenci dziwnych sprzetow nie biora pod uwage najprostszej rzeczy - w gierki w przewazajacej wiekszosci nie graja godzinami ludzie, ktorzy uwielbiaja ruch 😄 To skonczy tak samo jak ten wynalazek Microsoftu co to wymagal skakania przed telewizorem i machania rekami zeby w cos zagrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności