Skocz do zawartości

Social Support - pomoc na spolecznosciowkach


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, EthicallyChallenged napisał:

To działa, jestem na "trending on artstation", tym samym dzięki Wam moje prace zostaną wessane do modelu szkoleniowego AI i zostanę w ten sposób unieśmiertelniony! Każdy lud, każda cywilizacja ma taką Valhallę, na jaką zasłużyli...

Hyba Helheim - no ale OK. Przyszłe pokolenia bedą spoglądały na cię... witaj w dziedzinach Asów! 😉 
Maestro... muzyka! 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Klicku... z racji, że za niedługo są święta... daje lajka, niech ci służy zamiast prezentu na 6 grudnia, OK? 😄 🎅 Tylko nie przepuść go na pierdoły! Cheers! 😉 

Z poważaniem,
Życzliwy 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo Z racji, że jest dzisiaj Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 😄 a każdy z nas ma go gdzieś tam w środeczku (ja na pewno 😉 ) To lajeczek poleciał Brachu! 🙂 Spokojnego leżakowania i nie zapomnij napić się mleczka na dobranoc! - musowo cieplusigo, można dodać kakałka 😄 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mortom napisał:

@michalo Z racji, że jest dzisiaj Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 😄 a każdy z nas ma go gdzieś tam w środeczku (ja na pewno 😉 ) To lajeczek poleciał Brachu! 🙂 Spokojnego leżakowania i nie zapomnij napić się mleczka na dobranoc! - musowo cieplusigo, można dodać kakałka 😄 

Dziękuję i nawzajem! Zdrówko 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże cyce są? SĄ! Obcisłe portki są? SĄ! No to lajczek poleciał 😛 
Ile bierzesz za lekcje? Może sie załapie na jakiś tryial do nauki u ciebie? Lub jakaś promka na nauczanie może? 🥰
source.gif  200w.gif?cid=82a1493bvtddvitgh9tqfidm06r

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortom napisał:

Duże cyce są? SĄ! Obcisłe portki są? SĄ! No to lajczek poleciał 😛 
Ile bierzesz za lekcje? Może sie załapie na jakiś tryial do nauki u ciebie? Lub jakaś promka na nauczanie może? 🥰
source.gif  200w.gif?cid=82a1493bvtddvitgh9tqfidm06r

na luzno  dla dobrych mordeczkek mam znizke 😛 wybacz ze nie zaoferuje za free, ale przerabialem temat kilka razy i wiem ze zawsze jest z tego wielkie nic 🙂 Nie ma lepszego motywatora niz "ujebanie" hajsu 😄

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, KLICEK said:

Nie ma lepszego motywatora niz "ujebanie" hajsu 😄

Kto miał karnet na siłownie na pół roku i nie chodził albo subskrypcje na tutoriale od miesięcy bo zaraz zacznie się uczyć ale jakoś nie zaczłął niechaj pierwszy rzuci kamień 🙂 Już o grach na steamie czy gdzie tam na zapas czy innych netflixach i amazon primach nie wspomnę 😛 

Najlepsza motywacją jest pogarda i złośliwość i ewentualnie trolowanie/ memowanie bo to się robi z czystą przyjemnością 🙂 

OYsCKro.jpg

selfimprovement-5e95d41ed10c3__700.gif

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Destroyer napisał:

Kto miał karnet na siłownie na pół roku i nie chodził albo subskrypcje na tutoriale od miesięcy bo zaraz zacznie się uczyć ale jakoś nie zaczłął niechaj pierwszy rzuci kamień 🙂 Już o grach na steamie czy gdzie tam na zapas czy innych netflixach i amazon primach nie wspomnę 😛 

Najlepsza motywacją jest pogarda i złośliwość i ewentualnie trolowanie/ memowanie bo to się robi z czystą przyjemnością 🙂 

OYsCKro.jpg

selfimprovement-5e95d41ed10c3__700.gif

e tam ja od jakiegos czasu robie tak ze biore hajs z gory, 2 razy brak zadania domowego i naura. SUAJ poki co dziala 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KLICEK napisał:

e tam ja od jakiegos czasu robie tak ze biore hajs z gory, 2 razy brak zadania domowego i naura. SUAJ poki co dziala 🙂

A może bym ci psa powyprowadzał? Godzinka spaceru =  godzinka nauki. Hmm?  

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, KLICEK said:

e tam ja od jakiegos czasu robie tak ze biore hajs z gory, 2 razy brak zadania domowego i naura. SUAJ poki co dziala 🙂

No i prawidłowo ale Ty stoisz po drugiej stornie barykady to i zasady są inne 😛 Można to jeszcze zoptymalizować tzn bierzesz kasę z góry i pierwsze przewinienie i nara albo od razu nara żeby nie przedłużać 😛 

  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, michalo napisał:

A może bym ci psa powyprowadzał? Godzinka spaceru =  godzinka nauki. Hmm?  

nie, bo to jest akurat jedyna czynnosc ktora kocham robic codziennie 😄

2 minuty temu, Destroyer napisał:

No i prawidłowo ale Ty stoisz po drugiej stornie barykady to i zasady są inne 😛 Można to jeszcze zoptymalizować tzn bierzesz kasę z góry i pierwsze przewinienie i nara albo od razu nara żeby nie przedłużać 😛 

ta, klasycznego czlowieka skurwiela zrobic 😉 zle sie przywitales? O TY, won z workshopu! road to milionere XD

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, KLICEK said:

ta, klasycznego czlowieka skurwiela zrobic 😉 zle sie przywitales? O TY, won z workshopu! road to milionere XD

Możesz już chyba grać gwiazdę i mieć dziwne wymagania i zachcianki.
Przyodziewsz berecik, szalik na szyję, bagietka czosnkowa pod pachę i stary malarki pędzel do kieszonki na klacie. Wchodzisz do klasy i z miejsca wywalasz wszystkich, ktoś zapyta dlaczego bo np jadałeś delcije i myślałeś, że jest jeszcze jedna, sięgasz do opakowania a tam już nic nie ma! i cały dzień zepsuty a takich rzeczy nie będziesz tolerował na swoich zajęciach dlatego głowy muszą polecieć, winnych czy nie winnych to już nie ma żadnego znaczenia, jak na meczu piłkarskim nie ważne w którą bramkę ważne żeby strzelić gola 😄  W myśl zasady, zabijmy wszystkich  bóg rozpozna swoich 🙂

29 minutes ago, michalo said:

To jak starzy mistrzowie kung-fu. Wielu by odpadło, ale wychował byś prawdziwych masterów.  

aż mi się skojarzyło z tym 

ayuhfVJ.jpg

dla kursu lite za pół stawki 😛 ważne że można było obcować z mistrzem 😛

To tak jak w magazynie 3D world jakiś wymaitacz robił wywiad czy jakieś tipy dla poczatkujących i walnął taki żart " dla najwyższej jakości animacji zawsze renderuj od razu do avi uncompresed" i dali to jeszcze w ramce 😄 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności