Jump to content

Social Support - pomoc na spolecznosciowkach

KLICEK

Recommended Posts

W sumie to nie społecznościowe, ale co tam - jak by co to weźcie pasa i walcie mnie po tyłku 🙂 
Wiem że męczę was z tym konkursem więc krótka piłka: Kierowniku daj głosik... na bułeczkę z piwkiem 😉 🥖🍺
A tak serio, jak macie ochotę i w miarę się wam podoba to co wyrenderowałem, to jak chcecie to zagłosujcie 👍

abf215ee2f3002a9e91014510f33af1c.jpg 
https://artinpost.pl/galeria?s=2541  

• Like 5

Głos oddany, ale 3 tys prac to już nie głosowanie na najlepszą tylko loteria bo kto będzie w stanie wszystko obejrzeć i realnie wybrać najlepsza? 🙂 

<Notka dla siebie:>  najlepiej oddać pracę na tyle wcześnie żeby była na samym początku listy i była lepsza od tych tuż obok bo wtedy będzie największa szansa na łatwe zwycięstwo 🙂 

• Like 1

Poszedł głos, mam nadzieję, że coś ugrasz, ale chyba faktycznie kolejność zgłoszeń ma zbyt duże znaczenie w tym wypadku 😞
Już mogli po prostu dać randomowe wyświetlanie prac szczerze mówiąc- wtedy choć trochę byłoby to uczciwsze 😐

PEJNTA MOSZ? TO URZYWAJ- CZY DE SIE ZAHCIAŁO

image.png.e790f15d28bfedb42aa4003b5680287a.png

Edited by RaVirr
  • Haha 1

@RaVirr też mi się od razu rzuciło w oczy to główienko z żałosną próbą podpięcia się pod aktualne tematy żeby coś więcej ugrać udając, że ma misję którą zasłania się swoją nieudolność. Żałosne ale często ta zagrywka jest używana a przeciętny zjadacz kiełaby pewnie nawet nie zauważy w tym wyrachowania i prostactwa. 

Edited by Destroyer
  • Like 1
  • Sad 2

18 godzin temu, EthicallyChallenged napisał:

Dajta lajczka kto ma chęć, @Kalberos dał bez proszenia sam z siebie więc wygrał ale z proszeniem też będzie wdzięczność 🙂

https://www.artstation.com/artwork/03kJQw

Ha ode mnie lajeczka prosic nie musisz ;D Sztos malunki wiec samo sie klika

1 godzinę temu, michalo napisał:

Gosciu sztos te figurki!!! Jprdl zawsze takie chcialem kleic z c4 ale brak czasu i umiejetnosci:P malujesz je pozniej??

16 godzin temu, KLICEK napisał:

dejcie lajka mojemu studenciakowi 

https://www.artstation.com/artwork/r9yLB2

Dobry nauczyciel to i dobry studenciak! poszedl lajczek

• Like 2

9 minut temu, Kalberos napisał:

Gosciu sztos te figurki!!! Jprdl zawsze takie chcialem kleic z c4 ale brak czasu i umiejetnosci:P malujesz je pozniej??

Dzięki! Mam już 14 nowych, inspirowanych greckimi bóstwami figurek wyrenderowanych więc może ci się spodobają też. Będę dzisiaj wrzucał na maxa i może na artstację też. 

Nie malowałem jeszcze nigdy ale chciałbym kiedyś się tego nauczyć. Tylko też czasu brak na to wszystko niestety.

2 minuty temu, michalo napisał:

Dzięki! Mam już 14 nowych, inspirowanych greckimi bóstwami figurek wyrenderowanych więc może ci się spodobają też. Będę dzisiaj wrzucał na maxa i może na artstację też. 

Nie malowałem jeszcze nigdy ale chciałbym kiedyś się tego nauczyć. Tylko też czasu brak na to wszystko niestety.

no niestety na wszystko brakuje aktualnie czasu:D Greckimi bostwami powiadasz, to musi byc dobre! wrzucaj

43 minuty temu, Kalberos napisał:

no niestety na wszystko brakuje aktualnie czasu:D Greckimi bostwami powiadasz, to musi byc dobre! wrzucaj

Wrzuciłem pierwsze 7. Album to maks 10 obrazków wiec podzieliłem na dwie transze

• Like 1

4 minuty temu, michalo napisał:

Wrzuciłem pierwsze 7. Album to maks 10 obrazków wiec podzieliłem na dwie transze

Widziałem:D to chyba z moich konceptow i szkicy robiłes. Ja do teraz ich wrzucic nie moge, ale Ty pewno je widziales.

Teraz, Kalberos napisał:

Widziałem:D to chyba z moich konceptow i szkicy robiłes. Ja do teraz ich wrzucic nie moge, ale Ty pewno je widziales.

Elegancko! Zagadaj, ja mogę wrzucać jak już pokażą rendery to pewnie i ty możesz 😉 

Jeśli to twoje rysunki to mega sztos. Uwielbiam taki styl

• Like 1

1 minutę temu, michalo napisał:

Elegancko! Zagadaj, ja mogę wrzucać jak już pokażą rendery to pewnie i ty możesz 😉 

Jeśli to twoje rysunki to mega sztos. Uwielbiam taki styl

Były takie tuszowe. No dalej nie dostalem zgody. Chlopie w portfolio to ja mam 5 letnie starocie:P nie moge narazie nic nowego wrzucic 😞 eh te NDA

Powinieneś w tytule napisać mid journey not, albo ai dall-e v3 increadible results not 😄 w ten sposób nie mijasz się z prawdą a wyszukiwarka działa na Twoją korzyć 🙂 and for good mesure add slava ukraini, blm, vegan, organic, curelaty free, eco, sustanible, live, love, lugh, metwo, atenshsion whoring hashtag diarrhea i masz komplet 🙂

Edited by Destroyer

Srogi ten Ufol! Ździebko przypomina mi tego złola z Mass Effect Andromedy, ale chyba tylko dlatego bo ma podobny wyraz twarzy. Pozatym lux adndromeda 😉 - mucha nie siada  🙂 👍
christopher-cao-thumbnail-archon-all.jpg?1490291857

Edited by Mortom