Skocz do zawartości

Social Support - pomoc na spolecznosciowkach


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Skyrush said:

xD, dokonałem niemożliwego hudego mi crashowało, ale spokojnie będzie tego więcej 😉 

Ta niemożliwego, chyba naturalnego 🙂 Przyznaj się zacząłeś rzucać kurwami od tych crashy i system Cię wywalił z automatu za nieobyczajne zachowanie 🙂 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Destroyer napisał:

Ta niemożliwego, chyba naturalnego 🙂 Przyznaj się zacząłeś rzucać kurwami od tych crashy i system Cię wywalił z automatu za nieobyczajne zachowanie 🙂 

xD korciło, ale TW za przeklenstwa nie wywala (chyba) to musiałbym obrażać ludzi innego koloru albo używać "słów zakazanych" na TW

 

6 minut temu, Mortom napisał:

O 1h za późno wlazłem 😄 Ale pierwsze koty za płoty 👍
angielski-z-tuskiem-pierwsze-koty-za-ploty-first-cats-behind-the-fence.jpg

dokładnie, to początek wielkiej przygody xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może weź wpakuj dmuchany basen przed kompa, siądź w nim w bikini rób swoje i powinno być lepiej z zasięgami.
Jeszcze co jakiś czas daj jakiś cel np jak uzbiera się 100$ to się przebierzesz i inny strój, tak się chyba teraz robi karierę na twichu 🙂 Dawna znajoma jeszcze zakładała kocie uszy i cos tam próbował rysować ale w zasadzie nie jest ważne co robisz, liczą się szczere chęci i intencje 😛 i cycki

  • kekw 3
  • bogactwo 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Destroyer napisał:

Może weź wpakuj dmuchany basen przed kompa, siądź w nim w bikini rób swoje i powinno być lepiej z zasięgami.
Jeszcze co jakiś czas daj jakiś cel np jak uzbiera się 100$ to się przebierzesz i inny strój, tak się chyba teraz robi karierę na twichu 🙂 Dawna znajoma jeszcze zakładała kocie uszy i cos tam próbował rysować ale w zasadzie nie jest ważne co robisz, liczą się szczere chęci i intencje 😛 i cycki

 

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał(a):

... liczą się szczere chęci i intencje 😛 i cycki

chyba ci sie inversja czcionek przypadkowo włączyła, bo ostatnie słowo powinno wyglądać tak  
i cycki

A co do owych, no to się łapie... tylko męskie to chyba inna grupa docelowa co?? 😄 👙 👀
O ile o jakiejś grupie w ogóle może być mowa 😄 
CaseStudy-Severe-front-1.jpg 
I tak! Tego juz nie odzobaczycie! YOU'RE WELCOME! 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Skyrush said:

https://www.twitch.tv/skyrush___ witam zapraszam 🙃

Pooglądałbym ale idę na siłownie bo się utuczyłem jak wieprzek 🙂 
Chciałem napisać komentarz anonimowo ale kazali się logować a kto ma na to czas i pieniądze 😛 
Ale podpowiadając dlaczego to coś nie działa i kolorki jak z lawy
Po to są komputery żeby nie działały bo co by to było gdyby tak działało jak powinno? To by każdy w komputerach robił 😛

mam nadzieję, że pomogłem, jak było to sorry 😛 

  • Piękne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mortom napisał:

@Skyrush Szkoda znowu nie trafiłem w okno streama. No ale do 3 razy sztuka ;D 

Spoko, planuję tego robić więcej bo i tak jakieś prace do folio trzeba dodać to czemu tego nie streamować.
Jak administracja nie będzie mieć nic przeciwko to będę wrzucał linka w wątku kiedy się odpalam 😉

  • Piękne 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO streemowanie to dobry sposób na skupienie się na pracy i jakiś bodziec do tego. 
Słyszałem, też że nagrywanie siebie, nawet dla nikogo w tym pomaga bo trochę trzyma w ryzach. 

Np teraz, zamiast pracować to pisze posta a jak bym to nagrywał to pewnie/może bym tego nie robił.. więc spadam paaa 😛

  • Piękne 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, michalo napisał(a):

Słyszałem, też że nagrywanie siebie, nawet dla nikogo w tym pomaga bo trochę trzyma w ryzach.

Ja tak robię 😄 Jak już zacznie się nagrywać to co się robi, to człowieka mniej kusi, aby robić przerwy. Ogólnie zbieram sobie takie filmiki  i za jakiś czas planuję wrzucić to do siebie na YouTube (oczywiście w mocno przyspieszonej formie i z krótkimi objaśnieniami tego co robię). Myślałem o streamowanie ale to chyba nie dla mnie. Nie lubię pokazywać się przed kamerą, za bardzo mnie to stresuje 😛

  • Piękne 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michalo said:

IMO streemowanie to dobry sposób na skupienie się na pracy i jakiś bodziec do tego. 
Słyszałem, też że nagrywanie siebie, nawet dla nikogo w tym pomaga bo trochę trzyma w ryzach. 

Np teraz, zamiast pracować to pisze posta a jak bym to nagrywał to pewnie/może bym tego nie robił.. więc spadam paaa 😛

Ja tak kiedyś zrobiłem, streamowałem na twitchu, zaprosiłem kolegę i jak zobaczyłem, że 2 osoby obserwują to się speszyłem popularnością i wyłączyłem 🙂 A najlepsze, że to oglądał tylko kolega i ja na drugim oknie żeby zobaczyć jak stream wygląda z drugiej strony 😄 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Tak to jest woda sodowa odpali łeb i już zaczynajom się fochy na widza, BO OGLĄDA I NIE DONEJTUJE! Ja też bym sie wyłączył.... na chamstwo, panie chamstwem odpowiem! 😜 

A tak serio 😉 to jak bym puścił kamerkę na swój R*J, to chyba do jakiejś creepasty bym prędzej trafił, niż widza zainteresowanego tematem złowił 😄 ALE kto go tam wie... każda potwora może mieć swojego amatora 😉 CHYBA!
giphy.gif

Edytowane przez Mortom
  • Piękne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie za bardzo rozumiem tej wielkiej potrzeby pokazywania gęby. Może to jest jakoś psychologicznie wytłumaczone miłością do samego siebie? IDK?

Śmiesznie jak niektórzy youtuberzy ewoluowali powiększając obraz ze swoją twarzą. Jakby to co pokazywali było mniej ważne niż ich osobistości.

Ale może to tyko moje introwertyczne podejście 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, michalo said:

Ja to nie za bardzo rozumiem tej wielkiej potrzeby pokazywania gęby. Może to jest jakoś psychologicznie wytłumaczone miłością do samego siebie? IDK?

Ja to tam lubię sobie puścić kamerę, zrobić dobre światło i wrzucić na drugi monitor żeby na siebie popatrzeć bo lubię spoglądać na coś ładnego podczas pracy 😄

YMFfmWS.jpg

  • bogactwo 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Destroyer napisał:

Ja to tam lubię sobie puścić kamerę, zrobić dobre światło i wrzucić na drugi monitor żeby na siebie popatrzeć bo lubię spoglądać na coś ładnego podczas pracy 😄

Też bym na coś takiego chętnie popatrzył 🤣

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, michalo napisał:

Kurła, niezły tytuł. Lepszy niż magister inżynier 😄

 

Może kiedyś mnie przementorujesz bo coś czuję, że branża gier na mnie wyczekuje 😉 

To temat na pm stawka za mentorship? 

Legenda głosi, że raz w roku jest licytacja. 
Wszystko poprzedza taki mini quest, w którym najpierw musisz dostać odpust zupełny w pobliskiej świątyni (głównie by pokazać swoją determinację i nieugiętość). Następnie ksiądz w ostatnią niedzielę października przekazuje wybranym list z miejscem i datą kolejnego spotkania.
Konwersację rozpoczyna Krzysztof Ibisz słowami "Witam państwa, dobry wieczór", następnie przechodzi do licytacji. W zależności od konkretnego roku, współczynnika inflacji i całej reszty mniej lub bardziej finezyjnych spraw, które dla przeciętnego grafika są obce pada pierwsza kwota z okresem mentoringu. Warto nadmienić, że ludzie zazwyczaj zbierają się w grupy by uzyskać przewagę nad samotnymi wilkami, ale całość spotkania zazwyczaj przebiega bez ofiar.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra czas na żebry... Lajka daj Mortomowi... aż będzie mai ich pełno.. aż będzie miał pełno 😉 I tak pewnie wszyscy teraz walą wódę czy tam szampana z ogórkami i kiełbachom, ale co tam!
A tak serio to chyba półki jeszcze ta Art Stacja stoi to może wreszcie czas wybudować potężno markę Tomasz S. jako potentata w świecie grafiki 3D. Tak że ten, suba, lajka co tam dać chcecie 😉 A i zaczynam publikować na INSTA! TAK w nowy rok wkraczam w nowe dzikie nieodkryte (przeze mnie) dziedziny internetowe! 🤯 
https://www.artstation.com/artwork/eJAVZ3 

  • Piękne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak nagrałem prześmiewczego tutka do take recorder dla @RaVirr i dostałem 3 lajki i 2 suby od randomów to postanowiłem zacząć karierę nieznanego youtubera i idzie świetnie, nadal jestem całkowicie nieznany 🙂 

Wystękałem też kolejny tutorial i może się komuś na coś przyda, temat który mnie irytuje jak jasna cholera, jak wiele innych zresztą w Unrealu i rozwiązanie jest takie jaki jest 🙂 

 

  • Piękne 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Destroyer napisał:

Po tym jak nagrałem prześmiewczego tutka do take recorder dla @RaVirr i dostałem 3 lajki i 2 suby od randomów to postanowiłem zacząć karierę nieznanego youtubera i idzie świetnie, nadal jestem całkowicie nieznany 🙂 

Wystękałem też kolejny tutorial i może się komuś na coś przyda, temat który mnie irytuje jak jasna cholera, jak wiele innych zresztą w Unrealu i rozwiązanie jest takie jaki jest 🙂 

Uuu.... dobre! Chyba trzeba to podbić 😀

  • Piękne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też niedługo chyba startuję ze swoim kanałem - znaczy mam już jeden, ale wrzucałem tam tylko filmiki z przeglądu artbooków, a chciałbym to mocno rozwinąć dodatkowo o grafikę 3d i fotografię, i jakieś inne duperele na temat rozwoju osobistego/biznesowe sprawy dla artystów.

Jako ciekawostka -> na kanale mam 37 filmów, ostatni wrzuciłem 5 lat temu, a non stop mi tam nabija obserwujących i wyświetleń. Mam 440 subskrybentów i około 150 tysięcy wyświetleń (najlepszy film ma 42 tysiące obejrzeń). Dodatkowo jakieś streamy (ale na YouTube, a nie na Twitchu) + prowadzenie bloga. Tak więc jak teraz wyślę całą pierwszą partię renderków do wydawnictwa to będę mógł ruszyć z kanałem, bo będę mieć już więcej wolnego czasu 😉

@Destroyer, oczywiście masz ode mnie followa i powodzenia w rozwijaniu kanału!

  • Piękne 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Dobrze się Ciebie słucha! Spokojny ton i barwa głosu. Płynna mowa, brak przerywników typu eee yyyy itd. (a jak już się pojawiają to są na tyle krótkotrwałe, że nie wadzi 😉) Z czasem lepszy mikrofon i pełna profeska! 

Leci sub!!!

Edytowane przez Rotcore
  • Piękne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim za suby i wsparcie! 🙂 

 

18 hours ago, adek said:

Uuu.... dobre! Chyba trzeba to podbić 😀

Dzięki @adek za wrzucenie na główną choć chyba trochę za wcześnie i zbyt oficjalnie jak na wielkim otwarciu a tam prawie nic nie ma, teraz będę musiał jeszcze ze dwa filmiki nagrać żeby nie było 😛 

A moja główna motywacja była taka 😄 

EpVUC4g.jpg

@Mortom Dzięki Mortom! 🙂

17 hours ago, bigworm said:

Najs, za niedlugo bedziesz mogl Patronite jakiegos otwierac 🙂

Chyba raczej Pato-night i na jubileuszowe 100tys followersów będzie testowanie 5litrowego domestosa o smaku oceanicznym 😛 

@Araiel Widzę, że masz ambitne plany moje są nieco skromniejsze i zupełnie bez ciśnienia, coś z tego będzie to spoko nie to nie ale spinał się nie będę, to nie nft i wolność twórcza i finansowa dla artystów 😛 i dzięki

16 hours ago, Rotcore said:

@Destroyer Dobrze się Ciebie słucha! Spokojny ton i barwa głosu. Płynna mowa, brak przerywników typu eee yyyy itd. (a jak już się pojawiają to są na tyle krótkotrwałe, że nie wadzi 😉) Z czasem lepszy mikrofon i pełna profeska! 

Leci sub!!!

Dzięki 🙂 Dźwięk trochę poczyściłem bo było sporo jęczenia i wzdychania, pierwsze nagrywki to robiłem tak że cały czas na wdechu i nie wypuszczałem powietrza a po 2-3 zdaniach musiałem zaczerpnąć powietrza bo się dusiłem 😄 Wyszło na to że nie umiem mówić, to samo z dykcją czy zebraniem myśli gdy coś się robi 🙂 

Mam blue yeti i czasem nagrywałem próbnego lektora do jakiś reklamy czy prezentacji żeby animować pod taką czasówkę ale tutaj jest już dłuższa forma i jest trudnej. No i nie wiemjak ustawic mikrofon, bo czasem automatyczne odszukiwanie czy limitery przycinają początek wypowiedzi, albo jest jakaś dziwni fluktuacja w głosie więc zanim znajdę idealne ustawienie to każdy filmik będzie z innym głosem 😛 

To samo jak nagrywam rano głoś jest lepszy a późnym wieczorem to czuć że jestem zmęczony bo jest płytki i głuchy. Tak samo jak zaczynam zdanie z energią a kończę już szeptem, szczególnie te dłuższe 🙂 Dużo jueszce musienie nauczyć jak to robić żeby było znośnie, ale na kanale jest kilak tutków do mayi które nagrywałem ponad 10 lat temu jeszcze przed czasem youtuba, niedawno @ca mel podesłał mi kilak zagubionych ze swojej kolekcji vintage tutoriali i fajnie zobaczyć różnicę 🙂 
No i przez to mi się wydawało że to będzie nieco prostsze zajęcie bo już przecież kiedyś to robiłem, a oglądajć filmiki na youtubie to się wydaje takie łatwe  😄 


@michalo dzięki, nie wiem co ja bym miał na takim podcascie mówić, aż taki rozmowny nie jestem 🙂

5 hours ago, michalo said:

Tylko gęby nie pokazuj 😛 

Dlaczego, babcia zawsze mówiła, że jaki przystojny kawaler 😉 choć trochę czasu minęło ale też mężczyzna starzeje się jak wino 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Piękne 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności