Skocz do zawartości

AI i technologie przyszłości


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

@OldMan a jak sie ma z tym przeniesieniem praw z takiego tworu AI? Serio pytam bo już się gubię. Jedni mówio... nie, nie da sie sprzedać bo to nie twoje a pana AI który nie ma praw autorskich a drudzy: eee, no da sie... Gdyby ktoś zaczął grzebać to czy by przypadkiem nie narobił by problemów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortom napisał:

@OldMan a jak sie ma z tym przeniesieniem praw z takiego tworu AI? Serio pytam bo już się gubię. Jedni mówio... nie, nie da sie sprzedać bo to nie twoje a pana AI który nie ma praw autorskich a drudzy: eee, no da sie... Gdyby ktoś zaczął grzebać to czy by przypadkiem nie narobił by problemów? 

Masz modele komercyjne gdzie możesz wykorzystywać to co stworzyłeś jako swoje. 

Np. ten najnowszy Flux - totalnie ma wersje komercyjne jak i do użytku "domowego". Ale tam jest to napisane, że możesz to sprzedawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale to że napiszą coś takiego w licencji softu nie jest żadną gwarancją. No i jedna sprawa to możliwość wykorzystania komercyjnie a druga to prawa autorskie i tutaj chyba też jest różnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do momentu kiedy nie będzie orzecznictwa to nie wiadomo. Dlatego niektórzy zleceniodawcy na wszelki wypadek, przy ważniejszej robocie w umowie z artistjami sobie zastrzegają zakaz używania AI.

W USA był na razie bodaj jeden przypadek gdzie sąd uznał, że AI jest niecopyrajtowalne i ciężko zrobić jakieś IP chronione.

Temat na ten moment wisi w próżni. A rabini dyskutujo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie tak dawno dostałem wygenerowany z AI ekran do wstawienia na hehe ekran w tablecie, tyle, że poza głównym paskiem i cyferkami które miały się przesuwać to wszystko było albo zdeformowane albo/ i ustawione w cały świat. Czcionki krzywe, ikonki krzywe, cześć napisów to typowa papka która nie wiadomo co miała znaczyć i poza centralnym elementem wszystko było do przerysowania i poprawy a potem do zaanimwoania. Już się za to zabierałem aż dostałem drugi plik już podzielony na warstwy i czysty i wychodzi, że ta część wygenerowanej  grafiki do której nie maiłem zastrzeżeń jakościowych to akurat była już z ręki zrobiona wcześniej bo to się nei zmieniło poza kolorem 😄 Ai zrobiło alternatywną wersję koncepcyjną która niemal w całości została i tak odrzucona. A projekt nie był mały bo oprócz 30s i 15s spotów tv, bilbordów sponsorskich były jeszcze filmiki do internetu i na sociale, poziomy i piony w nawet 9 językach i koniec końców maiło być łącznie blisko ćwierć tysiaca plików ale z części zrezygnowano i na koniec było ok 150. Do tego 3 studia i ok 100 osób na planie zdjęciowym więc nie jest to januszowa biedacka produkcja bez pienionżków a ktoś tam gdzieś pomyślał weźmy ai użyjmy samo zrobi 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2024 o 13:40, kengi napisał:

Do momentu kiedy nie będzie orzecznictwa to nie wiadomo. Dlatego niektórzy zleceniodawcy na wszelki wypadek, przy ważniejszej robocie w umowie z artistjami sobie zastrzegają zakaz używania AI.

W USA był na razie bodaj jeden przypadek gdzie sąd uznał, że AI jest niecopyrajtowalne i ciężko zrobić jakieś IP chronione.

Temat na ten moment wisi w próżni. A rabini dyskutujo.

Duże marki dzisiaj już korzystają mocno, ale wiele się nie chwali tym. Np. sklepy do generowania modeli z ubraniami itp. 
 

I właśnie chyba przez te względy prawne tak to będzie działało 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem niemieccy naukowcy rozkminili 🤣 https://urheber.info/diskurs/ai-training-is-copyright-infringement
 
Jak ktoś chce się pomęczyć po niemiecku, to tu jest papierek: https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=4946214
 
Ale nawet naukowcy proszą (!sic) kawałek kodu, pewnie mógłby się, nie daj boziu, obrazić: "Ergebnis eines prompts mit folgendem Wortlaut: „Kannst Du bitte den Zauberlehrling von Goethe im Stil von Salvador Dalí malen? Bitte mit vielen Details aus dem Gedicht.“ 🤣
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ta wybiorczosc w ocenie tego jak to jest z tym AI. Fani AI beda wierzyli tym co mowia, ze sie uzywa i rozciagali to na wszystko. Jeden koles powiedzial ze uzyli? No to juz cale "industry" uzywa! Przeciwnicy na odwrot - jeden kolo powiedzial ze sie nie uzywa? To dowod ze cale "industry" nie uzywa. A prawda jest gdzies po srodku jak zwykle. Jedni uzyja, drudzy nie. I tyle. Osobiscie niecierpie E-jaja ale nie bede zaprzeczal ze ten i ow go uzyje. Ani to oznacza ze "AI" "zawladnie wszystkim wszedzie na zawsze!" ani tez ze "zdechnie i nikt nie bedzie go uzywal!". Ot jest sobie.

Co do tego proszenia kompa o cos to ryzykujac, ze ktos sie moze poczuc urazony musze powiedziec, ze uwazam za debili ludzi ktorzy pisza "prosze, czy moglbys..." do "AI". Ciekawe czy przed wbiciem gwozdzia prosza tez mlotek zeby go wbil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Nezumi said:

Ogolnie to dobrze ze sa takie cwaniaki - im wiecej takich tym wiecej ograniczen na ejaja wprowadza 😄 

Uczą się od najlepszych tj od korporacji a okraść złodzieja to jest chyba dobry uczynek 😛 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, OldMan napisał(a):

graficy którzy mieli skilla i sobie dorabiali do pensji fuszkami na etsy robiąc spersonalizowane portrety na podstawie zdjęcia w okreslonym stylu zostali gładko zastąpieni ludzmi którzy nie muszą w ogóle umiec nic z grafiki

https://www.etsy.com/pl/listing/1771874076/custom-portrait-pixar-couple?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=CUSTOM+POSTER&ref=sr_gallery-1-8&pro=1&dd=1&content_source=a42a7b3007f4c135b6951a6911d58440c6f3fedf%3A1771874076&search_preloaded_img=1&organic_search_click=1

w dalszej przyszłosci przewiduje ze wiekszosc tych ofert grafików AI to bedą zakamuflowane oferty korporacji która bedzie włascicielem portalu (po co sie dzielić zyskiem skoro mozna sie nie dzielić prawda?)



 

Przecież te postacie z portretów są w ogólne nie podobne do osób na zdjęciach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, OldMan said:

niektóre są podobne inne nie sa podobne, ale wez pod uwage ze postacie z bajek pixar/disney/dreamworks są tak mocno przestylizowane ze nie mogą być bardzo podobne do realnych twarzy bo mają albo za wielkie oczy, albo za wielkie nosy, usta , idealną cerę, idealny owal itp itd tak samo jest z innymi stylami np mangowym. Dodatkowo w wielu bajkach postacie np kobiece mają prawie takie same twarze (rózniące się głównie fryzurą i strojem)

Próbujesz przekonywać jeszcze siebie czy już nas? 🙂 

Są mocno średnie a niektóre mocno creepy a to i tak materiały promocyjne które są najlepsze więc tak nie napawa optymizmem ale chętni i tak się pewnie znajdą jak na wszystko ale jak tylko podobne strony zaleją się wszystkim na jedną modłę to i potrzeba zniknie bo to nie będzie wyjątkowe więc na co to komu 🙂 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, OldMan said:

(rózniące się głównie fryzurą i strojem)

Na pierwszym przykladzie wielkie E-jajo nie rozpoznalo nawet KOLORU czapki a kolesiowi dodalo bujne blond wlosy, mimo ze na zdjeciu widoczny jest tylko kosmyk czarny.

Ta gleboka chec udowodnienia ze ejaj jednak jest super... Znalazlem jeden przyklad - napisze ze juz wszyscy zostali zastapieni 😄 

Nawet nie bede wklejal ilu jest tam ludzi rysujacych portrety olowkiem, ktorzy sa w stanie pokazac proces, co maja po 500-600 review i sprzedaja swoje portrety za wielokrotnie wyzsze sumy. Tego sie nie da przeskoczyc wyplujka bo nikt kto ma jakis takt czy smak nie podaruje wydrukowanego obrazka za 10 baksow na ktorym prozno sie doszukiwac jakiegos podobienstwa. To takie smutne. Cos jakby podarowac komus w prezencie zakupiony w nocnym jabol w kartonie zamiast butelki i smiac sie z frajerow, ktorzy kupuja Château Pichon Baron z Bordeaux. Pffff elitysci! U mnie na osiedlu jabole gladko zastapily drogie wina. Kopie tak samo to po co przeplacac?

Ze ktos tam kupi... No jasne ze tak. Ludzie ktorzy sa pozbawieni zarowno dobrego smaku, jak i pieniedzy...

Przypomina mi sie ta scena z "Plutonu" gdzie koleszka pisze list do dziewczyny a drugi zerkajac mu przez ramie na tekst poprawia, mowiac ze Sarah ma "h" na koncu i pisze sie "droga" a nie "daroga". Cos w tym stylu - z pamieci cytuje. A ten na to z usmiechem "niewazne, ona tez ledwo czyta. Dokapuje sie.".

I tacy wlasnie ludzie kupia dla podobnych sobie znajomych te wyplujki.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyliło mnie te 58 a nie 60. 

No ale prawda... co 5 lat następuje załamanie czaso-przestrzeni i nagle wszystko się zmienia. To fakt metafizyczno-matematyczny, udowodniony już w epoce kamienia łupanego przez sławnego fizyka Alfonsa Łuposztajna twórcę teorii krzesania kamieni - Krzesiwo + Igły sosny do kwadratu = Ogień w ogródku sąsiada 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, OldMan said:

A udzielam się w tym wątku coraz rzadziej bo zwyczajnie mnie juz tak nie interesuje (jak wtedy gdy była to nowinka i ciekawostka technologiczna), a wy oczywiscie sobie moznecie do tego dorabiac teorie "ku pokrzepieniu serc" 😅

Jaśnie oświecony pan nas zaszczyca swą nieskończoną krynicą mądrości, my niegodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, OldMan said:

po prostu czasami lubie wsadzac kij w mrowisko tzn szanowną grupkę klepania się po pleckach 😄

Lubisz pomędrkować i stawiać się w pozycji jedynego widzącego z krainie ślepców ale nie przemawiasz do 12latków zalepionych klejem który zajadają gdzieś w kącie nie zwracając większej uwagi na otoczenie i którzy nie ośmielą się sprzeciwić bo stary dziad jakieś kocpoły ględzi 🙂 I robisz to nie pierwszy raz, ale sam już spuściłeś z tonu od tych zachwytów i wzajemnego zagrzewania do boju jak wśród crypto czy nft bros kiedy samą siłą rozpędu nowości i nakręconego zainteresowania przez sprzedawców i media wszystko pędziło samo i były emocje nie do opisania i co drugi dzień rewolucja zmieniająca o 360 stopni życia każdego na ziemi 🙂 A teraz pała zmięka i trzeba szukać specyficznych aplikacji w bardzo konkretnych warunkach w których brakuje jeszcze tylko korzystnego układu planet, gęstości powietrza i odpowiedniego etapu cyklu płodność potencjalnego użytkownika a i to nie gwarantuje sukcesu 🙂 ale wiadomo....

 

 

I zamiast dudniącego grzmotu bojowych rogów burzących mury starego porządku świata jest smutny dźwięk piszczałki przygrywający tonącemu titanickowi z wish.com i więdnącym emcojom, a jeszcze chwilę temu było tak pięknie w świecie entuzjastów ai 🙂 

 

  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@OldMan po jakichs ponad dwoch latach rewolucji "generative AI", zainwestowanych niewyobrazalnych kwotach w ta technologie przychodzisz i mowisz "patrzcie, koleszka sprzedal 4 wygenerowane obrazki po 7 dolcow sztuka. Pozwolcie, ze wam wytlumacze. Otoz zapamietajcie sobie: na wszystko sa klenci!".

Az mi sie kurna odniechcialo pisac.

 

  • kekw 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Oldmanowi chodzi nie tyle o to, że 

koleżka sprzedał 4 wygenerowane obrazki za 7 doców sztuka

tylko bardziej o to, że

elitystyczny artysta nie zarobi na swoich 4 dłubaninkach dwudziestu czterech dolarków od Januszka i Grażynki

Różnica niby subtelna, ale dla niektórych to jestestwo bytu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, OldMan said:

No co ty nie powiesz 😆..Robicie dokładnie to samo (nie bede wytykał palcami) 😄 .

To nie my stawiamy się na moralnym piedestale kogoś kto jest lepszy i widzi więcej a sam oczywiście nie jest podatny na to o czym pisze, słowo klucz hipokryzja, poczytaj chyba, że ego za mocno ciśnie pod czapką.

Poza tym, nie jestem twoim kolegą przyjacielu a swoją wypowiedź napisałem w tonie humorystycznym dostosowując się do odbiorcy a ty tutaj widzę odbierasz moje teksty jakbym jakąś wojnę prowadził, niech ci już tak gul nie skacze, co za typ 🙂 

  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OldMan napisał:

ja to napisałem w tonie humorystycznej ciekawostki

Żeby zostać humorystyczną ciekawostką, post musi spełniać 2 wymogi:

1. być śmieszny

2. być ciekawy

a tu fail na obu frontach, jak AI na frontach użyteczności na co dzień i obietnicy szybkiego rozwoju. Następnym razem jak wpadniesz to mam nadzieję, że lepiej dowieziesz, bo póki co do heheszki dostarcza Destroyer większe, a ciekawi mnie tylko na jak długi czas znikniesz. 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, OldMan napisał:

Ai to tylko narzedzie głupie ale nadające się do pewnych zastosowań

Albo możesz sobie coś nazwać Sztuczną Inteligencjąalbo "głupim narzędziem", ale musisz wybrać i trzymać się wyboru, bo inaczej sam wyglądasz jak głupie narzędzie panów typu Altman, Akkaraju i im podobnych

image.png.a3a2daf4fd070c9020d8822a71a1296b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę jeszcze to, co prawda blokuję wszystkie filmy albo nawet kanały trąbiące o ai, mimo, że przez chwilę śledziłem tę rewolucję to to tutaj to mi się przebiło i chodzi o to innowacyjne AI w formie fizycznej i jak nietrudno było się domyślić to była zagrywka pod inwestorów bazując na hypie i szybko, szybko zanim zrozumiecie, że to bez sensu. Wycenili się na miliard dolarów bazując na " swoich ogromnych ambicjach i obietnicach" you can't make this shit up 😄 

 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KLICEK napisał:

image.png.194fc54aca5a463062cc7b6760b12845.png

LMAO no biggie... z tym akurat problemu nie będzie, cały biznes AI się aż roi od Plemienia Wybranego, zara któryś z nich cyk-myk stworzy jakąś nową gałąź matematyki, jak Einstein porobił w fizyce i będzie się zgadzało, geszeft się będzie kręcił lol

  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan Ja rozumiem, ze denerwuje Cie ze nie piejemy z zachwytu (albo przerazenia) bo kolo sprzedal obrazek z ejaja na etsy. No ale to jest taki nothing burger ze sie slabo po prostu robi. Troche jakbys wpadl z wiadomoscia ze pan Zenon z Dupowa Malego sobie noge zlamal a potem sie oburzal, ze nikt sie nie przejal i tylko sie smieja dranie. Jedyna zabawna czesc twojej elektryzujacej wiadomosci jest taka, ze uznales to za warte napisania.

W kazdym razie...

o1.

BTW, dobry artykul, @KLICEK.

Dwa dni temu slyszalem, ze to o1 jest o niebo lepsze od wszystkiego co mielismy dotad. Rozwiazuje problemy, logicznie podchodzi do sprawy. No normalnie rewolucja. Po kilku dniach zaczal mnie zastanawiac brak artykulow o tym jak to zycie na naszej planecie ulegnie teraz natychmiastowej zmianie przez nowy model "o1". Przyjrzalem sie newsom - w koncu to byl "massive breakthrough", dlaczego nic o tym nie ma...

Okazuje sie, ze w skrocie wyglada to tak. O kilka rzedow wielkosci drozszy w utrzymaniu nowy model opowiada glupoty zupelnie tak jak ten stary...

A nie! Nie tak samo! Teraz to jest zupelnie cos innego!

Bo wczesniej, rozumiecie, "AI" sie mylilo ale to nie bylo jego intencja. A teraz opowiada pierdoly celowo!
Otoz nowy, przelomowy i rewolucyjny model "AI" "strategically provides incorrect information to maximize the outcomes it was trained to prioritize.". Podczas gdy tacy ignoranci jak ja mysla sobie, ze to cale generative AI jest zwyczajnie do dupy - o1 zna prawidlowa odpowiedz, ale wie, ze sprawi mi przykrosc jak odpowie prawidlowo wiec odpowiada zle. Czy cos...

https://www.theverge.com/2024/9/17/24243884/openai-o1-model-research-safety-alignment

Zastanawia mnie tylko jak bledna odpowiedz na pytanie ile razy dana litera wystepuje w wyrazie ma kogokolwiek uszczesliwic. No, ale to nie na moja luddycka glowe.

Zainspirowany artykulem linknietym przez Klicka zadalem takie samo pytanie Copilotowi. "list the number of states with “A” in the name". Jak wynika z artykulu jest ich 36.

Copilot z wlasciwa sobie niezachwiana pewnoscia odpowiedzial "There are 21 U.S. states with the letter “A” in their names. Here they are:"

A potem wymienil...

31 stanow. 🤣

Jest to jakies osiagniecie. Copilot wymyslil jak podac dwa razy bledna odpowiedz na jedno pytanie.

I jak tu nie kochac ejaja. Fjuczer! Nie moge sie juz doczekac - zostaly tak ze trzy lata do czasu az ZOBACZE. Bo na razie nie widze.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Oldman jak przystało na dojrzałego, wspaniałomyślnego i opanowanego człowieka którym bez wątpienia jest a my nigdy nie będziemy zabrał zabawki, usunął konto i wszystkie swoje posty bo nie będzie rzucał swoje perły mądrości przed wieprze 🙂 nie potraficie się bawić to nie, nieskończona krynica mądrości i zrozumienia zamknięta jak zaraz będzie z rewolucją AI, wszyscy się zwijają a ostatni gasi światło 🙂 To była dobra próba, kto się nachapał to jego, kto przepalił miliardy to mniej jego ale pora już na coś nowego co zelektryzuje i zmieni życie na ziemi, nie wiem co jaszczurzy włodarze wymyślą dla nas w nadchodzącym sezonie ale mam kilka typów 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
  • Sad 1
  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak jedynego anonima obskoczy stado samozdoxxowanych... każdemu by nerwy puściły. Wylejmy za poległego, niech mu ziemia lekką będzie

image.png.8dfc647456acd7c3d8d9883680587c81.png

Destroyer zgasiłeś go jak peta, w sumie miałem pisać żeby miękcej mu wbijać to na dłużej starczy, ale tak się fajnie czytało to siedziałem cicho... Tera cały wątek posrany jak zdjęcia Stalina :(

image.png.577da8178d05fe7e4df8fde43b76f4ee.png

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, EthicallyChallenged said:

Tak to jest jak jedynego anonima obskoczy stado samozdoxxowanych... każdemu by nerwy puściły. Wylejmy za poległego, niech mu ziemia lekką będzie

image.png.8dfc647456acd7c3d8d9883680587c81.png

Tak ale z drugiej strony jak wbiegniesz na zlot feministek i powiesz, że baby som do niczego, grube, małe i śmierdzą do tego i żeby lepiej posprzątały i kanapki zrobiły a myślenie zostawiły mężczyznom bo one się nie nadają a masz potem pretensje, że się nie zgodziły z jedyną słuszną prawdą to nie wiem, może ziarno mądrości tym razem nie padło na żyzną glebę. Dlaczego? nikt się pewnie nigdy nie domyśli 🙂 

Po to jest dyskusja żeby dyskutować z różnymi opiniami a nie żeby się tylko zgadzać bo wtedy jaki to ma sens.  Nieraz, nawet tutaj z Nezumim prowadziłem rozmowy na wyniszczenie i wytrzymałość jak 10 rund z Tysonem gdzie już po drugiej jesteś martwy a sędzia nie przerywa walki bo kontakt był na 10 😄 I ja dumałem co by było gdyby ai działało jak w filmach sci-fi a Nezumi, że nie ma i nie będzie, trochę jak rozmowa po pijaki w pubie o 2 w nocy ateisty z agnostykiem 😄 Byłem na takiej i do tej pory to pamiętam jak do niczego to nie doprowadziło ale tak wszystkich wymęczyło, że chyba nawet muzykę wyłączyli poza 2 wytrwałymi na palcu boju cała sala już tylko czekała na koniec swój albo dyskutujących 😄 

  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, EthicallyChallenged said:

Destroyer zgasiłeś go jak peta, w sumie miałem pisać żeby miękcej mu wbijać to na dłużej starczy, ale tak się fajnie czytało to siedziałem cicho... Tera cały wątek posrany jak zdjęcia Stalina 😞

image.png.577da8178d05fe7e4df8fde43b76f4ee.png

Mirorowałem tylko jego ton i wypowiedzi, w ostatnim poście do niego w zasadzie zacytowałem jego teksty ale skierowałem je do niego i to było za dużo i pewnie przegło pałę goryczy 🙂 

MtnCIFo.jpeg

jJLeY18.jpeg

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Destroyer napisał:

że chyba nawet muzykę wyłączyli

W Łodzi jak chcieli bar zamykać to próbowali nas przegnać włączając Disco Polo. Nie wiedzieli na kogo trafili, poczułem się jak lis którego chłop chce przegnać z kurnika rzucając w niego kiełbasami.

6 minut temu, Destroyer napisał:

Mirorowałem tylko jego ton i wypowiedzi, w ostatnim poście do niego w zasadzie zacytowałem jego teksty ale skierowałem je do niego i to było za dużo i pewnie przegło pałę goryczy 🙂 

przepyszny manewr, ale nie spodzidewałem się że znukuje konto, myślałem że tylko na 60 miechów się ulotni. Pewnie na jakimś alt koncie jeszcze się zawinie szukając pomsty XD Albo to my będziemy pojedynczo znikać z maxika, odwiedzani po jednym, w realu.


I am an old man
with a particular set of skills

image.png.162e2bfd4d8854effbbc86ca05578425.png

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Mortom said:

Ło Panie ale to szybko eskalowało! 😅

 

image.png.8c5c7741c4a17ffc6ffb7da204b1e934.png

Liczyłem że walka będzie na całe 12 rund. A tu nokaut na początku 2giej ☹️

Moja wina bo jestem na cyklu sterydowym i teścia i niedoszacowałem słabości starszej osoby, mogłem stosować maksymalnie pół cepa w cepeliadzie 😄 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja tam Oldmana trochę rozumiem, miałem podobny Rage Quit z naszej klasy jak spotkałem się ludźmi ze średniej szkoły. Podczas spotkania zdałem sobie sprawę, że absolutnie nie mam o czym z tymi ludźmi rozmawiać. A z tymi co się przyjaźnie nie potrzebowałem NK aby zagaić 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności