Skocz do zawartości

scena 3d: apc


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uncle, idzie ci swietnie madafafa tymbardziej ze wszystko bez ms.. ogladam sobie postep od poczatku i jestem pod wielkim wrazeniem. w paru miejscach widac 'blad' bo wlasnie nie wiem czy to specjalny modelling czy wlasnie miejsca gdzie tak powyginales polygony ze fidac face dzielace je na polowy (w rogu kolo szyby np).

 

czekam na materialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie popatrzyłem na last render i wiem: nie ma reflektorków z przodu ( w filmie były dośc mocne) chyba że te dwie krateczki na dole z przodu to sa własnie reflektorki :D

po za tym drzwi (z prawej strony) są trochę za bardzo puste (na powierzchni) - brakuje mi tutaj jakiegos wytłoczenia czy może wizjera... ale to już zależy od ciebie ;)

kiedy teksturki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygiecia trojkatow widac bo nie robilem nigdzie smoothing groops ;) jak naloze nie bedzie widac, co do bocznych drzwi, fakt sa troche plaskie i smutne, orginalnie tez tak sa ale cos je trzeba przerobic, leflektory sa tylko ze nie sa wlaczone wiec nie swieca:)) sa calkiem spore, a siateczke tak dalem dla picu, zawsze mozna usunac:) dzizs chyba nie bedzie update bo mam troche roboty, ale jutro obiecuje ;) tym badziej ze bede mial 19'' to bede wiecej widzial;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Witaj uncle... dawno tu nie zaglądałem (w sensie do WIP) i widzę, że tworzysz kolejny wyśmienity model :) Gratuluję tego, do czego doszedłeś i życzę powodzenia w dalszej pracy... Czekam na finalne F10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety ?? belkot zamiast smiechu ??

jaki tam bełkot! po prostu mi się odbiło! :P

 

Dracoolos: 3ds max, Maya, Softimage, Lightwave, Blender, Wings itp.

3ds max sporo kosztuje to fakt (ja oszczędzałem od przedszkola i dzięki temu mam), ale możesz ściągnąć sobie triala 3ds max 7 ze strony http://www.discreet.com

i zobaczysz z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak naprawde pisze wspolzedne vertexow w pliku tekstowym, a wyswietlanie obiektu napisal mi kolega;)) a gi to jakis burak mu sie zrobil i powtslo gi

ide konczyc mapowanie kadluba bo juz mi bokiem wychodzi;) - wcale nie jest takie proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności