Skocz do zawartości

GTA 6 Trailer Wjechau


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mi jutjub chwilę temu to polecił. Lada chwila będzie 2025 i może jeszcze przesuną na 2026 🙂

Ale kolejna gra gloryfikująca patologię i gangsterkę a nie prawdziwie wartości. Mogliby zrobić wysokobudżetową grę śladami Jezusa, np we współczesnym zepsutym świecie do którego zstępuje Jezus, paczy i oczom niedowierza a potem zaczyna naprawiać świat mocą swojego miłosierdzia i miłości - oraz  gwoździarki akumulatorowej i waterboarding wodą święconą na przybitych grzesznikach, lewakach i innych sodomitach 🙂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwy po prostu ten trailer miejscami. Tluste babsztyle "twerkujace", same jakies patologie kompletne... Moze sie dzieciaki beda jarac bo im jeszcze moze imponowac ze jakis debil ma zlotego zeba, jakies ogorki na lbie zamiast wlosow i czaszke wytatulowana na dupie.

Jedyny powod dla ktorego moglbym chciec w to zagrac to mozliwosc rozstrzelania tych wszystkich kretynow, oczyscic to miasto niczym Brudny Harry. Ale to w rok po premierze, 75% off minimum i jeszcze sie zastanowie.

Spoko nawet glowna parka, przynajmniej nie ma jakiegos podstarzalego narkomana w zaszczanych majtach jako "bohatera" jak w GTAV, ktore dostalem za darmo na Epicu i nigdy w nie nie zagralem. Mega jakos ta cywilizacja zachodu wyglada jak taki ludzki smietnik... Niby ma byc "fun" i w ogole super, a ten trailer bardziej mnie przygnebil niz zachecil do kupna gry 😄

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Nezumi said:

Obrzydliwy po prostu ten trailer miejscami. Tluste babsztyle "twerkujace"

Dokładnie, też miałem to napisać, te dwa momenty też najbardziej mnie odrzuciły, obrzydliwe. 
Jeszcze ten klasyczny zabieg w filmach czy grach gdzie pokazują festiwal spierdolenia, zabójstwa, kradzieże, narkotyki a na końcu dodadzą jakieś puste słowa jak rodzina, przyjaźń, zaufanie no i elegancko teraz mamy wartościowy produkt dla dzieciaczków uczący moralności i ważnych zasad czy co tam sobie wmawiają 🙂 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda jak trailer nowych  modern simsów 😛

 

Najlepsze na koniec 

-Trust?

-Trust!

-OK, turn back. 

i jedziemy po tęnczy 😄

 

A poważnie to jak na trailer dupy nie urwał. Wiadomo, ze Rockstar nie zawiedzie, byle tylko nie dali się porwać za bardzo dzisiejszym standardom a będzie ok. 

Ja byłem graczem w gta i i ii a pozostałe jakoś olałem. A ulica się prezentuje jak na filmikach YT z usa więc chyba trafnie to pokazują , przynajmniej dla europejskiej społeczności graczy ;_) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy murzyni beda w wiedzminku najnowszym? bo jak beda to kupuje na premiere, jak i gta VI xD

A co do gta , to mi sie podoba bo chcialem w koncu zobaczyc parę i romantico w jakiejs grze ktora stawia na gangsterke. Moze byc ciekawie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Witcher: African's adventure only ps5 and x series x coming 2025 2 days after Gta VI debut. xD

Ale bym sie wykosztowal , chociaz moze oba studia by obnizyli cene gier ze wzgledu na zawartosc w grze czarnej populacji. Sorry , wiem, troche rasistowskie ale pomarzyc dobra rzecz xD 🙂

  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Akierek napisał:

The Witcher: African's adventure only ps5 and x series x coming 2025 2 days after Gta VI debut. xD

Ale bym sie wykosztowal , chociaz moze oba studia by obnizyli cene gier ze wzgledu na zawartosc w grze czarnej populacji. Sorry , wiem, troche rasistowskie ale pomarzyc dobra rzecz xD 🙂

nic nie moge mowic, ostatnio napisalem cos na fejsie i jakis leb doniosl na mnie do Hru XD 

  • Haha 2
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, KLICEK said:

nic nie moge mowic, ostatnio napisalem cos na fejsie i jakis leb doniosl na mnie do Hru XD 

Zapraszam na spowiedź priv 😜 haha Obiecuję, że rozgrzeszę $$$ 😜

Edytowane przez kengi
  • Like 1
  • kekw_waldi 2
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, KLICEK said:

czekalem 10 lat na san andreas 2 🙂 dostalem historie kukolda... nice 

cuckold to będzie z gracza jak gra wyjdzie tylko na konsole za 150$ za podstawkę, always online z abonamentem, dlcekami po 50$, nft, metaverse, Shark Cards clubs only i kasynem online 😄 Zanim wyjdzie gta 6 to 5 powinna dobić do 10 miliardów zysku.
Grand Theft Auto VI, will launch on Xbox Series X/S and PS5 only, with no mention of a PC version

Blizard osttanio pytał graczy w ankietce czy nie chcieliby dlceka do dabolo za $49,99, $69,99, $79,99 oraz $99,99 🙂 Mają podobno dać nawet dodatkowe miejsca w kuferku dla płacących najwięcej, to mi przypomina jak konami w swoim metal gear solid wyprzedało nasze czasy gdy liczyli sobie 10$ za każdy dodatkowy slot zapisu w swojej gówno gierce 😉 

Po trailerze można odnieść wrażenie, że jest trochę nadreprezentacja czarnych których w stanach jest tylko 12% populacji ale to jest gra o przestępach i patologiach więc chyba się zgadza i jest true to life jednak 😛  

y0qgR5G.png

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia, trochę wygląda mi na gta6 part2, znowu słonecznie, znowu wspólczesna metropolia itp. plus z Rockstara odszedł Dan Houser który odpowiadał za fabuły poprzednich odsłon, a ja w gta to najbardziej cenię właśnie fabułę, czarny humor, bezkompromisowe wyraziste postacie, klimat Scorsese i Tarantino i tak dalej, na razie nie będę nic wyrokował, wszystko wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "a na PC to nie bedzie" to juz nudne jest 😄 Za kazdym razem przez dwa lata napierdzielaja potem wszyscy "przecieki" - "Na azarbejdzanskiej stronce lokalnego supermarketu pojawilo sie gta 6 na windows12.5 ale szybko zniknelo - tu screenshot. "GTA NA PC POTWIERDZONE!!!!". 🙄

Nie chcesz zarobic to nie wydawaj w ogole. Zrob se, kurna, in-house gre i tylko wy w nia grajcie wk..jac dzieciaki na socjalach ze wy macie a oni nie 😄 Czekajcie, juz lece kupowac konsole, az mi sie podeszwy topia tak szybko biegne. Even-newer-generation! "GTA6 for PS6!!!!!!!!!!!!!!!! 😱😱😱😱😱😱😱".

6 hours ago, Destroyer said:

Mają podobno dać nawet dodatkowe miejsca w kuferku dla płacących najwięcej, to mi przypomina jak konami w swoim metal gear solid wyprzedało nasze czasy gdy liczyli sobie 10$ za każdy dodatkowy slot zapisu w swojej gówno gierce 😉 

W GTA6 powinni zrobic ze jak chcesz mniej (albo wiecej) czarnych na ulicach to mozesz dokupic procent generowanych NPC. I jak chcesz seksowne panienki zeby chodzily a nie te wieloryby to tez musisz miesiecznie zaplacic a jak nie to mozesz grac ale bedziesz musial podziwiac te wspaniale ksztalty Wenus z Willendorfu.

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi ale to też jest jak w prawdziwości, czarne kobiety w stanach są najbardziej otyłe więc sądząc po trailerze to trochę przekoloryzowali ale może do premiery to jeszcze naprawią i rzeczywiście będzie potrzebny taki dlc albo będzie trzeba grać w masce do spawania 🙂 
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/oby.23640
https://minorityhealth.hhs.gov/obesity-and-african-americans#:~:text=About 4 out of 5,compared to non-Hispanic whites. 
https://frac.org/obesity-health/obesity-u-s-2#:~:text=Racial-Ethnic Disparities,Black men (36.9 percent).

 

A co do tego, że nie będzie na kąkutery to znowu robią tę zagrywkę co poprzednio. Wydadzą na konsole starej generacji. Potem wjedzie PS6 i XboxXx 720 noScopeX SeriesX Double X x to wydadzą wersje na next geny i wtedy tez na pacety i tą samą grę sprzedadzą 3 razy, prawie jak Skyrim który wyszedł na wszystko co się da po 5 razy 🙂 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Nezumi said:

W tym filmiku co @kengi wrzucil mowia ze nad kazdym watkiem pracowalo co najmniej piecdziesieciu pisarzy.

Jak to dziala niby?..

To jak z tym mysleniem ze 9 kobiet urodzi dziecko w miesiac...

Zapewne kolejny przykład z klasyki 

Z3DY8P0.jpg

Swego czasu trochę oglądałem ten kanał ale tam wszystko jest doom and gloom, wszyscy zaraz zginiemy, już jest za późno... ale nie jest za późno żeby zainwestować w to co oferuje sponsor tego odcinka 🙂 Taki model biznesowy. Mówi całkiem ciekawie i jest w tym sporo racji ale jak to zwykle bywa za wyważone i powściągliwe opinie jeszcze nikt nigdy popularność nie zdobył dlatego wybierasz temat, opowiadasz się po jeden ze stron i polaryzujesz do oporu sprawiając, że jedni kochają a inni nienawidzą 🙂 

 

  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli GTA celowo stara się odwzorować 1:1 patologię amerykańskich ulic, żeby ci, którzy mają tego dość, mogli się wyżyć i zaspokoić swoje pragnienia w świecie wirtualnym, zamiast wychodzić na ulicę i zrobić z tym porządek? Gra może być traktowana przez jednych jako katalizator wzrostu przestępczości a przez drugich jako bezpiecznik przed eskalacją niezadowolonych tym, dokąd ten świat zmierza. 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ZiN napisał(a):

A co jeśli GTA celowo stara się odwzorować 1:1 patologię amerykańskich ulic, żeby ci, którzy mają tego dość, mogli się wyżyć i zaspokoić swoje pragnienia w świecie wirtualnym, zamiast wychodzić na ulicę i zrobić z tym porządek? Gra może być traktowana przez jednych jako katalizator wzrostu przestępczości a przez drugich jako bezpiecznik przed eskalacją niezadowolonych tym, dokąd ten świat zmierza. 🤔

To jest dobra hipoteza, tez o tym myslalem. Ale patrzac na amreykanow i ich wybryki oraz to ze posiadajac swobodny dostep do broni palnej moga i tak dalej wyzywac sie w realu na ludziach niczemu winnych ludziach. Więc jesli chodzi o logike rockstar to chyba nikt nie ogarnie o co im naprawde chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności