Skocz do zawartości

Scena 3d : Speed interiors/exteriors | now : Moutain house


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

chwilowo wstrzymalem prace nad poprzednią łazienką

i walnąlem sobie taki speed ...

 

bede tu umieszczal prace ukaczone raczej jednej tematyki jak w tytule ...

skasowalem poprzedni watek bo koncepcja kompletnie sie zmienila

 

narazie taka szybka pracka

 

2,5 godz ... roboty ... widzialem ta lazienke w jednym z czasopism ktore gdzies tam wygrzebalem ...

 

render 31 min

 

bathroom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aniu - mozesz mowic pa polski ;] bo chyba sie rozpedzilas w poprzednim poscie :P

 

no chopak troche rozmyty ... nie wiem czemu ale juz nie chcialo mi sie go poprawiac ... to RPC a czasami tak mają ...

 

sterylne bo tak bylo przy concepcie ... ale to i tak speed ...

 

do postu nizej -

 

Bo to speed ? ;] chyba musze zaznaczyc wieksza czcionką ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moge, ale ten nade mna zle na mnie wplynal.

chcialam powiedziec ze nieprzytulna ta lazienka.

ze strony technicznej nie mam zastrzezen, oprocz do rozmytego pedala.

a Mr Duck, ja lustro tam widze (na tylnej scianie), tylko nie ma nic co by sie w nim odbijalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu nie pasuje a dla kogo ta lawka na srodku??? , ten facet to wyglada jak maly kazel, ile on tam ma 120 cm??? wez sobje miarke i sobje wymiez hehe, takze czemu ta szyba jest tam gdzie masz ten prysznic?? , jak by tam ludzie w poczekalni na srodku czekali na tej lawce to by sie zmyli nobo od tego prysznica to woda by chlastala wszedzie.... Ten prysznic to jest co?? publiczny prysznic gdzie ludzie wchodza od lewej i wychodza po prawej?? i to swiatlo - masz tam jakis balkon z duzymi oknami

po lewej stronie , tyle tam swiatla [edit:za wulgaryzmy dostaje sie bana.] od lewej, i ta wazienka to wyglada prawie jak moj

duzy pokoj, no to dodaj tam kuchenke gazowa, luzko no i luzacko tam mozesz sobje mieszkac LOL.

Ja bym ten concept zucil i zaczal od poczatku.

 

Best Regards Marcin, I'm just trying to help.

 

Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept jest trochę niespójny i nie z powodu wymiarów- dajesz dużą ładną taflę i dostawiasz do niej krzesło które będzie ją blokowało. Trochę szkoda bo ładnie mogłaby grać- wnętrze jest przestrzenne i duże bryły ładnie do niego pasują. Trochę też brakuje jakiegoś zdecydowanego pionu po lewej - równoważyłby te długi poziomy ale to pewnie już moje osobiste... Rendering świetny. Nos do góry- karawana idzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal tego gościa bo jest kiepski i brak mu kilkunastu cm.:)Jesli to wolna interpretacja jakiegoś pomysłu to ją przerób bo projekt jest nieciekawy.Faktycznie speed tylko po co- jesli stac cie na duzo więcej.

podloga to wylane lastryko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ... nie moglem znalesc zadnego innego eRPeCka ;] wszystkie to byly Bizness i inne kobity ... zadna nie chyba naked ;]

 

nie bede juz wracal do tej sceny ... narazie prubuje wyciągnąc od Titana techniczne rzuty ich Kabin prysznicowych i wanien ... przed chwila dostalem e-maila ze udostepnią ... narazie czekam ...

 

jak by ktos znał jakas strone z rzutami technicznymi urzadzen sanitarnych jak WCeki bidety , itp .... to bym bym b.dźwieczny ....

ja moge narazie podac to co znalazlem ... czyli rzuty wannien i brodzików

http://www.duscholux.pl/wannen/p_zip.htm

spora dawka rzutów ... w pdf , dxf , dwg .... polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za marka "titan"? pierwsze slysze. z polskich i najbardziej popularnych sprzetow lazienkowych najlepiej udokumentowany z modelami 3d jest http://www.kolo.com.pl

armatura to juz inna polka cenowa ale modela 3d ma http://www.dornbracht.com

ale tak na prawde lepiej i szybciej samemu sobie zrobic bo wszedzie takie modele sa kiepskiej jakosci siatka wypluta z acada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;] ja sie nie pytam o to gdzie znalesc modele ;] tylko rzuty takie jak na stronie ktora podalem ale na szczescie;] ale na szczescie sa tam tez i rzuty ...

a z modeli bym i tak nie kozystal bo nie chce z nich kozystac ... ale

wielkie dzieki za linki ... sa swietne ...

 

a co do tego titana ;]

http://www.titan.sm/modelli.asp?fam=0050&lin=GENESI_BT&mod=&lng=it&liva=1&livb=0&livc=1fam=0050&lin=GENESI_BT&mod=&lng=it&liva=1&livb=0&livc=1

ten model mi sie wlasnie podoba ...

maja tam jakies aspekty techniczne ale ... ;] nie takie jakie sa mi potrzebne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki speed przed snem

 

interior oczywiscie zerrznięty z jakiejś pracki ale wykonany od podstaw przezemnie ...

 

jakies 2 h napewno nie wiecej ... razem z renderem (9 min) ...

 

zapomnialem dac gloosa na podloge ale wale to bo juz nia mam sily

 

troche wyPeSowane

 

interior%20ps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No calkiem calkiem, widze u ciebie tendencje do bieli i brazu. Na poczatku myslalem ze to znowu ta kafejka... A ta lazienka nie podoba mi sie, strasznie ze tak powiem nudna, ale to sprawa gustu.. Pozdrawiam

Tzn no ogolnie podoba mi sie technicznie, ale wole bardziej zywe prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trium

kawiarenka bardzooo słaba, ale ujdzie, jakby była jakaś bitwa że trzeba zrobić kawiarenke to napewno byś przegrał (:D), to znaczy oni by przegrali a ty byś wygrał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tam speed ... tym razem outdoor ...

 

trzeba czasem troche odmiany ;] a w oswietlaniu extrior zawsze bylem noga

 

speed : 2.5 h ...

 

wiem wiem ;] za duzo okien ;] ale tak jakos wyszlo ... czlowiek czasem nie mysli ;]

 

model w Rhino (a tak jakos bo mila i przyjemna praca z booleanami i exportem w skali do DWG bez masakrowania sie polygonami [scena bez drzewa to 1500 poly] )

 

finish.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerosci nigdy dosc

Chyba poteafisz wiecej swiatlo jest naprawde denne, materialy niedopracowane nie wiem po co ci ten enviroment niec ie daje a w dodatku psuje efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz chyba twoj projekt :P

niepotrzebnie rozswietlasz wnetrze dodatkowymi swiatłami. (albo i nie ale sufit dziwnie swieci)

okropne kolory...troche nie widze sensu robienia scen "na szybko" ktorymi ciezko sie pozniej pochwalic.

w projekcie poza tym ze jest nudny brakuje "góry". ten budynek nie ma zwienczenia. stropodach powinien byc grubszy zarowno ze wzgledu estetycznych (proporcje) jaki i czysto budowlanych.

kilka fajnych referek w tym stylu znajdziesz pod nazwiskiem Richard Meier

http://www.ronet.pl/meier/index.htm

 

... i tak sie nie obrazisz ;)

 

edit: czemu zanizasz sobie poziom...wczesniejsza praca..rewelacja a to sam wiesz :]

dodaje swoja wersje kolorow jesli mozna jak nie to wywale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i tak sie nie obrazisz ;)

 

hehehe ;] pewnie ze nie ;] sado macho jestem ;]

 

a tak powaznie ;] to jak mowilem ze z exterior jestem noga ... a nie bede siedzial ciagle w domach (interior) ;]

 

chyba narazie skącze z tym swoim smiesznym designem i sprubuje cos na wzór kogos zrobic ... moze dzis moze jutro ... ;]

 

czemu zanizasz sobie poziom...wczesniejsza praca..rewelacja a to sam wiesz

 

samookaleczane jest dla mnie przyjemnoscią ;]

 

a kolorki super ;] nie weim po co walnalem taką saturacje ;] moze kiedys sie doweim ...

 

tnx za ref ... z reszta z ciekawą osoba wywiad ... a realizacje sa super

 

najbardziej mi sie chyba ten projekt podoba ... http://www.ronet.pl/meier/003.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest "smieszny" moze JESZCZE mało "wysmakowany" ale na pewno nie smieszny. jak na goscia co z arch. mial niewiele wspolnego i tak jest b.dobry.

EDIT: moje kolorki tez beznadziejne, zgniłe jakies. nie sugeruj sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na goscia co z arch. mial niewiele wspolnego i tak jest b.dobry.

 

nie wiele toza duzo powiedziane ;] prubuje zawsze zachowac wymiary m.w. odpowiadajace normom o ktorych mi wiadomo (lub mi sie wydaje ze wiadomo)

 

w kazdym razie musze cos robic zeby to pojąc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ... w sumie to bylo robione dla Oriona ... ;] takie tam zrob domek itp ;] dla moich mozliwosci ... teraz po komerce zrobie cos nowego ... mam kilka referencji i wybralem juz sobie cel nastepnej pracy ... ;] wiec dzieki za wszystki komenty i pozostaje mi powiedizec "poczekajcie a zobaczycie" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności