Skocz do zawartości

Postać 3d: Cave Troll


Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mmm organiczne :D

ale on ma głupi wyraz twarzy (tzn że mi się podoba)

jak dla mnie wszystko jest ok do renderu troll6.jpg, nogi już psują IMHO model

może lepiej to będzie wyglądać już z rekoma ?

 

Super, że go w końcu pokazałeś :) tak trzymaj, pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi narazie sprubuje wymodelowac calego trola (teraz szkola znowu bedzie malo czasu ale mam zamiar go skonczyc) a pozniej przeanalizuje wasze sugestie i zaczne poprawki ale i tak nadal oczekuje na duzo krytycznych uwag w koncu to wip :P ok oto malutki progress jak widac wywalilem nogi ktore zaczne od nowa i zabralem sie za rece

pozdr

szymeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no...nie jest zle :)

polecam do teksturki i displacement'u polecam Zbrush'a lub Deep Paint 3D

 

Sczerze musze przyznac ze "zakokachlem sie" w tej kreaturze od pierwszego wejrzenia, takze trzmam kciuki za powodzenie tego W.I.P.'a

 

a tu taki link jakbys potrzebowal pomocy :) http://206.145.80.239/zbc/showthread.php?t=021075 (warto zajrzec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem widzialem ale dzieki Dr0ck, mam zamiar uzyc zbrusha ale mam problem przy exporcie modelu do obj bo sie kaszani unw na takie kwadraty sie zmienia wiesz moze co jest nie tak?

PS: moglbys zagadac na gadulcu to moze wytlumacze oco mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update (malutki) poprawilem (niewiem czy dobrze bo cos mi nie pasuje) cycki:P zaczalem troche dalej raczki ale narazie ich nie bede pokazywal bo sa dopiero co zaczete i niema miesni zaznaczonych ... ok czekam na c&c dotyczace piersi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz Szymeq nie moge cie narazie wspomoc technicznie bo jeszce sam tego nie robilem (czyli nie eksportowalem obj z max'a do Zbrush'a)...

co do piersi i twarzy to popieram przedmowcow...przyda im sie lekka operacja plastyczna ;)

EDIT: ta operacje to modelowi a nie przedmowcom ;D

 

Pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ... Wypas z pierszego rzutu oka ... ale ja lubie duze np. klate poszerzyc ... chodz to troche mogło by cos zrypac ... Dziwne ma pachy tak jakos mi sie wydaje ?? ... wiecej fałdów by dało mu efekt przy brzuchu i udach .. i pod kolanami ... Nie rób z niego kulturysty na łapach ... dodaj jakies blizny po walce ... albo blizny na kolanach jezeli to trol jaskiniowy ... stopy powinien miec bardzi zdeformowane .. przypominające stopy ... Latarnik dał ci dobry obrazek jako model ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wreszcie mialem troche czasu na zrobienie czegos z tym trolkiem :)

tutaj ajk widac jeszcze wczesna faza rak (wiem ze palce do poprawy ale wszystkie propozycje (referencje ajkis raczek fantasy tez) mile widziane:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po dlugiej nie obecnosci ostatnio odkopalem model ale stwierdzilem ze mi sie nie podoba to zaczalem od nowa tutaj concept nowego cave trolla : base mesh pod detal w ZB wiec niedlugo byc moze update:) (to jest postac bardzo lowpoly wiec nie wypominajcie ze za malo detali:) )

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odejście od LOTRowego trolla nie wyszło IHMO na zdrowie tej pracy. Rozstaw nóg od razu się rzuca w oczy, miednica stanowczo za szeroka, palce krzywe, barki tak bardzo odcinają głowę od ramion, że czuje się jakby były zupełnie oddzielną częścią :/ Podobnie z rogami na głowie.

Myślę, że powinieneś wrócić do poprzedniego trolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok...ale jednak nie wiem czemu ale mnie ten nos razi bo sprawia wrazenie doklejonego:/ i troche z innej bajki(jak nos czarownicy).modelik jest super:)no moze tylko te nogi za szeroko,i chyba przydalyby sie stworkowi ciut masywniejsze uda:)powodzenia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności