Skocz do zawartości

Wy i samochody:)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mazda 5, przebieg 700km, urwalem relingi dachowe, nie przeszla na parkingu pietrowym, nie mam zdjec - widok bezcenny - za wszystko inne zaplacisz .....

 

 

to teraz ja:D

Sierra 2.0 DOHC Coupe (nadal:)),

-wygięty prawy przedni wahacz (70zł+50minut roboty),

-dokładka skruszona w trzech miejscach (3miesiące szukania kolejnego RS3),

-sprzęgło nadpalone (tydzień smrodu w aucie ),

-ślady hamowania przed krawężnikiem na placu manewrowym (cenna pamiętka :))

 

nauka driftu-bezcenna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie pochwale (choc nie ma czym)

1,2. Prawko mam jakies 2,5 roku, zdalem za 3 razem, zarazem wtedy peirwszy

raz wyszedlem z placu :P nie pamietam manewrow. C mialem okazje zdac w

wojsku ale wycofali nas z kursu bo za dlugo trwalo.. z winy organizatorow

oczywiscie. Za duzo zolnierzykow, za malo instruktorow.

 

3. Raz musialem rano jechac samochodem, a impreza skonczyla sie pozno w

nocy. Troche oszolomiony wyjezdzalem na glowna. Kiedy mialem okazje

wyjechac (ruch straszny) przed moja maska pojawila sie starsza pani na

rowerze i na niej tez wyladowala (tzn wsunela sie na maske bo ruszalem

powoli, bo samochod zaczal mi sie dusic hehe).

Zaczela plakac i sie skarzyc ze na leki nie ma, ze schorowana. Wokol pelno

ludzi na przystanku, przechodniow, sznur samochodow za mna, ktore szybko

zaczely trabic.. Wylonil sie jakis gosc (wygladajacy na zula) i zaczal numery

spisywac.

Balem sie zeby policji nie wzywali wiec jej prawnik (ten zul) wynegocjowal 20

zł zadoscuczyninia z czego wzial az 50% od babci..

Babcia cala, nie stracilem prawka a 20 zl to nie majatek. Rower chyba tez

caly :)

Glupia historia ale smieszna.. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.

Glupi ma zawsze szczescie, nie :P

 

4. Mam obitego troche na zderzakach, psujacego sie Lanosa 1,5 na gazie z

2001 roku. Nic specjalnego ale wazne ze moj wlasny. I ladny - czerwony heh.

 

5. Star 200 (bez wspomagania), starm man i star 266 i Iveco jakies w

wojsku :P Oraz maluch mojej dziewczyny - te najciekawsze (nigdy wiecej!)

 

6. Za skasowanie wozu matki o Jelcza dostalem chyba 6 pkt. karnych i 200 zl

mandatu.. uparl sie zeby policje wzywac..

 

7. a, b i c - Rover 75, moje marzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświażam temat-bo nie mogę z wami-taki piękny temat,a tak się marnuje...:p

purple, pięknie sie ta ścierka kładzie w drifcie. masz zółte lampy czy to robota PS'a ;) tak jak niebo?

nie no to PS maxymalny;)

a co do drifu-no teraz to będzie jeszcze piekniej dawała-jest obniżona i utwardzona na czerwonych jamexach,ma nowe hamule,amory, dolot i wydech o większym FI,amorki,sprzegiełko spiekowe w planach i kapcie do ślizgania, no i...chyba ją uturbię :) trudna to sprawa,bo te DOHCe to się do uturbiania nie nadają,ale mam(Y) dostęp do Limy-Amerykańskiej wersji tego silnika,na turbo i kutych tłokach-jak się da pożenić,to będzie to niezły potwór:)

 

I ladny - czerwony heh.

 

no ba! w końcu czerwone,to te szybkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sobie napiszę a co mi tam:)

Poszła mi uszczelka pod gławicą w mojej polówce, dobrze że nie miałem siekiery pod ręką, bo musiałbym do pracy busem jeździć.

Nie rozumiem człowiek sie stara, tłumik nowy założy, kołpaczki ładne kupi, pachnącą choineczkę zawiesi, a taka niewdzięczna bestia weźnie i się zepsuje i to jeszcze tak, żeby uszczelke wydmuchać, no to trzeba byc złośliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...człowiek się stara,kupuje tłumiczek dla efektu dźwiękowego,choineczkę zapachową,kołpaczki,ale tak żeby obadać chłodzenie,oczyścić chłodnicę, w razie syfu,zobaczyć,czy termostat nie jest uszkodzony,czy wiatrak chłodnicy się załącza(bezpiecznik,przewody),czy gumy trzymają i na pompie się nic nie dzieje, czy nie trzeba wyregulować składu mieszanki,wymienić starą sondę lambda,przegrzewające się świece,zobaczyć,czy przez wilgoć woda nie dostaje się do baku i mieszanka o zaburzonym składzie się źle spala,zaburzając kąt zapłonu (strzał w tłumik brzmi fajnie,ale dla silnika fajny nie jest;P)

no...

to to już nie-bo po co? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo; ale żeś mnie purple teraz skwitowała, a niech Cię, ubodło to moje męskie poczucie pewności:)

Chociaż z drugiej strony, kobitka znająca się na mechanice, ze świecą(bosha) szukać. A z tą uszczelką to była kwestia czasu, bo już chyba wszystko co sie mogło popsuć to sie popsuło, teraz będę miał przynajmniej na jakiś czas spokój. (A tak wogóle to tłumik kupiłem normalny, lambdę i świece mam nowe, wentylator włącza sie przy 95 stopniach, a tego że mi obudowa od termostatu się rozszczelni, płyn wycieknie i silniczek się z lekka przegrzeje nie mogłem przewidzieć, cóż przypadki chodzą po ludziach)

A stare graty maja to do siebie że lubią się psuć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony, kobitka znająca się na mechanice, ze świecą(bosha) szukać.

Może jednak nie,skoro się zdarzają? Ja szczerze powiedziawszy narazie szukam ze świecą faceta,co by się na mechanice NAPRAWDĘ znał...-i...jakoś trudno mi znaleźć;P

 

A z tą uszczelką to była kwestia czasu, bo już chyba wszystko co sie mogło popsuć to sie popsuło(...) tego że mi obudowa od termostatu się rozszczelni, płyn wycieknie i silniczek się z lekka przegrzeje nie mogłem przewidzieć

 

no to miała pełne prewa sie wydmuchać-a Ty jak masz katar i głowa pęka,a czoło jest rozgrzane, to nie wydmuchujesz nosa?;P

 

 

A stare graty maja to do siebie że lubią się psuć:)

pocieszę Cię,że nowe mają to do siebe,że psują się 3-4razy bardziej i szybciej-wystarczy porównać wytrzymałość 18letniego "grata" z przyszłym...np. pełnoletnim peugeotem 206;) -myślę,że nawet blacha będzie już po procesie rozłozenia się na czynniki pierwsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,eeee tam-już tak nie panikujcie-mógł se wynająć lotnisko,albo w Niemcowni poganiać;P

 

nie polecam, powyżej 200 świat staje w miejscu

w Omedze? znam ją od tej strony i wiem,że można nawet nie zauważyć tej prędkosci-wygłuszenie,amortyzacja,stabilność-w środku cicho jak makiem zasiał-nie to co w malczanie przy 90km/h ;P

ale te 250km/h to mi do Omeżki nie pasuja...najwyższy v-max ok. 240,można go pobić przy dodatkowych wzmocnieniach,podwójnych sprężynach zaworowych etc...ale nie tak łatwo...

 

hmm...czyżby to nie była Omcia? ;)

 

ps - poza tym to nie panikujta tak panowie,250km/h przy doświadczonym łączniku między pedalami a kierownicą w sprawnym ,wzmocnionym aucie,na terenach typu np. lotnisko, nie jest aż tak niebezpiecze- na sierrkowych zlotach norma;P no...yyy...ten teges-ale w sierrce to jednak się czuje taką prędkość...;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności