Skocz do zawartości

Wy i samochody:)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ba ja juz nie mam 20 lat :) ale Vtech pod maska jest i to dosc powazny :)

 

Combi ale jak widze type s, czyzby ten 2.4l i ponad 200 kuca?:) Jeden z niewielu kombiakow, ktory mi sie mocno podoba. No i wiadomo, najwieksza zaleta Hondy jest to, ze jest to Honda:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje prowadzic sedana 2.2 CTDI 140km moment obrotowy 340 :) mimo ze to diesel, nie mogłem uwierzyc co to za engine, pomijajac fakt, ze honda accord jest raczej słabo wyposazonym autem w bajery, to sie zakochałem :) mam nadzieje ze jeszcze przed zimą zakupie :) Szkoda mi mojego miska troche, bo sie tez jest swietny, ale latek mu przybyło, mi tez :) trzeba zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie, combi wymarzonym samochodem?:P

 

;) nie nie kazde kombi robi z Ciebie starca ;)

 

http://www.autoclub.com.au/uploaded_images/audi-rs4-avant-741207.jpg

 

heh o gustach sie nie rozmawia ale ta honda dla mnie wyglada jakby ktos ucial quick slicem tyl i po wyciagnieciu verteksow do tylu, zrobil 'cap' ;P

 

no ale jak jest powyzej 200KM to mozna od bidy to przezyc ;)

 

greets

 

ps. teraz diesle to niezle "popylacze", szkoda tylko ze silniki tyle waza i na zakretach przod ucieka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepsze takie combi :P

Wiesz to kwestia gustu :) chociaz nawet ładnie im wyszedł ten opel nie powiem. Tylko ja jestem uzytkownikiem pojazdu, i wychodze z załozenia ze auto jest dla mnie, nie ja dla niego. A niestety Ople potafia zmieniac kolor na czerwony po kliku latach, no i ta technologia :). Druga kwestia to jak staniesz na swiatłach, rozejrzysz sie dookoła to zobaczysz same ople :)

 

ps co do silnika Hondy, to daje rade, nawet ponad to, co mi potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obacz skodę superb - ostatnio na targach siedziałem z kolegami i wszyscy sie dosłownie zachwycaliśmy tym samochodem :) Nie combi, ale ogromny w środku (więcej miejsca niż s klassa) i świetnie rozwiązany bagażnik - liftback i sedan w jednym.

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o superb-ach się dużo dobrego mówi. Prezentuje się IMO bardzo ładnie.

----------

 

A ja jak wszystko dobrze pójdzie juz wkrotce zostanę właścicielem swego 1 autka :P ->

alfa_romeo_147_5d_2001_01_s.jpg

Edytowane przez DraB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps co do silnika Hondy, to daje rade, nawet ponad to, co mi potrzeba :)

 

heh to tylko swiadczy o tym ze wspolczesne samochody sa stanowczo za ciezkie, jezeli 200 konny VTEC przyspiesza w tak mozolny sposob to ja go nie chce :P

 

ps. ech no superby nie sa zle, na zdjeciach wygladaja super(b) ;) ale jakos tak na zywo troche traca i jak sie jedzie za takim to srasznie dziwne tylne swiatla a tak poza tym to gicior ;)

Edytowane przez Quadysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat nim wtedy jechał, dostał w prawe tylne koło od Civica, który jechał z podporządkowanej. Obróciło go o 90* i wtedy zaczął dachować, zrobił dwa obroty w powietrzu lądując na lewym boku.

Ah te membrany dachowe :)

 

ps za słabo, pewnie za pare tygodni znowu bedzie jezdził :D gdzies tam w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bump :)

 

Czerwona strzała pojechała do W-wy (koleś w 6 dni urwał przednie koło - wywalił całą półośkę...), i kupiłem to, czego od dawna szukałem :rolleyes:

 

Accord CB3, '89 rok i F20Z1 na pokładzie - 136KM.

Jak będzie hajs, to ląduje F20B - 200KM z VTEC'iem ;)

 

accord_stock_1.jpg

accord_stock_2.jpg

accord_stock_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna marzę o garbie - niestety (?) mam samochód po rodzicach więc po prostu nie ma sensu kupowania innego. Kiedyś pod moją uczelnią stał do sprzedania piękny egzemplarz - ciemny zielony metalic, biała skórzana tapicerka, optycznie stan idealny - szkoda, że wtedy nie miałem kasy ani nawet prawa jazdy;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe cool temat :P

 

Moja pierwsza bryka to cos takiego 800px-83-87_Toyota_Corolla_sedan.jpg super gangsta byla :D

 

a teraz to mam oblesna lodowke :D AETV84776067_1b.jpg

 

w miedzy czasie 2 maluchy :) bialy i czerwony i WSKe picowalem 2 miesiace

IGLA! :) moje5.jpg

 

a najciekawsze czym smigalem to mspo-Star266.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności