Skocz do zawartości

Wy i samochody:)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe może przesadziłem z tym że wygląda jak starsze o generacje, a w bmw najbardziej podoba mi się linia boczna (długi przód, krótki tył). Pozatym o czym tu pisać, zarówno jeden jak i drugi bym chętnie przygarnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales dodac, ze w tamtych czasach byly jednymi z najbezpieczniejszych:) Przeciez inzynierowie wtedy nawet nie wiedzili co to jest kontrolowana strefa zgniotu, poduszek tez jeszcze nie stosowali zbyt czesto. Zaloze sie, ze przy czolowce silnik by Cie zmiazdzyl. Takie moje zdanie

Edit:

Tutaj jeszcze filmik z fajnym porownaniem nowego i starego autka http://www.youtube.com/watch?v=qBDyeWofcLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi-podczas wypadku nie chciałbyś siedzieć w żadnym samochodzie, ja zresztą też. Teraz w samochodach podoba mi się tylko jedno, jest cicho w środku. Stylistycznie są koszmarne, jadąc drogą nie wiem czy przede mną lub za mną jedzie opel, audi, bmw, czy toyota bo one tak samo wyglądają. Atak klonów, a tej audicy co pokazywaliście to bałbym się cokolwiek przełączyć (może ma katapultę?). I prawdę mówiąc to już nie wiem czy to kierowca jeszcze prowadzi czy to może już auto. Wiem, że te czasy nastąpią i już się ich boję.

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.. Topek przesadzasz. JahnZi ma na myśli bezpieczeństwo... chyba każdy wolał by jechać w aucie masywniejszym z dziesięcioma poduszkami i asr..esp.. abs itp a nie w plastikowej mydelniczce z lat 80'.

 

Co do stylistyk aut.. hm wiadomo projektanci 'inspirują' się konkurencją ,ale przecież trzymają główne zarysy marki i raczej są bardzo rozpoznawalne dla kogoś kto trochę lubi motoryzację i się tym interesuje.

 

a współczesne auta to nie tylko cisza (choć nie zawsze jest cicho :) ) ale dobre audio wygodne ogrzewane fotele , klimatyzacja etc

 

I bać się nie ma czego .. to co dodają do aut na prawdę pomaga i wpływa na komfort podróży. Ja się jedynie boję, że ropa się skończy i silniki nie będą mruczeć tylko... cisza ...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale ;)

 

autko rocznik jakoś 1989, w dowodzie wbite 1992 bo oryginalnych dokumentów się nie doszukałem :D Fota z ostatniego rajdu bo rolowaniu ;) Silnik i skrzynia oderwała się od ramy i wszystko spięte na pasach co by wytrzymało 2 dni ;)

 

Niassan Patrol GR Y60 2,8TD

 

phoca_thumb_l_DSC08605.jpg

 

A tu moje ciesząca morda:

http://www.gorcio.eu/images/phocagallery/SPORT/2010_05_15_4x4_Borzecin_cz_2/thumbs/phoca_thumb_l_DSC08167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmur jak na nagrobkach. kojarzy mi się z poczekalnią na Centralnym.

 

zeby nie bylo offtopa, zbieram na tego: http://www.mariuszdybala.cba.pl/galeria/data/media/18/FordMustang.jpg

 

poki nie uzbieram nie będę robil prawa jazdy, bo nie ma po co ;) sciagniety ze stanow nie jest drogi, ale muszę doliczyć jeszcze zabawe w garazu, male usprawnienia itp. nie ma to jak maszynka w ktorej wszystko mozna naprawic samemu. Trzeba tylko miec tokarkę frezarkę, troche czasu i spory garaż :)

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manysh dokładnie tak jak powiedział Lucas , chociaż jeżeli chodzi o moc to nie jest najgorzej . Dosyć dynamicznie się zbiera jak na takie duże autko , kilka dni temu na obwodnicy w Trzebnicy ganiałem się z jakimś Focusem 2 litrowym z Lublina , nie mógł mnie dogonić , na światłach też odstawał w końcu dał sobie spokój , silnik może najsłabszy w Calibrach ale to nie znaczy że słaby . Są Cali z napędem na 4 koła silnik chyba 2,5 litra 16V seryjnie 204 konie - tylko wtedy przyczepkę z tyłu podpinasz z beczkami paliwa , żeby uzupełniać co 200km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 1.6 8V w trasie pali nawet 6,5-7 jak się dobrze postarać:) po mieście staram się nie jeździć za często więc nie sprawdzałem ile pali. Tak jak Franko pisze - z mocą nie jest najgorzej, na 1,2 i 3 biegu zbiera się naprawdę nieźle ale potem jest już coraz gorzej i na byle wzniesieniu czuć brak mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 jeżdże z dziewczyną 2 lata nim i jej się podoba:)

Usunąłem bo widzę że się fachowcy wypowiadają;) zrobie lepszej jakości i wrzuce.

 

No krzywo jest. Musisz poprawić siatkę.

 

Ty nie nalezysz czasem do grupy "cwaniacay bez prac coś tam coś tam" bo jest taka grupa na tym forum:)

 

zdjcie019g.jpg

Edytowane przez bbandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak maszynka w ktorej wszystko mozna naprawic samemu. Trzeba tylko miec tokarkę frezarkę, troche czasu i spory garaż :)

 

i jeszcze trzeba umiec ja naprawic...

Osobiscie moge prowadzic od maluszka do ciezarowki, manual, automat, biegi u gory czy na dole, kierownica po prawej czy polewej...

Ale jak cos siadzie to z placzem biegne do mechanika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności