Skocz do zawartości

Lądowanie (sf)


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

mazłem scenke s/f. z nudów, z malej ilosci prac s/f w portfolio, no i dla checy ;)

ogolnie, jakies 3 niepełne wieczory, troche prac po pracy zeby sie nie zameczyc. no i zeby pracy nie zameczyc detalem, nie widzialem sensu jechac z szczegolem dalej wiec zarzucam pracke jako skonczona.

opinie i krytyki mile widziane :)

ship-landing12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kompzycyjnie super! wykonanie super! szkoda że nie podłubałeś więcej nad detalami domków w tle (po lewej) ale może to i dobrze... sam nie wiem. po prostu jak dla mnie za czysto i sterylnie wyglądają te mury

ogólnie jak zwykle CZAD! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać; juz widzę, że nie warto śledzić tego wątku bo same słodkości będą leciały :/

 

eeeech ... monotonia.

 

od jutra out-uję z tego forum; wracam za rok i zobaczę twoje postępy :).

 

cze ... trzymajta się ludziki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu postanowilem sobie, ze nie bede komentowal postow tigera1313, bo wiekszego sensu to nie ma: wiekszosc forumowiczow wyrecza mnie i siebie nawzajem zalewem komplementow. po coz chlopaka wpedzac w megalomanie jeszcze wieksza?

 

...ale skoro juz tu pisze to sprobuje sie do czegos przyczepic: rzecz wydaje mi sie troche plaska, tzn. wyraznie wybijaja sie z 3-4 plaszczyzny (blokowiska, statku, "rampy" z przodu) i niespecjalnie sie ze soba lacza, przez co nawet sam statek moglby byc makieta.

 

trzy wieczory? olejcie to co mowilem powyzej, praca jest swietna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc !

 

Dobrze ci poszlo z tym jonowym plomieniem :).

Po dluzszym zastanowieniu doszedlem do wniosku ze to czerwone

na plecach prawego gostka za bardzo odwraca uwage ale lewy facio chyba nieprzestrzega BHP stoi za blisko ladownika.

Pozatym urzadzenia (radary) dokola ladowiska sprawiaja wrazenie niesolidnych.

Pracuj pracuj plastycznie malo mam do dodania ale jezeli chodzi o klimat SF to stac cie na wiecej :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołujesz mnie, czuje się taki mały :P.

Zabieram się do nauki i jakoś nie mogę zabrać, a im więcej takich prac oglądam tym bardziej myślę, że nic takiego nie zrobię.

 

To jest jakby seria Twoich prac i mi się podoba, można by jakiś komiks zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak jak kolega thestallion nie czuję się kompetentny do wyrażania swoich uwag ... ale zauważyłem jeden mały szczególik :) mianowicie jak idzie ogień od silników rakietowych to powinno być też lekko zblurowane, rozgrzane powietrze .. wiem to detalik ale mnie to troszkę razi , co do reszty to nie wypowiadam się :) bo już wszyscy to pisali . pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez sie podoba, najbardziej ten koles na pierwszym planie, a konkretniej lewa nogawka ;)

 

 

he dla mnie te nogawki to rewelacja...kojarza mi sie z pracami Kev'a Walker...

gratulacje Tiger :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparlo mi dech w piersiach :) az zalogowalem sie :D Naprawde jesli robiles to w 3 nocki to naprawde pod wrazeniem :) w jakim programie to robiles ?? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem troche... dlaczego macie na punkcie Tigera taka obsesje? o_O Przeciez na forum sa osoby IMO lepsze od Niego. Chociazby Kengi, Kris_R czy Mime :]. z deka przesada. Tiger ma ladne i dobre pracki, ale troche mu jeszcze brakuje do idealu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeav ;] -tez tak mysle hehe ;]. Pracka jest naprawde ekstra ale po co ja odkopywac jak sa nowe pracki tigera i inych ;] -moze nawet i lepsze ,wiec nie odkopuj takich starych watkow ;] prosze

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności