Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Infiniti FX


Turrok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi nielot007,

 

Przy zdjeciach występuje magiczny efekt paralaksy i tak na 100% to nie da sie spasować.

Na ile bylo mozna to zdjątka zeskalowalem ))

 

Spoks, już sie przyzwyczaiłem. Przy poly zawsze można poprawiać płaszczyzny później, gorzej z nurbs'ami.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna zabawa ze zdjec ale chyba pierwsze co powinienes sprawdzic to rozstaw osi bo przy perspektywie tej ze zdjec nigdy sie nie pokrywaja i juz masz krotszy przod i sam tyl....

aaa tylko teraz ma byc wnetrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku, zaznacze : uzywasz b. dobrej metody!!! (ja robie podobnie! , plane i edit poly~! , dzieki temu mamy pela kontrole, latwa edycje, i zadnych bogow siatki, a co do modelu> niezle Ci idzie > wiesz co robisz, pozdro z mokotowa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to wyglada srednio, malo szczegolowo, jak narazie, ale w koncu to pozatek, ja robie ta sama metoda i raze mze szczegolami od razu, moj przod mialby tyle poly co twoj caly samochod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Gliwicach moze jezdzic Chrysler 300C, to w Warszawie tym bardziej moga jezdzic nawet zadziej spotykane auta...

 

Do modelu nie mam zastrzezen.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Katowicach widziałem raz jak na przeciwnym pasie jechał chrysler 300c a z prawej strony mijała mnie bmw 7, więc infinity w Wawie jak najbardziej prawdopodobne,

jak narazie bez zastrzeżeń,powodzenia w dalszym modelowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno infinity to ręka Nissana. PRZEOKRÓTNIE fajny jest ten Q coś .. mam na mysłi SUV. Zawsze myślałem że Land Cruser jest wieli i fajny , a tu się okazuje że jest jeszcze Sequoia0 WIEKSZA !! , no i ten z Infinnity ... ZAJO! szkoda że u nas nie jeżdzi tyle fajowych pojazdów co tu na west coast - Washington. Nie kojarzę jak wygląda chryslek 300c , ale NOWE 7 albo nie wiem może to nowe 8 tuned , cabrio zawsze mnie ropier*nicza. Masa Lancerów , Subaru , Acur , Hummerów2 i generalnie wszystkiego po trochu... chciałbym żeby podobnie było w polsce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OT]

 

hmmm to ty nie mieszkasz na hawajach?? eee a juz myslalem ;)

 

no mieszkam na hawajach ale do szkoly chodze w legnicy ;)

 

[/OT]

 

 

Turrok doczekamy sie tego rendera? ;) albo chociaz screena bez siatki

 

edit:

przyjrzyj sie przodowi auta na princie od gory i potem swojemu odpowiednikowi.. to chyba nie powinno byc takie plaskie, dopiero teraz zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.infiniti.com/content/0,,cid-75219_sctid-52054,00.html ja wiem że może tu nie wyglada za atrakcyjni e, ale w tym tygodniu widziałem kilka TAK !! ABSOLUTNIE TAAAAAAAAAK zrobionych, że aż miło się robi. Poza tym chyba wszystkie modele z infinity są udane nie sądzicie ? Szczególnie FX , GX , i G coupe. JAk zabiorę się za autko kiedyś .. jak w banku zrobię infinitasy ... oby trzy :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, choć nie lubię samochodów 3d. A najbardziej mi się podoba, że pomimo poczatkowego narzekania forumowiczów, że to ze zdjęc, że siatka krzywa itp. Dałeś radę i wtszła ci zarypista karoska Ja nwet jestem skłonny dać ci 5*a co to mnie nic nie kosztuje a ty zasłużyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności