Skocz do zawartości

scena 3d :electroJesus


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten tego nie czuje zabardzo Jezusa w tej pracy, ilosc krwi jest jak dla mnie za duza, jak juz wybrales taki temat to mysle ze powinienes uzyc wiecej elementow symbolizujacych Jezusa(ogladaj wiele ikon i sprubuj wydobyc to wrazenie, niektore), ta korona powinna byc moze z jakiegos innego maaterialu. Pozatym jest to beardzo drazliwy temat dla wielu ludzi. Trudna sprawa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI się nie podobaa, ale tylko ze względu na kolor tych "wypustek" jak powiedział Lt.Knysha. I dla mnie motyw nie jest oklepany chociaż mógłby się taki wydawać...Od czasu gdy jestem na foorum robił ktoś JEZUSA?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pomysł z Jezusem zupełnie położył tą prace - można się zniesmaczyć - oklepany motyw.

No pomysł może i oklepany ale nie zmienia to faktu, że praca jak najbardziej cool.

Tak ja poprzednia twoja praca (ta kobita w ciąży co było z nią tyle krzyku) była raczej no, no, no raczej średnia to tu widać, ze masz koleś zdolności w i fantazje ( hanibala :P-dop.mama misiolda).

PS. a mi się właśnie podobają oczy takie jak by proszące o litość...cool praca nie wiedze jakiś większych błędów.

Pozdro i powodzenia w dalszym rozwijaniu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jest to beardzo drazliwy temat dla wielu ludzi. Trudna sprawa

 

oj tam ;]

 

Ramirez to osoba b. wierząca weic nie wolno podchodzic do tej pracy zbyt pesymistycznie wz. przekazu ;] to tak na przyszlosc jak ktos nie zrozumial by intencji autora (chyba)

 

mi sie podoba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiecie dzieki za posty iwagi to nadala jest progress i ...moze to zupelnie inaczej wygladac ..oczywiscie przekaz ten sam niechce urazic nikogo (wierzacych i niewierzacych)..staram sie stworzyc wizerunek Jezusa 2500 roku..a spowodowalo to zdarzenie ktore spotkalo mnie gdy bylem w Czestochowie na jarmarku religijnymi widzialem fosforyzujacego JEZUSA ..FAKT!!!! wiec zastanawiam sie skoro w tak swietem miejscu sprzeaja taki bajer to moja praca raczej niejest szokujaca tylko ??futurystyczna mozna tak nazwac ..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się właśnie przez jezusa nie podoba. nawet jeśli jesteś osobą bardzo wierzącą (co bardzo cieszy :) ) to staraj się aby twoje prace były na tyle czytelne, aby na pierwszy rzut oka rozpoznało sie twe intencje. warsztatowo praca fajna, ale praca jest "nijaka".. nic tak naprawdę na niej (wg. mnie ofkz) nie ma, tzn nie ma jakiejś konkretnej myśli. to sobie jest, ale nic z sobą nie niesie. troszkęnamieszałem, mam nadzieję ze rozumiesz o co mi chodzi. a jeśli jest inaczej, to proszę oświeć debila :D

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się właśnie przez jezusa nie podoba. nawet jeśli jesteś osobą bardzo wierzącą (co bardzo cieszy :) ) to staraj się aby twoje prace były na tyle czytelne, aby na pierwszy rzut oka rozpoznało sie twe intencje. warsztatowo praca fajna, ale praca jest "nijaka".. nic tak naprawdę na niej (wg. mnie ofkz) nie ma, tzn nie ma jakiejś konkretnej myśli. to sobie jest, ale nic z sobą nie niesie. troszkęnamieszałem, mam nadzieję ze rozumiesz o co mi chodzi. a jeśli jest inaczej, to proszę oświeć debila :D

 

pozdrawiam.

ale to jest PROGRES jak pisał więc................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nie trafione moim zdaniem. chcesz przez to powiedzieć, że ten fosforyzujący Jezus ktorego jakieś babcie sprzedawały na jarmarku się tobie spodobał i pożyczasz od nich pomysł? nawet gdybym wierzącym nie był, nie pokazywałbym tego faceta w takiej formie. twarz która prosi o litość - przecież on jest bogiem. pozatym ma mine jakby oddawał się czynnościom fizjoliogicznym.

z całym szacunkiem do wizualnej strony pracki, pomysł uważam za kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

debila???hhmmm twoje slowa ....wiec tak powiedz mi czy jak mam przedstawic elektroJezusa w pozytywnym lub tez niegatywnym obrazie..poprostu postac ..a jak ja odbierasz twoja sprawa ...pozdro

 

pomysl kiepski to co mam wymodelowac audi A6 i wtedy bede cool & orginal ??? a fosforyzujacy jezus??...niezabralem pomyslu od pani ze straganu tylko go zapamietalem ..cokolwiek tworzysz wiaze sie z tym co zobaczyles , uslyszales lub przeczytales .Wydawalo mi sie caly czas ze tak powstaje "sztuka"???? czeranie z poszczegulnych elelmentow i tworzenie swojej wizji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje przy swoim tradycyjnym zdaniu:

Nie wiedzę przesłania w tej pracy a na siłę się nie da, wzbudza we mnie mieszane uczucia, raczej pewien rodzaj niesmaku.

Tylko tyle mogę powiedzieć...

Tak to odbieram i to moja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez
raczej pewien rodzaj niesmaku.

 

niesmak ???patrzac na twoj avatar hhmm???ten ork wzudza zaufanie ..tak !!:

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez
Mogłeś sie bardziej postarać i zrobic coś ciekawszego, bardziej ekspresyjnego.

wiesz takie slowa to lipa mogles ..powiedz cos ..wytycz bledy ..podpowiedz jak ulozyc postac ,swiatlo ...cokolwiek co moglo by poprawic ta prace ..ato tylko puste slowa chlopaka ktoremu sie niepodoba moja grafa ..nierozumie..pozdro

 

Baldack ..tytul i odrazu spalona ???

wiesz jak ty tak oceniasz to mam pomysl

 

..BALDACK to imie odrazu wiem ze smieszny .....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

wiem jak to jest jak masz swoja zajawke i ci sie podoba a wszyscy mowia ee nie podoba mi sie ;) wiec swoja wypowiedz ogranicze do uwag czysto technicznych / kompozycyjnych.

 

modele - tu nie mam zarzutow

kolorystyka - no tu juz sie troche komplikuje, ten niebieski jest okej ale bardzo nieciekawie wychodzi razem z tym mdłym zielonym, przydaloby sie cos nad tym popracowac / pomyslec

 

oswietlenie zwiazane z kompozycją - a no bo tak go oswietliles ze wyglada jak wklejony na jakis iny obrazek (to tło). to jedna z wad oswietlenia (samej postaci) ale wiąze sie ona z drugą - mianowicie takie oswietlenie 'od frontu' powoduje wrazenie ze postac jest płaska, co tez troszke psuje efekt :) a poza tym wcale nie wygląda jakby sie tym tunelem przechadzał tylko jak juz wspomnialem wkleiłbys go skads indziej :)

 

no to zwisające z gory to nie mam pojecia co to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki za podpowiedz ..wezme to pod uwage ..nawet skorzystam :)..chce postac wbic na elelktroniczny kregoslup..dzieki ..to sie nazywa pomoc!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Kome mnie uprzedził, dokładnie takie same uwagi mi przyszły na myśl jak pierwszy raz zobaczyłem prackę, co do pomysłu to do mnie nie trafia Co do kwestii technicznych to strasznie przepaliłeś i mam dziwne wrażenie że postać jest faktycznie doklejena w programie 2d. Tak czy in aczej popracuj nad głębią bo tego bardzo brakuje, stonuj trochę kolory i będzie spoko :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam w sumie temat nie szokuje, ale raczej nie wykorzystales jego potencjalu. po pierwsze - jakby wip nie mial tematu to bym nie skojarzyl tej pracki w ogole z jezusem, ktos juz zreszta pisal o symbolice, imho lepszym pomyslem byloby wykorzystanie jakiejs znanej sceny biblijnej, po drugie - jest chyba za malo kontrowersyjna i nie wiele ukazuje: jest sobie elektroniczny jezus, ale co z tego? w takich prackach chyba nie o to chodzi... a i jeszcze chcialem dodac, ze co jak co, ale takie w sumie pracki sie pamieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmm.. napiszę tak: bardzo fajny pomysł, ale wykonanie słabe... ja wiem, że stać Cię na więcej :) Czekam na zakończenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powiem, ze nie podoba mi się to zwisające coś, po prawej stronie głowy. Ja bym tą korone cierniowa poprawił, wieksza ją zrobił. Może nie koniecznie z tych gąłązek cierniowych ale jakiś drutów itp. I wiecej krwi, jakos ciekawiej niech spływa. To jest moje zdanie, ale twoja praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada troche jakby zlepek roznych zdjec, nie ma spojnosci w kompozycji.

nie wiem co to za bordowobiale gasienice z sufitu zlaza.

krew na czole jest zbyt regularna.

nie jestem zwolenniczka oswietlenia od kazdej strony, wole bardziej swiatlo kierunkowe zawierajace cienie, ale to takie osobiste widzimisie.

samo tlo mi sie podoba.

mozesz mu dac jakies uszkodzenia na boku, podobno przebito go wlucznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

POstać na pierwszym planie daję radę, ale te kable wychodzące z niej i tło jest do wymiany.. pracuj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiem nowoczesnej sztuki ;) Szczerze mówiąc to nie bardzo kumam o co chodzi w tej pracy, ale mniejsza z tym. Do plusów zaliczyć mogę model twarzy (taki nie "wycyckany") i hardcore'owe materiały w kilku miejscach. Oświetlenie nieciekawe, mdłe, mało dramatyczne jak na klimat bohatera. Myślę, że to początek czegoś co może przy odrobinie pracy i pomysłu być dużo ciekawsze.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... oj raminez.. twoja symbolika jest coraz bardziej trywialna.. :/ no i monotematyczna, wypowiadasz sie tylko na jeden temat... a co do estetyki, to poprzednie twoje prace były znacznie lepsze. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeling -leży, światło- leży, materiały kaszaniaste. Wbrew temu co niektórzy sądzą w działaniach plastycznych to nie tematyka i "kontrowersje" stanowią o wartości pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

tak zgadzam sie z przedmowca nietematyka stanowi o wartosci pracy ale jej wykonanie ...ale pamietaj ze jet to work in progress , bedzie wiele zmian ale ??? ... dzieki za wyczerpujaca i na wysokim poziomie pomoc ...pozdro zrobie tak jak mowisz ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam korpus może być

ale otoczenie, oświetlenie i co najważniejsze KADR! leży i kwiczy.

Przesłanie i sens sceny (aż chce się powiedzieć - jak zwykle) jest głęboko ukryty i bardzo nieczytelny.

W pierwszej kolejności zrób cos z kamerą o tego nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

ja bym to widział tak (jakieś 20 min w szopce):

 

tło jest lipne, ale odkryłem właśnie scattera w szopie, a z gradientem zwykłym wyglądało lipnie ;)

sorki, że sie wpieprzam w Twoją prackę, ale podobają mi się Twoje pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki m@ti ciekawa wizja krew z ucha jak najbardziej tak....ale chcialm plastik ( czarne elementy przedstawic bardziej wyraznie)..korona cierniowa zabardzo zamaskowana...wuzucam kable z przodu i dodaje proste postacie modlace sie do krzyza ktory bedzie podlaczony do kontaktu ..ale i tak dzieki wiesz kazdy ma swoja wizje i wydaje mu sie najlepsza ...chcialbym uzyskac cos nienazucajacego bezposrednio odbiorcy...aby kazdy mogl zobaczyc to co chce ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

ale ja nie twierdzę, że moja wizja jest najlepsza :)

powodzenia w dalszej pracy i staraj się uplastyczniać swoją wizję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni render jest najlepszy, (nie wiem czy ktos to juz napisal) ale skoro to ejst elekto Jezus to skad tam krew? Twoje prace uwazam za bardzo fajne i ciekawe ale ta praca jest troszke niesmaczna ( tylko jesli chodzi o sam jej tytul) pozdrawiam serdecznie i gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

Chcialbym cos wyjasnic niechce nikogo obrazac ani wysmiewac z jego wiary ...osobiscie niepokazywal bym tych prac na forum nieszukajac pomocy w rozwiazaniu problemow czysto technicznych ..a nie moralnych ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo ciekawy. Jeszcze jakbyś dorobił modlących się ludzi... a raczej modlące się kukły... jak w teatrzyku dla lalek to już wogóle było by miodzio. Jednak wykonanie... ekhm... postaraj się jeszcze bo praca ma potencjał... tylko trzeba w nia jeszcze duuuuuużo włożyć. I mniej ostrych kolorków. Plastik może przecież być ciemny. Zostaw tylko kilka, drobnych, dobrze dobranych, jaskrawych elementów. Podkreśla klimat.

pozdrawiam

Aha, to jest oczywiście moja wizja Twojej grafiki... nic nie narzucam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności