Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Renault Clio v6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

od dluzszego czasu chcialem zrobic jakis samochod, troche szukalem i znalazlem:) nie bede robil wnetrza, chce wkoncu miec jakis samochod skonczony bo enzo i carrera gt jeszcze bede troche meczyl

ok!!

modeluje jak zawsze w max6

robilem to z 4-5h

 

zobaczymy co z tego wyjdzie.....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeden z nowych samochodów który jest moim marzeniem :DMiałem go robić, ale chyba jeszcze nie jestem na to gotowy :) Mam nadzie, że skończysz. a to że będzie dobry to iem już teraz :) Pozdro i Powodzenia. Byłem pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

no to pokolei

Bubu-->dzieki:) tez mam nadzieje go skonczyc:)

 

hindus-->dam jak bede robil update i tak to samo robil loozack:D(jak dobrze pamietam jego model bo teraz nie ma zadnego rendera)

 

GRiPi-->zobaczysz enzo to na 1000000% skoncze:)

 

Ipshinoda-->dzieki:)...???? ;)

 

Yalas-->:) 18,5 a co??

 

kozioo--> jak chcesz to moge zaczac:) chyba wiem o jakie rowki chodzi :)

dzieki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, jak skonczysz wszystko to co masz w podpisie, to bedziesz mial calkiem obszerne portfolio. :)

Wozik swietnie sie zapowiada, ale troche nieczytelne rendery... moze jakies zrzuciki? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMArk--> hehe racja juz zaczyna brakowac:) a jak zaczne to wszytko konczyc do dojada jeszcze linki do gallery ;)

RA--> tylko ciekawe kiedy ja to wszystko skoncze......:)

RA & Pawelkos--> wiem ze malo widac:) jak zrobilem render z innego(lepszego) ujecia to pozniej nie moglem go (zdjecia) znalezc na dysku:D:D

Pawelkos-->takie powinno byc:)

a tutaj update!!

wiem ze jest duuuuuuuuuuzo niedociagniec (jak bedzie grubosc to bedzie dobrze) i troszeczke bugow!! ale ja zawsze jak robie to zbugmi a pozniej z nimi walcze;) ale jakis update musi byc:) od wczoraj mecze sie z tym i juz nie mam sily dalej tego meczyc:)!!

jutro (postaram sie) moze pojutrze dam update ze skonczona karoseria i bez zadnych krzywizn bedzie wygladac jak z rhino ;)

...........

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenistwo, skąd ja to znam, nielot, to skrzywienie z tyłu przedniego błotnika na ostatnim renderze to błąd czy tak ma być? bo wiesz niby jest tam krzywo, ale właśnie chyba w tym miejscu nadkole przechodzi w drzwi???

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka wygląda jak wygląda, ale przecież najważniejsze jest jak wygląda po ms, a wygląda bardzo dobrze:) ale jest parę błędów:

zielona krawędź powinna być ostrzejsza

niebieska przejście jest trochę inne

w czerwonym kółku jest troche krzywo

w żółtym kółku wydaje się że jest trochę inaczej

 

http://speedycars.chinacars.com/wallpaper2/renault/Renault%20Clio%20V6%20Renault%20Sport%202000%20-%2007.jpg - na tym zdjęciu widać jak powino być

 

może się czepiam, ale może te uwagi ci się przydadzą :)

 

i wnęka na tablice rejstracyjną z tyło jest inne:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet:

zielona--> racja

niebieska--> racja

czerwona--> racja

zolta--> racja

tablica rejestracyjna--> nie masz racji jest taka jak na blueprincie (identylko) na tym zdjeciu co dales tylko tak wyglada ale jest dobra:)

a tutaj update(minimini)

ps. z zoltym (kolorem) walcze ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter666--> hehe nie to nie lw (w pierwsyzm poscie pisze w czym;)) :D

hindus--> model to na 100% skoncze najgorzej bedzie z materialami bo nie mam zielonego pojecia jak zrobic:) ale sie postaram na tym wlasnie modelu mam zamiar nauczyc sie texturowac

ale zobaczymy co z tego wyjdzie

dzieki za posty:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten próg naprawde taki dziwnie krzywy jest?? dziwnie to wygląda

moglbys zapodac jakims zdjeciem :]

 

ładna antenka :P wogóle całkiem ładnie sie prezentuje

za niedługo materiały :D, zobaczymy jak ci pójdzie z mentalem (ja osobiście też mentalem renderuje)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK:)

modelling uwazam za Prawie skonczony jeszcze tylko pokazecie jakies bugiiiii i koniec

aha wiem ze nie ma np. wycieraczek ale nie chca mi wyjsc:) wiec jak je zrobie to dorzuce (bede je robil w trakcie texturowania)

popzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem

da sie zrobic zeby np. jak mam drzwi ktore maja symmetry i je unwarp'uje:) to musze osobno dla dwoch drzwi da ie zrobic aby modyfikator byl dla dwoch drzwi ale zeby byly tylko jedne drzwi

rozumiecie bo troche zamotalem??:D

pozdro

aha i jak zrobic takie cos jak w poscie 40 zeby byl np. material szary i te napisy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blendem mixem albo czym tam chcesz ale w 40 to jest zwykła mapa z szarym tłem i napisami w diffuse nic nadzwyczajnego

niewiem gdzie tam trudność ?

 

za textury sie zabierz jak już zrobisz cały samochód i bedziesz pewien że niebedziesz go ruszał (siatki) połącz cały w jeden model i to wtedy unwarpuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sikham

zrobilem juz unwarp:) i dobrze jest czy zle?? bo nie wiem czy tak moze byc

pozdro

aha to jest zrobione dla polowy a jak to teraz kopiowac?? i polaczyc (w tutku na 3dtotal pierw mial polowke pozniej mial normalnie)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

At this point, there is still just half the model unwrapped, so I add the symetry modifier to the model, go back to the unwrap window, and go through the process of fixing the newly created parts, which all contain uvw information, but they all need to be mirrored and attached to the other half.

 

wszystko czarno na białym tam jest napisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności