Skocz do zawartości

scena 3d: Rzeźba: Węszyciel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Dawno nic nie umieszczałem..praca, praca, praca.

Wrzucam moją ostatnią figurkę.

Ciekaw jestem waszego zdania..więc komentarze mile widziane:)

Pozdrawiam

 

Podziękowania dla JESION'a za pomoc przy fotach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sansserif-zależało mi na tym by postać było rubaszna:), więc niektóre cześci jej ciała są karykaturalne.na pomysł samej postaci złożyło się wiele inspirującyhc mnie gadów,gollumów i innych nietoperzy;)

Simple_man-bardzo możliwe że widziałeś koncept tej postaci który imieściłem na forum w speedach lub gdzie indziej w sieci;)...trochę mi sie zeszło ze skończeniem tej figurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Leru mode on] zmien temat na zgodny z regula.. bla... bla... bla... [Leru mode off]

co tu chcesz Leru porządny chłopak...taki ma obowiązek :P

 

a co do

 

fajna , super realistyczny render, powiedz w czym renderowałes ? pokazesz siatke ? to zbrush ?
to najpierw napisałem w shucie ze robie sobie jaja żeby nie było ze nie umiem odróżnic ;) poza tym kiedys dawałes siateczke a teraz już nie dasz ?? to moze ja ?? http://www.andreas-griesser.de/live/archives/wire_fence.jpg pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no smart :) świetnie, że go skończyłeś.

Przyczepiłbym się do nóg, a szczególnie tylnych. Bardzo dziwne jest umięśnienie, nogi jakby zaraz miały opaść :/ rozumiem karykatura, ale karykatury powstają na bazie tego co istnieje więc myślę, że tu raczej naśladownictwo by było bardziej na miejscu. Chodzi o to jak mają tylne kończyny zbudowane np lwy, psy czy inne koty czy krewniacy wilków. Tu ubolewam.

 

Głowa jednak jest bardzo przyjemna. Biorąc pod uwagę materiał w których nie łatwo taką dokładność osiągnąc to wyszło Ci to super. Szczególnie zbliżenie na twarz jest ciekawe. Ładnie osiągnąłeś zmarszczki i wgłębienia w skórze (zalatuje to mi smellybug`iem ale to chyba dobrze, nauka nie idzie w las :]). Na zdjęciach też jest ładnie gładka na rzeźba. To też plus (znów biorąc pod uwagę materiał). Uszy lepiej wyglądają z boku, ich zagięcia.

 

Ogólnie myślę, że można promować to co zrobiłeś mimo błędów. :)

 

pozdrawiam

 

arevulopapo -> LOL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim, nie spodziewałem sie tak dużego odzewu:)

zainteresowanych postępem w pracach nad grą zapraszam na:

http://www.aazero.com

Hindus-dzięki za siatke, rozwiałeś wszelkie wątpliwości;)pozdrawiam

Leru-oj długa jest lista błędów jakie popełniłem przy tej figurce, jednak

eliminuje to popełnienie ich w pszyszłych pracach;)

 

RK-pewnie że strawi:D! zobacz na jego brzuch:P Jeśli chodzi o odlew

to na razie ucze sie rzeźbić, potem naucze się odlewać.

MasterKiełbaster-ja nie trzydowiec :/ ale fajnie by było zobaczyc jak

się gnida łasi o kawał ścierwa od swego równie pazernego pana ;)

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w du&@*% wam się poprzewracało z tym zbrushem

 

miałem to paskudztwo w łapach i wiesz, że w/g mnie szczęka jest za płaska, nos w stosunku do roli jaką pełni jest za mały, mam wątpliwości co to anatomii tylnych łap, a tylne 'stopy' są za małe i jeszcze ten wielki brzuch, tylko mu przeszkadza, łączenie nasady czaszki z szyją wymaga dopracowania, inaczej sobie go wyobrażam ;) za to skóra na grzbiecie, krzyżu i ogonie pierwsza klasa

 

poważnie, świetna robota. nie maluj go !! taki jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

orginalna postac ...bylo by duzo ciekawiej gdyby byly wieksze rendery ( wiem ze serwer forum jest skromny) ..ale mozna by lepiej przyjzec sie postaci ...brawo za orginalnosc..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności