Skocz do zawartości

obiekt 3D:ARC-170 (starwars)


Bacry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak podłubałem w sieci i wychaczyłem jeszcze parę blueprintów (raczej zdjęć modeli) i okazuje się że co okaz to inny :D Tak więc dzisiaj pobawiłem się proporcjami (niby podobny a w szczegółach się różni) Na jutro zapowiadam kolejne rendery (mam nadziej znacznie posunięte).

Pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dla tego ze nie jestem fanem SW to ten dziob na przodzie mnie zniecheca ... wyglada troche smiesznie ? (dla mnie) ... za to reszta robi doskonale wrazenie ;] sliniki ... dzialka ... kabiny ... i te inne ... naprawde fanie sie zapowiada ... znajac twoje mozliwosci to jeszcze podciagniesz calosc teksturkami i renderkiem ...

 

pozdrawiam i czekam na final ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, a ja myślałem, że mój model jest szczegółowy. Dobrze, że mnie wyprowadziłeś z błębu. Fajnie nawet bardzo teraz to już ci dam 5*. A masz. Ogólnie to brak zastrzeżeń, no może dziub jest trochę inny w orginale ale tylko odrobinę. Odwalasz naprawdę ciężką pracę. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi ^^' patrzac na ten model mozna sie zapomniec ze to tlyko 3d i ponarzekac ze taki maly zoom ze golym okiem nie mozna zybaczec jak co jest umocowane. Model naprawde piekny, widac ze nic tu nie jest robione na oko "aby bylo" wszystko jest tam gdzie powinno i dokladnie takie jak byc powino :) Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pulchny? jak na kombinezon pilota kosmicznego to i tak jest mało napompowany. Więcej szczegółów na kombinezonie i tak nie będzie widać jak gość usiądzie w kokpicie. A dzięki temu oszczędze parę poligonów.

A siatka kokpitu.. nie jest znowu tak skomplikowana w końcu to nie jest jeden obiekt tylko cała kupa obiektów, ale jak chcecie po południu będzie siatka, zarówno kokpitu jak i pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeee no niesamowita liczba szczegolow, naprawde jestem pod wrazeniem :O. A co do czlowieka...jest super, sam czlowiek mogl by byc dobrym "Finished work" :D, Jak ja bym robil czlowieka ktory mial by siedziec w kokpicie to bym mu tylko kask zrobil, albo kask i tlow :D:D.

 

nie moge doczekac sie efektu koncowego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności