Jump to content

Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów

Recommended Posts

• Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydaje mi sie ze maszyna bojowa to moze byc nawet rozkladany samobiezny kilof, jest to wszytko co mozna nazwac maszyna i sluzy do walki, a moment krytyczny to np, 1 klatka z wypadku samochodowego, szkla w powietrzu, stszepy metalu, samochody nad ziemia, i to wszytko w jednej klatce,, pozdro

Tak jak KoMic napisał (dzięki KoMic :) ), to co się zalicza do maszyn zależy tylko od Was.

Kris_R zaproponował takie rozwiązanie problemu:

Wyciąż z Encyklopedii PWN

MASZYNA:

urządzenie techniczne zawierające mechanizm luz bespół połączonych ze sobą mechanizmów, słurzące do przetwarzania energii lub wykonywania określonej pracy mechanicznej. (...) m.in. wielokrążek, przenośnik ślimakowy, pompa tłokowa (...) zaczęto konstuować wiatraki, młyny papiernicze, (...) wynalezienie parowego silnika tłokowego, slinika spalinowego (...) zastosowanie turbin wodnych i spalinowych. Co raz powszechniej stosuje się sterowanie komputerowe maszyn, konstruuje się też maszyny samosterowne i maszyny samonaprawcze.

..........................................

Wyciąg z słownika synonimów

BOJOWY:

- bitewny, wojskowy, wojenny, orężny

- odważny, dzielny, energiczny

- agresywny, zaczepny

Ja dorzucę od siebie również, że należy zauważyć, iż w np języku potocznym często używamy słowa o troszkę innym znaczeniu opisując daną rzecz. Tu można zastosować podobny zabieg mieszcząc się w granicach tematu.

Pobnie ma się rzecz z krytycznym momentem. Zadajcie sobie pytanie: co rozumiem pod pojęciem takiego momentu? I przedstawcie pomysł na forum, podejrzewam, że będzie przyjęty z entuzjazmem :)

ttaaddeekk -> to walcz :D

mniami, fajnie jest sobie pomarzyć że wygram figórkę :D powodzenia wszystkim walczącym...można do "maszyn bojowych" zrobić PC-ta z włączonym 3ds czy jakąś inną majką :P

Ja również życzę wszystkim powodzenia - nagrody są przednie - każde miejsce jest moim zdaniem zadowalające pod względem nagród, ale przecież nie o to chodzi prawda?

Czytając posty przedmówców zacząłem się martwić o zgodność treści swojej pracy z tematem - nie było by za ciekawie gdyby owa niezgodność przyczyniła się do jej zguby :/

mam pytanko...czy można tę samą prackę wykorzystać w bitwie 3d i 2d ? zmieniając oczywiście troszkę koncepcję...ale to byłoby ciągle to samo

pytam bo chciałem spróbować swoich sił i tu i tu ale nie styknie mi czasu na dwie różne pracki (mam bliźniaków 7 miesięcznych :) więc...)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy