Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kilka pomysłów na przyszłe bitwy :)

 

1. Postać fantasy ;) (Tutaj nie chodzi o realistyczny render ...)

2. Perfekcyjny zabójca :] ( Może to być szeroko pojmowany temat. Dla jednych będzie to np. potężny mech bojowy, innych cichy, skradający się chińczyk ze sztyletami, a dla jeszcze innych jest to jakiś egzotyczny pająk(ble:p ) albo skorpion)

3. Perpetum Mobile (Nie trzeba tłumaczyć :D )

4. Królowie przestworzy ( Tutaj raczej też rozległe pole do popisu:) . Zaczynając od samolotów a na smokach kończąć...)

5. Inspirowanie naturą ( Temat polega na stworzeniu maszyny której inspiracja wywodzi sie z natury. Najlepiej jak by było to coś co się rusza:p )

 

 

Jak jeszcze coś mi przyjdzie do głowy to napisze :) A teraz sorka za ewentualne błędy i pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ciekwym temat na przyszłą bitwe to "Mikrokosmos". No robaczki i takie tam sprawy :) Zrobić takiego owada dokładnie to też wyzwanie. Co wy o tym myślicie ??

Albo jakaś scena w klimatach fantasy. (doładnie niewiem co ale coś ze smokami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, 12:52 patry (Minibitwa: Animacja 3d): dobra !!!!!!!! zrobię 49.9 s. Zapiszcie mnie, błagam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

Dzisiaj, 14:47 patry (Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów): ja to bym chciał bitwe na animacje

 

czy to w ogole ma sens, zobaczymy jak Ci pojdzie na minibitwie, pozniej mozesz pomarzyc o wielkiejbitwie;) btw. najpierw pisal ze zajmuje sie modelingiem 2lata, pozniej jak go przejechali to pisal ze chcialby tablet oni go znowu przejechali wiec postanowil robic animacje... co jeszcze? samolociki z papiera sobie rob...

 

a co do nast. bitwy, to jak kiedys byl wspomniany - "podwodny swiat":D

 

Ps. niewiem gdzie podziekowac wiec zrobie to tutaj, dziekuje:) (ze termin bitwy sie przesunal;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-woda

-marynarka badz lotnictwo

-wojsko na wesolo

-ponownie klatka z filmu (do wyboru 5 filmow), chodzi o przedstawienie a nie realistyczne wykonanie

-biurko geeka

-klubbing :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

-muzyka, dzwiek (przedstawienie tychze w postaci stilla)

-bron palna,biala (ale po tej bitwie to raczej odpada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał coś prostego na przykład, "Krajobraz", "Las"...

 

Proste szerokie tematy, tak aby nie zaszła taka pomyłka że każdy robi, czołg, albo mecha... Jak to jest teraz...

 

Jeżeli chodzi o dwa tematy, to mogą być byle jeden z nich był taki bardziej dynamiczny a drugi statyczny

 

czyli tak jak było w tej bitwie Dynamiczny moment krytyczny /statyczną maszyne bojową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE HE moze temat "JA, Krol" ha haha cos na zasadzie "autoportretu"(wspomnianego powyrzej), powiedzmy siedze sobie na tronie wokol mnie sluzebnice(z piekla rodem), obiad nadchodzacy w ceremonialnym pochodzie z tancerkami i czarnymi pumami, hyhy, albo "moja druga osobowosc", albo "zly brat/siostra blizniak" ,"przebudzenie" tez brzmi fajnie hy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności