Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że mi owy "Obiekt pożądania" również bardzo pasuje, ale obawiam się o tzw. konflikt interesów tzn czy jak parę osób będzie "pożądało" tego samego obiektu to czy te parę osób może te same obiekty wykonywać (zamieszałem). Mam na myśli to, że ostatnio wystąpiło takie zjawisko jak zaklepywanie tematów... więc jak z tym będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 488
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dokładnie to chciałem usłyszeć RA, jednakże jak już ktoś walnie hasło, że "zaklepuje temat" to automatycznie inni pomyślą, że 2 takie same tematy nie są dozwolone - sądzę że tak ostatnio właśnie było.

 

Tak na chłopski rozum to nawet lepiej jeśli niektóre prace powtórzą się w koncepcji, bo wtedy do oceny pójdzie właśnie warsztat modelarski, a nie tylko sam pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 - nudny? pozwól że Ci cos napisze, możesz się nie zgadzac ale sądze że moge zmienić Twoje zdanie. Obiektem pożądania dla kazdego czlowieka będzie co innego, wiadomo także że nikt nie będzie robił niczego na sile. Wiadomo ktoś zrobi wille z basenem to nie będzie interesujące ale moim zdaniem ten temat zmusza do myślenia, do pzrelania tych swoich nie tak przyziemnych mażeń. Popatrz tylko, dla człowieka samotnego obiektem pożadania moze być dziewczyna, i owszem można tu odwalić XXX ale jeśli ktoś będzie w stanie no i będzie chciał zrobić coś ambitniejszego to pzredstawi za pomoca rendera uczucia i emocje. Jest to trudne ale robi temat ciekawym. Tak samo wexmy np: grzesznika który się nawrócił w dniach zbliżającej się śmierci. Można tu pzredstawić wizje pokuty, zalu za grzechy i zadoscuczynienia. Pomysłów jest multum trzeba tylko ten temat odpowiednio wykorzystać i nie patzreć na dosłowne znaczenie, tak jak w przypadku innych tamatów. Gdyby wszyscy do "Wyścigu" robili zawody F1 to temat także byłby nieciekawy. Ja się będe upierał przy tym temacie i mam wielką nadzieje że znajdzie się w ankiecie. Daje on ogromne możliwości zaprezentowanie nie tylko swoich umiejętności ale także samego siebie, pokazanie kim sie jest i w pewnym sesie, w małym ulamku zrealizowanie swych mażen, bo co innego widzieć to wszystko w swej wyobraźni a co innego na monitorze. Owszem temat "Fabryka" takze jest świetny i strasznie mi się podoba dlatego obecnie moim obiektem pożądania jest Bitwa 3d: "Obiekt pożądania"/"Fabryka"

Wiem, opisałem tutaj taką dość poważną interpretacje tamatu, nie kazdy możliwe potraktuje go tak jak ja ale jest spora szansa ze im więcej takich powaznych podejśc do tamatu tym będzie on ciekawszy. Oczywiście mówiąc powazny nie wykluczam cartoonów i nie sugeruje zrobienie hiper ultra real, chodziło mi o interpretacje a pzredstawienie nawet najpoważniejszej interpretacji jest moim zdaniem dowolne.

 

Och rozpisałem sie troszku mam nadzieje że wyraźnie i zrozumiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze spieranie sie który temat lepszy itp. jest troche bez sensu, bo tu na razie są tylko propozycje tematów. organizatorzy jest z pewnością uwzględnią i trafią prawdopodobnie do sondy a wtedy bedzie działała zasada "większość ma rację" i kazdy bedzie głosował tak aby jemu pasował temat a nie kierował sie jakimis idealistycznym zasadami, że ten jest głębszy albo daje większe pole do popisu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a--> a kiedy mamy sie spierac :D

hm, jesteś z Wrocka, AGmakonts z Gliwic, a to niedaleko. przy browarku będzie przyjemniej :P

 

rok 2055 :D rules

nawet popieram :) w sumie w tym zawiera się moja poprzednia propozycja (ta o kolonizacji Marsa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podoba mi się pomysł z rokiem 2055.Obiekt pożądania też byłby niezły ale jest mały problem:można go interpretować na wiele sposobów.Dlatego nie wiadomo jak by go należało oceniać (za warsztat, za pomysł, czy też za coś innego)

Ja chciałbym dorzucić swój pomysł: KOLONIZACJA. Duże pole do popisu.Od kolonizacji Ameryki Pn aż po bazy na Księżycu czy na Marsie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru-->molestowany? ? , skadze hehe a jakie to chamy i proste chlopy smia Ci sie nazycac i codzien meczyc o wyniki, nazwika podaj nazwiska a sie rozprawie z nimi osobiscie: ]

 

heheheehhee: ], suma sumarum wyniki sa i wszystko sie skonczylo z happy endem: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts-->niestety tez musze sie obywatelsko przyznac do tego karygodnego czynu, ehhh Lepiej pomyslmy jak zrekonstruowac psyche Leru, hmmm teraz jest klebkiem nerwow, a jak tylko cos do niego napisze to odrazu robi sie nieaktywny niewiedziec czemu: \, hehe, pozdro

 

moze jakies zadoscuczynienie w postaci plyt wszystkich falloutow? : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to ja też się przyznam :) nawet przytoczę krótki fragment :

 

jaras (2-11-2005 10:08)

cześć

Leru (2-11-2005 10:08)

yo yo yo

jaras (2-11-2005 10:08)

ale z Ciebie sadysta

Leru (2-11-2005 10:08)

hehe

jaras (2-11-2005 10:08)

sprawia Ci to radość ??

Leru (2-11-2005 10:09)

nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przypadły mi do gustu propozycje:

 

Dreamdealera

-duchy przeszłości

-sen wariata

-odmienność

 

Futro

- bitwa

 

Moja propozycja

1. strach - fear

2. raj - paradise / piekło - hell

3. ucieczka - escape

4. chciałbym tam być....... - I whish to be there....... / chciałbym tu żyć...... - I whish to live here...

5. nieśmiertelny - immortal

6. poświęcenie - sacrifice

7. mój własny świat - my own world

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności