Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przebudzenie/ metamorfoza. ino troche trudne tematy, bo choc daja szerokie pole do manewrowania, to jednak, trzeba miec spore zdolnosci by pokazac pewien proces (przemiany) w jednym tylko kadrze. no ale dosc tworcze no nie;] ? chm ciekawe, kiedy sie tematy skoncza i zaczna sie od poczatku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator, strzeliles w 10, w tamtych latach w grach liczyla sie wyobraznia, doskonaly okazja zeby pokazac co siedzialo w glowie w tamtych latach.

Na opakowaniu od gry byl pokazany super czolg, samoloty wybuchy, a jak sie odpalilo gre jechalo sie trzema pixelami, odwadniajac sie z wrarzenia :) Dobrze bylo by jeszcze dolaczyc nes, sege

 

lemingi - wagarowalem przez ta gre...

 

mozna by tez wprowadzic np. tryptyk trzy obrazy pracujace miedzy soba :)

 

COOOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy, ale wpadka. Nie chodzi o froggera :>

Ups, tego nie znalem, ale podobne do JazzJack Rabbit :)

 

Co do bitew, to proponuje stworzenie jakiegos szablonu z kanalem alpha czy czyms tam do obrazkow ktore beda w nominacji. Jak kazdy robi po swojemu to sie brzydko robi. Albo po prostu przykazanie, zeby wycentrowac napis w Impact 24 pt itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje propozycje tematów, jeśli można:

Siła Żywiołu - bo nie mogę już patrzeć na czołgi i ufoludy :P a chciałbym zobaczyć (i zrobić) powódź, zamarzanie, pożar, środek tornada itp.

Z Innej Perspektywy - chyba zrozumiałe, codzienność albo i nie, z perspektywy istot pomijanych przez ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa moze by tak zrobic 'nicosc'?, to bylo by wyzwanie, takie NIC, oczywiscie kazdy moze oddac czysta kartke znaczy sie bialy jpg, ale to moze byc glebsze, nic na bialym jpg, oo albo moze jakis kolor zastosowac przeciez nikt nie powiedzial ze nic ma byc biale, ja bym sie zastanowil nad tym wysmienitym i bardzo szerokim tematem hehe: ], pozdro.... ide spac jutro mam na 8 : \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności