Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Reaktor to może i jest pomysł do wykoniania ale ogólnie jak na pomysł to do kitu.

Ja nadal jestem za Fabryką. Albo coś z animacją, bo widać że ludzie nie rozwijają się w tym kierunku, a można by przedstawić może jakiś przelot po krajobrazie.

 

Fabryka albo, Bazar, Jarmark coś takiego. Jak najbardziej jestem za rzeką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się dzień zmarłych i pomyślałem sobie, że temat nowej bitwy mógł by dotyczyć właśnie Hallowen, jakieś duszki, wampirki..opuszczone zamczysko...coś tego typu. Dokładnego pomysłu nie mam. Co prawda nowa bitwa może byc za kilka miechów dopiero ale co tam...

 

...cmentarz jakiś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzh3r, ten pomysł z walk trhough bardzo mi pasi. Tylko to musiałby być bonus do 3d albo wręcz odrębny konkurs.

Organika jakas musi być w jednym chociaz temacie.

Jak już temat przemysłowy, to fabryka daje wiekszą nieco dowolnośc, niz elektrownia, ale nadal wymusza przemyslaną pracę. I nadal można zrobic to z dużym rozmachem.

Poza tym, Kuciel, jak inni odwalą kiszkę, to łatwiej będzie wygrac tym, którzy sie przyłożą. Ja tez nie lubię czegoś robić połowicznie. Poza tym uwazam, że niezaleznie który temat wygra, to nalezy sie skupic na pracy własnej, a nie cudzej, wówczas łatwiej sie osiąga dobre efekty.

Poza tym temat Fabryka pasuje mi bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 - czy ja wiem czy gotyk to tylko arch. Popatzr ktoś robi scene:

Gotycka katedra, strzelista i smukła. Jej wnętrze rozświetlone miękkim i ciepłym swiatłem świec. Na zewnątrz szaleje posepna burza która pozbawia barw brutalny świat. Na kamiennym ołtażu nakrytym purpurowym obrusem z starannie zrobionymi, wprawną ręką mnicha złotymi zdobieniami, lezy trumna. Trumna jak kazda inna, ciemna, wylozona aksamitem lecz w niej piękna kobieta o prostych czarnych włosach, bladej nawet jak na zwłoki skórze i czarnych wargach. Na jej szyi swobodnie wisi naszyjnik z odwróconym krzyżem a na piersi widnieje wypalone znamie w kształcie odwróconego pentagramu.

 

Widzisz gotyk to nie tylko arch, to tylko jedden z wielu przykładów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotycka katedra, strzelista i smukła. Jej wnętrze rozświetlone miękkim i ciepłym swiatłem świec. Na zewnątrz szaleje posepna burza która pozbawia barw brutalny świat. Na kamiennym ołtażu nakrytym purpurowym obrusem z starannie zrobionymi, wprawną ręką mnicha złotymi zdobieniami, lezy trumna. Trumna jak kazda inna, ciemna, wylozona aksamitem lecz w niej piękna kobieta o prostych czarnych włosach, bladej nawet jak na zwłoki skórze i czarnych wargach. Na jej szyi swobodnie wisi naszyjnik z odwróconym krzyżem a na piersi widnieje wypalone znamie w kształcie odwróconego pentagramu.
Ja juz sie boje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotycka katedra, strzelista i smukła. Jej wnętrze rozświetlone miękkim i ciepłym swiatłem świec. Na zewnątrz szaleje posepna burza która pozbawia barw brutalny świat...

Czyli, że co?:)

 

Jasne, że weim. Trzeba pamiętac takrze, że gotyk rozwinął się w średniowieczu więc tworząc prace o gotyku mozna np. stworzyć scenę ee...życię w średniowiecznej Francuskiej mieścinie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 - nie no looz tak tylko joke'owałem

A tu taka mała lista tematów które mi się najbardziej podobaja i kilku nowych:

 

Fabryka

Gotyk

Koniec poszukiwań

Wizja przysłości

Miasto duchów

Samobójstwo

Krypta dawnych władców

Wspomnienia

Pogrzeb

Drago śmierci/ Droga umarłych

Noc chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm biorac pod uwage to co sie dzieje ostatnio na forum to proponjue jakis temat z heros w tle bo zauwazylem ze straszna popularnosc ma watek Heroes Battle co chyba sie przelozy na jakosc a przedewszystkim popularnosc tej edycji bityw.Oczywiscie, o ile nie bedzie to temat odtworczy ale mysle ze to sia da jakos latwo wymanipulowac. ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności