Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: Art of war


Rekomendowane odpowiedzi

Świetny początek, widzę że kolejny Warhammer :) A co do czasu to cóż... Ty go nie masz, natomiast ja mam aż za dużo, ale mi się totalnie nie chce :( chodzi mi po głowie żeby zamknąć mój topic czego Tobie nie życzę (sorki że tak o sobie wtrąciłem, ale to takie skojarzenie odnośnie tematu braku czasu)

 

Niecierpliwie czekam na updaty! :D

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jp--> hehe taaa bojowy kurczak to dobre okreslenie: ] i bardzo mi sie podoba hehe: ]

ArTooRo-->czlowieku co ty bredzisz chyba musze wymierzyc Ci kare,,, albo sam sobie ja wymiez,,, niepoddawaj sie, rozumiem kryzys tez taki mialem i chyba mam nadal, ale probuje cos ciagnac dalej, maz juz sporo noo moze nie na tyle by wygrac, lecz nie ma co sie poddawac nei wiem moze przemysl od nowa koncepcje, poszperaj w glowie nad nowa scena ale taka by wykozystywala model, moze nowy pomysl da Ci nowe sily,, pozdrawiam i jeszcze raz niepoddawaj sie cu

hkropinski--> thx: ]

 

PS... hehe smieszne dzieki postowi ArTooRo sam postanowilem niewymiekac i brac sie do roboty,,, nagle pochlonela mnie jakas dziwna chec wlaczenia maxa: ], wam zycze tego samego: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus-->hehe te na gorze to nie kominy tylko siakies anteny, albo cos takiego,,,aaaa zreszta skad ja mam to wiedziec nie widzielm tego nigdy na oczy: ]

co do konceptu kamery to,,hmmm sam nie wiem,,,jesczze zobacze ale narazie nie widze tego moze z czasem: ]

Pionier-->niestety masz racje moj odwieczny rywalu....znow zmiana mam nadzieje ze ostatnia, bo czasu mi braknie: \, co do sceny pozyjemy zobaczymy, cos tammam w glowie ale ciagle to ewoluje, weic nie ma co sie rozpisywac na daremno

 

wrzucam propozycje 'niedoodrzucenia' textur, tak mi sie to widzi,,, zmiany pewnie beda ale bardzij w detal niz kompletnej zmiany, moze dorzuce tu i owdzie jakis trojkacik zabrudzenie albo cos takiego cu: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, panowie. "teksturka ciekawa ale ..."

ale chodzi o to ale,,, ale co, co mam zrobic, gdybym to wiedzial to pewnie bym juz zrobil :P

co do detalu to tez nie wiem co zrobic by nieprzedobrzyc, nie chce go naciukac jakimis bzdurnymi elementami ktore nie maja kompletnego sensu bytu, no nic jeszcze poglowkuje, a tymczasem kolejna maszyna juz w planach cu:]

 

edit.... Postanowilem troszke pogrzebac w texturach,,, i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem rzeczywiście przypominatroszkę model kartonowy lub chociaż low-poly przez tekstury - dokładnie ten sam błąd popełniłem w mojej pracy, podpowiem tylko żebyś pozbył się nawyków modelarskich odnośnie malowania tzn to co mnie konkretnie zgubiło to fakt że brud się nie rozkłada równomiernie w każdej szczelinie, a powycierany metal nie jest dokładnie o tyle samo wytarty na każdym brzegu itd. toteż odradzam także z korzystania ze zdjęć pomalowanych figurek Games Workshop - lepiej wziąć zdjęcia faktycznego pojazdu ze sfatygowanym metalem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uziela?,,,ta pamietam, ale pamietam tze ze soedzilem nad nim cale wakacje: ],,, hehe, ale dzieki postaram sie podzialac cos w kierunku jak mowicie, bo zapewne macie racje, lecz zrobie to dopiero jak wymodeluje kolejna maszyne,,,pozdrawiam,,,, tik tak, tik tak...a czasu wciaz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Segal--> heeh nie mieszam, po prostu zmienilem kierunek dzialania i pole razenia,, w skrucie inny temat,, a;le mam zamiar zmieszac W 40k z fallotami : ] i i i jesczze nie wiem z czym...

 

moze to nie wyglada zbyt okazale, ale tak bedzie wygladac zgrobsza kolejna maszynka do robienia dziurek.... kruszyna "behemoth" z falloutow: ],, moze dodam ze nie ma byc to wierna kopia, czy cus w tym stylu, tylko od tak poprostu na jego podwoziu zrobie wlasna fure, cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy bardzo plaski kadr, czyli taki bardzo bardzo panoramiczny. stosunek poziomu do pionu ponizej 2, zalozny przykladowo 1000x300 byl by bledem?

ze zdiecia naprawde robi sie kiszka, tylko nie wiem czy to juz nie jest blad kompozycyjny? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh hehe widzicie panowie tu z tym szkicem to jest kiszka bo w PS to u mnie marnie: ], ale mniej niz wiecej naszkicowalem co trzeba bylo, a wiec chcial bym przedstawic od boku nacierajace maszyny, pic polega na tym ze chcial bym aby to bylo od boku nie jakos skosnie, od przodu czy od tylu (ale ze mnie zboczek) hehe, kolejna sprawa ze jesli to musi byc z boku to nie moga stac przed soba jak w wojnie secesyjnej bo to byl by bezsens, w tle maja byc skasowane budynki z lewej maszyny z prawej w jakims budynku ludki, planuje porobic duzo akcji czyli rozbryzgi odlamki betonu, wybuchy itp, ehh tak to sie przedstawia mniej niz wiecej : ] cu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś, jak mawiają: "pojechał z koksem chłopie" :) świetnie to wygląda - bardzo podoba mi się motyw tegoż robota. Nie wiem czemu, ale mi się jakoś skojarzył z tym jeden z obrazów Borisa Vallejo (zupełnie nie mam pojęcia dlaczego). Żałuję, że nie wystartowałem z jednym z jego obrazów jako konceptem :/. Tak trzymaj, mimo że nie biore już udziału to będę śledził Twój topic.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wolno mi to idzie ale jakos idzie, ehhh przedstawiam wlasciwie 2 wersje odcieniowe albo inaczej, 2 wersje intensywnosci barwy, IMO ta bardziej blada jest lepsza, ale slyszalem rozne opinie w\u mnie w domu wiec dziele sie z wami obydwoma,

 

a teraz czas sie zabrac za nowy model pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności