Skocz do zawartości

Moment Krytyczny : Ozyrys- Ostatnie pożegnanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 526
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

asfalton - przede wszystkim żywe kultury bakterii !! oraz L.acidophilus i Bifidobacterium, mleko ,skrobia modyfikowana itp ;) ale Klickowi dosypuję trochę amfy na poprawienie prędkości modelowania ale widze że muszę zmniejszyć dawkę bo się chłopina zajedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi_PL koles prawdopodobnie bedzie lysy , co do naszej parti nie nie mam pojecia czy sie da czy nie :)))

 

i kolejny apdejt cala bryla juz zakonczona pozostalo mi do zrobienia laska, jakis roznaniec i cos tam jeszcze prawdopodobnie poprawie material dodam jakis pas i cos tam jeszcze ;) i moze podetajluje jeszcze naszego pana ale musze sie dogadac z Jarasem gdzie on bedzie stal i ile z tego co robie teraz bedzie widoczne . Wiec prawdopodobnie go zostawiam teraz tak jak jest ... i lece robic inne gowienka :)))

 

tst12.jpg

beavis_butthead.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :) :*

 

Pionier nie nie bedziemy go raczej wrzucac do zbrusha, watpie ze jaki kolwiek model wrzucimy do niego, ale wszystko bedzie jasne jak powstanie glowny koncept wtedy bedziemy wiedzieli na co mozemy sobie pozwolic :)

 

Kliment Woroszyłow hehe odpoczalem juz sobie chwilke i jestem gotow do dalszej pracy :)

 

ok wiec wrzucam mini apdejt z poprawionym "workiem" poprostu zapomnialem go przeskalowac i bardziej dopasowac do ciala, teraz powinno byc znacznie lepiej, ale jeszcze to sie poprawi :) Dokonczylem laske , dodalem jeszcze jeden material przez ramie i poprawilem jeszcze tam kilka mniej waznych rzeczy :)

 

Robic mu pas z tkaniny do okola ? ?????

 

tst13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i ostatni na dzisiaj z mojej strony mini apdejt :)

 

Wzialem sie za robienie glownej bohaterki, co nie bedzie juz takie latwe :/ Narazie sa zaznaczone proporcje i ogolna bryla ktora jutro bede poprawial i zobaczymy czy bedzie sie nadawala do detalowania :)

 

k1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wstalem, jeszcze mam "spioszki" w oczach i znowu Wy !:D

 

i co, tak po prostu tego dziadzia zriggowaliscie ? ot tak po prostu ?...:|

 

ale na powaznie,

dlonie wygladaja bardzo dziwnie, lewa lapka (palce) jakies dziwnie dlugie i jakby to nie byly palce czlowieka...;)

w okolicach lokci tez cos dziwnego sie chyba dzieje, to tyle jezeli chodzi o to co mi sie nie podoba.

 

cala reszta jest bardzo OK, wyraz twarzy super !

 

edit:

moze jeszcze laske troche powyginac?

 

pozdro chlopaki !

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Pionier dzieki Jarek juz sie tym zajmuje :)

 

ja z koleji zrobilem male testy bumpow ktore sa jeszcze dopracowywane i caly czas staramy sie brnac do przodu :)

 

Mapa przeswietlen jeszcze nie narysowana wiec to narazie taki ogolny SSS , i difiusa narazie oczywiscie tez nie ma :>

 

t5.jpg

t6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier - wszystkie Twoje uwagi są bardzo trafne - te rzeczy które wymieniłeś są na liście poprawek. Co do rigu to to co tu widzisz to prosty bipedzik z bonesami podpiętymi tak na szybkensa żeby tylko ułożyc pozę. Z prawdziwym rigiem to ma niewiele wspólnego :) pozdro i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO te długie palce wyglądają całkiem dobrze :) dodają chudości postaci, a i tak pewnie ich nie będzie wiele widać w scenie co ?

a tak btw macie już jakieś poprawki w ustawieniach kamery ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie co do szaty

http://www.max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=20100

tutaj widac jakby ta szmatka doszyta, przynajmniej takie mam wrazenie jakby byla tu druga, jest przyszyta? moze lepiejby bylo jakby ona swobodnie zwisala? bo tak to dziwnie moim zdaniem wyglada

 

poza tym modelik cudny, niezle Ci to wyszlo, aczkolwiek skora chyba zanadto czerwona, moze lepsza by byla jakas taka wyplowiala? :)

 

oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki jeszcze raz :)

 

Co do skory to jeszcze nie ma mapy diffiusa i mapy przezroczystosci , jest wlaczone ogolne sss i text bumpa dlatego tak czerwono to wyglada :)

 

Reszta uwag jak nabardziej trafna i juz to wszystko jest poprawiane :)

 

Dzieki Wesoledi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslcie nawet ze my przestalismy pracowac , albo ze zwolnilismy tempo nic z tych rzeczy panowie ! :P

 

Poprostu borykamy sie ze sprawami organizacyjnymi zeby kazdy z nas byl zadowolony swoim wkladem w prace :)

 

Juz za niedlugo Jarek wrzuci koncept nad ktorym pracuje w pocie czola juz od kilku dni :)

 

Ja poprawilem troche bryle naszej pani, i zaczynam wchodzic w mniej znaczacy detal poniewaz jeszcze do konca nie jest wszystko okreslone :)

 

k2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, pora na obiecany koncept - jak sama nazwa obrazka wskazuje (koncept9b.jpg) jest to dziewiąta wersja konceptu i to na dodatek z literką "b" ;) mam nadzieję że się spodoba ? poszerzę jeszcze tylko minimalnie stopnie ale tak ogólnie to myślę że zbliżamy się do ostatecznego ustawienia sceny. Dzięki za komentarze, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :))

 

caly czas myslimi naszymi szarymi komorkami (od myslenia o ... mamy ich malo ;) )nad konceptem i pewnie nie raz cos sie tam zmieni w detalkach ale ogol napewno jest ustalony :)

 

Falcrum cieszymy sie ze w nas wierzysz, ale jak to bywa w bitwie niekiedy jest tak ze faworyci zajmuja ostatnie miejsce wiec wolimy byc ostrozni :))

 

Dzieki chlopaki az milo sie bedzie spalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności