Skocz do zawartości

Zlot max3d w Warszawie


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra, teraz na powaznie ;)

 

mam autobus z Lubina do Wawy dzisiaj w nocy o godzinie 01.05. jest to autobus pospieszny, do Warszawa Zachodnia D.A., jak myslicie o ktorej tam bede :) ktos mnie musi przeciez odebrac ;)

 

shogun napisz mi na pm swoj telefon komorkowy.

 

mysle ze bede kolo 8 rano, bedzie ktos mial chwile po mnie podskoczyc bo sam sie zgubie :)

 

piszcie bo juz musze wiedziec

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE gdzie wyscie byli ?!?!?!?!? ja pierdykam,............ i sie nie spotkalismy : ( shit, shit shit, jejku, ja tu szukalem grupki 15 ziomow ,,,,a tam nikogo takiego nie bylo : ( zupelnie nie rozumiem, shit : (....a recenzje napisze jutro,,,, jestem 15 h na nogach : (.

ziomuś: cdki dostaniesz na zlocie w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt, to wszystko moja wina. Przepraszam Cię za to. Za późno wyszliśmy ode mnie z domu, bo ciężko mi było zmobilizować siebie i chłopaków do wyjścia z domu, stąd dalsze obssuwy: spóźnilismy sie na spotkanie z Kucielem, następnie zmontowanie wydrukowanej tabliczki zajęło nieco czasu i ostatecznie byliśmy na miejscu jakieś 25 po 14.

Dopilnuję, by w niedzielę się to nie powtórzyło.

 

Przy okazji chcę bardzo podziękowac wszem i wobec Kucielowi za zasponsorowanie tabliczki z logiem max3d.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak :,

mowilem Ci Shogun,z e z ziomem sie ustawilem o 14:40, wiec spotkamy sie na miejscu,,,,tam chyba wszyscy czekalismy, ale tak czy siak nie bylo" grupki" , ktora od razu bym rozpoznal... nie wiem,. a co do 15h, to :].... wlasnie wgralem war3 ft, i bede trenowal do rana z kumplem :] , a co do aparatu.... to spekalem ^^ nie wzialem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Kurt, tego to już zupełnie nie kminię :D

Fakt że dupa wyszła, bo nie udało nam się spotkać w centrum (ja rozpoznałem Lumpego i jego kimpla, który nie jest zarejestrowany na forum i ruszyliśmy na pokaz po 20 min czekania :/) No ale bez problemu rozpoznaliśmy "grupkę" na pokazie, bo Shogun non stop paradował z tabliczką "max3d.pl" i logiem... Naprawdę ciężko nas było nie zauważyć :>

Ogólnie pokaz IMO był w pytkę... Nowe narzędzia maxa zrobiły na mnie mega wrażenie )szczególnie pelt maping (czy jakoś tak) Do tego motion mixer, i symulacja włosów z nowymi bajerami... najlepsza jest to, że w maxie 8 vievport potrafi symulować efekty gier (ma jakby zaimplementowany silnik graficzny... Możemy w real time zobaczyć jak obiekt low poly będzie wyglądał w grze bez konieczności eksportu... IMHO ta wersja maxa naprawdę wnosi coś nowego, warto się zainteresować :D No i darmowe koszulki i materiały reklamowe + szama :D

 

pozdrawiam wszystkich z pokazu, do zobaczyska w niedzielę (Nom Kurt, byłbym ci wdzięczny za te płytki, mam nadzieję że się tym razem nie miniemy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, dodałbym że zasada automatycznego mapowania (zaznacza się edge w których mają być "ciecia" tekstury, a potem max sam rozkłada sitakę) jest identyczna jak w wingsie :P

 

No ale tu masz wszysto w jednym pakiecie, dostępne za jednym kliknięciem myszki... Do tego tylko połączenie tych technik daje tak niesamowite rezultaty... Np. w Wingsie nawet po dokonaniu automatycznego mapowania trzeba poświęcić trochę czasu (u mnie to ze dwie godziny) na ręczny tweek elementów... A tu koleś korzystając z tych nowości zamapował idealnie panne w 30 sec... To mnie zabiło (powaga)

 

Można się kłucić czy Autodesk postępuje moralnie zrzynając co lepsze rozwiązania od konkurencji...

 

Ale ja tam żałuję że nowy max nie ma nowych narzędzi do modelowania dostępnych w modo czy silo (lub w polybost) :P No przynajmniej nic takiego nie zostało pokazane ;) Mówcie co chcecie, ale ja w tym momencie zaczynam ciągnąć triala z sieci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em dobra zarejestrowałem się, wszystkim którzy mnie nie znają to siema siema i w ogóle. Było spoko, tylko szkoda, że tak dużo gadania o skryptach było, ale to automapowanie może być przydatne. Ja z maxem zaczne dopiero wiec nie spodziewać się cudów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności